Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

Splnili jsme Ondrovi jeho dlouholetý sen!

Splněné dětské přáníKdyž se spouštěla mise S Ondrou do Legolandu provázely ji pozitivní ohlasy a podpora, vypadalo to jako slibně nastartovaná mise. To ještě nikdo netušil, že o měsíc později zasáhne celosvětová pandemie, uzavřou se hranice a výletům do zahraničí bude na dlouhou dobu šmitec. Organizátorky to však nevzdávaly a v mezičase autistovi pomáhaly, jak jim síly stačily. Než se jeho přání podařilo konečně proměnit ve skutečnost.

Číst dál: Splnili jsme Ondrovi jeho dlouholetý sen!

Pomáhej tancem: dobročinná akce s příběhem, který mění životy dalším lidem

Splněné dětské přáníV Pardubicích se již v pátek 26. ledna 2024 uskuteční inspirativní akce Pomáhej tancem. Jejím záměrem je přinést radost a naději těm, kteří ji uvítají – ať už jde o handicapované děti, jejich rodiče nebo zdravé lidi, kteří rádi poznají někoho nového bez ohledu na to, zda jsou single nebo zadaní. Zároveň tato událost připomíná, jak moc tanec může ovlivnit náš život. Pro hosty je připraven taneční workshop, hudební párty, tombola a speciální vystoupení handicapované Karolínky a její dlouholeté taneční partnerky Elišky. Výtěžek z akce podpoří misi Nový domov – Místo naděje.

Číst dál: Pomáhej tancem: dobročinná akce s příběhem, který mění životy dalším lidem

Mise Vánoční přání 2023: Obdarovali jsme na Štědrý den další děti

Splněné dětské přáníMilí přátelé, s radostí s vámi sdílíme zprávu, že se nám podařilo zrealizovat další ročník akce Vánoční přání. Povedlo se nám znovu obnovit naši dlouholetou tradici, kterou jsme zahájili již v roce 2012 a přerušena byla pouze jednou jedinkrát v důsledku závažného onemocnění. Z přihlášených rodin jsme vybrali 3 šťastlivce. Rodiče s námi posdíleli své životní příběhy a jejich ratolesti od nás našli pod stromečkem milé překvapení z tvůrčí dílničky Splněného dětského přání. Chcete vědět jména dětí, kterým jsme udělali radost?

Číst dál: Mise Vánoční přání 2023: Obdarovali jsme na Štědrý den další děti

Tvé kroky na tanečním parketu mohou změnit život dalších lidí!

Splněné dětské přáníPřidej se k nám a zavrť svými boky do rytmu zouku, salsy a bachaty na dobročinné akci Pomáhej tancem. Připravujeme program, který roztančí Tvé nohy i srdce a zároveň umožní všem účastníkům propojit se pro dobrý účel. Výtěžek ze vstupného podpoří misi Nový domov – Místo naděje. Čeká Tě báječný večer plný hudby, tance a pohody. Workshop, taneční párty a také tombola o hodnotné ceny.

Číst dál: Tvé kroky na tanečním parketu mohou změnit život dalších lidí!

Aktuální kolo