Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Festival Rock for Soul očima Martiny Šmejkalové a zpěvačky Juwany Jenkins

Rock for soul 2017 reportážVe čtvrtek 2. listopadu 2017 se v pražském Divadle Hybernia uskutečnil druhý ročník mezinárodního festivalu Rock for Soul. Organizace Splněné dětské přání přijala čestné pozvání, na akci ji osobně zastoupila jedna z jejích zakladatelek, Martina Šmejkalová. Ta nám dnes prozradí, jaké dojmy si z koncertu odnesla.

Číst dál: Festival Rock for Soul očima Martiny Šmejkalové a zpěvačky Juwany Jenkins

Rodinné přání – Medvídek Mioli umí každého rozesmát a dobře pobavit!

Splněné dětské přáníSkvělý zážitkový den pro celou rodinu? S organizací Splněné dětské přání můžete už na začátku prosince vyrazit na zábavnou hudební show Medvídek Mioli. Zapomeňte na předvánoční stres, přijeďte do Prahy s celou vaší rodinkou a užijte si pohodovou neděli.

Číst dál: Rodinné přání – Medvídek Mioli umí každého rozesmát a dobře pobavit!

Osobně podpoříme jedinečný koncert Rock for Soul věnovaný všem lidským duším

Splněné dětské přáníVe čtvrtek 2. listopadu, v čase dušiček, se v pražském Divadle Hybernia uskuteční již druhý ročník mezinárodního festivalu Rock for Soul. Během večera vystoupí Ewa Farna, Kamil Střihavka, Martina Bárta, Skety, Justin Lavash, Juwana Jenkins, Silvesrback, Roman Dragoun, George Gakis a Nobles. Hlavním tahounem a bezpochyby největším lákadlem je Joe Lynn Turner známý díky působení v Deep Purple a Rainbow. A právě osobní setkání s ním a s jedním z pořadatelů této akce nás utvrdilo, že na Rock for Soul rozhodně nesmíme chybět!

Číst dál: Osobně podpoříme jedinečný koncert Rock for Soul věnovaný všem lidským duším

Připravte se na letošní Vánoce - originální doplňky, dárky a jejich zabalení

Splněné dětské přání vánoční výrobkyVánoce nám začínají pomalu klepat na dveře a to je ten správný čas na vybírání dárečků. Do čeho je ale zabalit? Organizace Splněné dětské přání vám letos přináší originální tipy a nápady, jak letos obdarované zaujmout na první pohled.

Číst dál: Připravte se na letošní Vánoce - originální doplňky, dárky a jejich zabalení

Aktuální kolo