Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Splněné dětské přání na veletrhu World of Beauty and Spa – navštivte náš stánek

Splněné dětské přáníVe dnech 16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO Praha Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu World Of Beauty & Spa. Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Ani tentokrát nebude na akci chybět stánek organizace Splněné dětské přání. Proč se za námi vydat?

Číst dál: Splněné dětské přání na veletrhu World of Beauty and Spa – navštivte náš stánek

Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – jaké bylo setkání rodin a dětí

Splněné dětské přáníV sobotu 3. března 2018 se uskutečnila oslava 6. narozenin organizace Splněné dětské přání. Celý den probíhal ve velice příjemné a pohodové atmosféře. Dnes vám povyprávím, jak proběhlo dopolední setkání s rodinami a jaká překvapení na nás i děti čekaly. Máme velkou radost, že se tuto sešlost podařilo uskutečnit – šlo o první setkání těch, kterým jsme v minulosti splnili jejich přání.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – jaké bylo setkání rodin a dětí

Vánoční přání: Narodila se jako Natálka, nyní si ale přeje stát se Lukášem

Splněné dětské přání handicapované děti přeměna pohlavíV předchozím článku jsme vás seznámili s maminkou Sylvou a její autistickou dcerou Natálkou. Aspergerův syndrom však není to nejtěžší, s čím se tato rodina a především jedinečné dítě musí poprat. Už od malička se totiž cítí být uvězněné ve svém těle. V těle, do něhož nepatří a touží po změně pohlaví. Díky láskyplné podpoře svého okolí zvládá tyto nelehké změny, a říká si Luky.

Číst dál: Vánoční přání: Narodila se jako Natálka, nyní si ale přeje stát se Lukášem

Vánoční přání: Autistka Natálka byla od dětství jiná a panenky jí nezajímaly

Splněné dětské přání děti s autismemBlížíme se do finále. Máme pro vás připravený poslední rozhovor z naší speciální akce Vánoční přání. Maminka Sylva nám bude vyprávět svůj životní příběh, který rozhodně nikoho nenechá chladným. Těžko by ji někdy napadlo, že po porodu bude prožívat něco, co možná do té doby znala jenom z filmu. Narodilo se jí totiž zcela originální dítě, což jí bylo dáno osudem a ona díky tomu došla k vnitřnímu smíření.

Číst dál: Vánoční přání: Autistka Natálka byla od dětství jiná a panenky jí nezajímaly

Aktuální kolo