Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

Splněné dětské přání se účastní celosvětového dne štědrosti. Přidáš se i Ty?

Splněné dětské přáníOd roku 2012 se každoročně vždy první úterý po Dni díkuvzdání pořádá Giving Tuesday, neboli celosvětový den dárcovství a dobrovolnictví. Letos připadá na úterý 28. 11. 2023 a poprvé se ho účastníme i my se záměrem podpořit naši misi Nový domov – Místo naděje.

Číst dál: Splněné dětské přání se účastní celosvětového dne štědrosti. Přidáš se i Ty?

Chceš udělat dobrý skutek? Daruj nám své služby, výrobky nebo zboží

Splněné dětské přáníV rámci mise Nový domov - Místo naděje podporujeme rodiny a děti s jinakostmi či zdravotním omezením, spojujeme různé lidi, komunity, ale i podnikatele a firmy. Pořádáme tvůrčí kurzy, workshopy a rozvojové aktivity. Můžeš toho být součástí! Zní to zajímavě? Chceš podpořit naše úsilí, společně s námi pomáhat a šířit radost i pohodu?  

Číst dál: Chceš udělat dobrý skutek? Daruj nám své služby, výrobky nebo zboží

Členství pro rodiny a děti s jinakostmi – komunita, ve které se cítíš dobře

Splněné dětské přáníChceš, aby se Tvá ratolest mohla setkávat s jinými dětmi bez rozdílu a omezení? Aby dítě zažívalo pocit, že je samo sebou, je podporované a vnímalo, že je mezi lidmi, kteří ho přijímají? Chceš se společně s ním rozvíjet, učit se novým dovednostem a poznávat se s těmi, kdo jsou na stejné vlně jako ty? Pokud ano, můžeš se stát součástí rodinné organizace Splněné dětské přání jako její nový člen.

Číst dál: Členství pro rodiny a děti s jinakostmi – komunita, ve které se cítíš dobře

Chceš se účastnit něčeho výjimečného? Můžeš být součástí společenství přátel

Splněné dětské přáníMůžeš naším prostřednictvím pomáhat lidem, kteří to potřebují. Podílet se na vzniku nové originální mise a unikátního prostoru, který spojuje lidi a různé komunity. A navíc můžeš získat podporu i pro sebe. Chceš se cítit dobře, mít spokojený život, úspěch a hezké vztahy? Pokud ano, můžeš se stát součástí naší rodinné organizace a podporovat misi Nový domov – Místo naděje.

Číst dál: Chceš se účastnit něčeho výjimečného? Můžeš být součástí společenství přátel

Aktuální kolo