Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Autistického Filípka rozesměje déšť a vítr, nikdo ale neví proč

Splněné dětské přáníMamince Haničce převrátil autismus život zcela naruby. Moc by si přála mít přátele, chodit se synem do kina nebo třeba vyrazit ke kamarádce na návštěvu. Musela se však přizpůsobit potřebám svého syna Filipa, kterého velice miluje. Navíc se sama stará o další dvě děti. Svým příběhem, který nám bude vyprávět, chce pomoci organizaci Splněné dětské přání zlepšit informovanost veřejnosti, která autistické děti řadí do kategorie nevychovaných.

Číst dál: Vánoční přání: Autistického Filípka rozesměje déšť a vítr, nikdo ale neví proč

World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Splněné dětské přáníInspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše si odnesou návštěvníci 25. kosmetického veletrhu World of Beauty & Spa pořádaného v pražském areálu PVA EXPO ve dnech 16. a 17. března 2018. Na akci najdete již tradičně i stánek organizace Splněné dětské přání s nabídkou výrobků z naší dílny. Přijďte si vybrat novou kabelku, tašku nebo třeba polštářek. Udělejte si radost, nechte se krásně hýčkat a užijte si prima den!

Číst dál: World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Vánoční přání: Rozumět sobě i autismu syna Honzíka, to je cíl maminky Evičky

Splněné dětské přáníDnešní příběh je opět ukázkou toho, že všechny maminky v sobě mají neskutečnou vnitřní sílu a jsou schopné dokázat neuvěřitelné věci pro své děti. Stejně jako Eva, ta je pro nás velkou hrdinkou. Dokázala se po kolapsu opět postavit na nohy a nyní ještě navíc pomáhá ostatním rodinám, které mají děti s diagnózou autismus. Chcete vědět, jaký je její životní příběh?

Číst dál: Vánoční přání: Rozumět sobě i autismu syna Honzíka, to je cíl maminky Evičky

SOUTĚŽ: Pochlubte se vysvědčením a vyhrajte!

Splněné dětské přáníPoslední lednový den je tu a to znamená pro mnohé rodiny jedna – dnes se bude předávat vysvědčení. Organizace Splněné dětské přání pro vás připravila soutěž o výherní balíček, který obsahuje spoustu zajímavých cen. Chcete ho získat? Pošlete nám fotku vašeho dítka s vysvědčením, odpovězte na jednoduchou otázku a může být třeba váš!

Číst dál: SOUTĚŽ: Pochlubte se vysvědčením a vyhrajte!

Aktuální kolo