Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Milovníků makronek stále přibývá, Splněné dětské přání k nim určitě patří!

Splněné dětské přáníZakladatelky organizace Kristýna a Martina Šmejkalovy chtějí letos splnit jedno krásné dětské přání, o němž sní malá Karolínka z Kopřivnice. Už velmi dlouho touží navštívit Paříž, obzvlášť pak Eiffelovku, u níž si touží zatančit. Aktuálně shání potřebné finanční prostředky a partnery, aby se mohly společně s ní a její rodinou do francouzské metropole vydat. Mezitím připravily pro holčičku překvapení – kousek Paříže dostanou k ní.

Číst dál: Milovníků makronek stále přibývá, Splněné dětské přání k nim určitě patří!

Splněné dětské přání připravuje oslavu svého 6. výročí

Splněné dětské přáníKristýna a Martina Šmejkalovy, zakladatelky organizace Splněné dětské přání, zahájily 22. února další rok úspěšného působení. A právě při této krásné příležitosti se rozhodly uspořádat přátelské setkání s rodinami handicapovaných dětí, kterým v minulosti splnily jejich přání, ke kterému přizvaly také sponzory, partnery a podporovatele. Zajímá vás, v jakém duchu se tato akce uskuteční?

Číst dál: Splněné dětské přání připravuje oslavu svého 6. výročí

Vánoční přání: Míla je kluk, který chce pomoci lidem chápat autismus

Splněné dětské přáníMaminka Alexandra si pořád myslela, že má jenom vzteklejší malé dítě. Teprve až v šesti letech byl synovi diagnostikován Aspergerův syndrom. Následovaly slzičky a také otázky, proč zrovna její syn? Potom začal těžký boj, aby ho dokázala zařadit třeba do školy. Ona se však nikdy nevzdala a nyní díky pomoci asistenta i jeho sourozenců chlapec vše zvládá v pohodě.

Číst dál: Vánoční přání: Míla je kluk, který chce pomoci lidem chápat autismus

Soutěž o vstupenky na jarní veletrh World of Beauty and Spa

Splněné dětské přání„Předjarní“ veletrh World Of Beauty & Spa bude opět ve znamení jarních trendů, soutěží, workshopů. Svět péče o tělesné a duševní zdraví s renomovanými odborníky nabídne návštěvníkům produkty více než 400 značek, důrazný nárůst zaznamenávají opět přírodní přípravky. Užijte si den plný hýčkání a seznamte se při této příležitosti se zakladatelkami organizace Splněné dětské přání.

Číst dál: Soutěž o vstupenky na jarní veletrh World of Beauty and Spa

Aktuální kolo