Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

Věříte, že se dětská přání mohou plnit v jakémkoli věku?

Splněné dětské přáníVíte, že i Martinka, zakladatelka Splněného dětského přání měla svoje nesplněné dětské přání? Ano, je to tak. Byť se svojí dcerou Kristýnkou založila organizaci, která plní už 11 let přání dětem se zdravotními omezeními a jinakostmi, tak i ona sama měla přání, které zůstávalo nesplněné.

Číst dál: Věříte, že se dětská přání mohou plnit v jakémkoli věku?

Tašky pomáhají splnit Ondrovo přání

Splněné dětské přáníVyšetření ukázala, že Ondra má poruchu autistického spektra. Je to báječný kluk, který zbožňuje Lego. Hraní se stavebnicí mu pomáhá v osobním rozvoji a taky se díky tomu učí komunikovat s dalšími lidmi, což je pro něj jinak složité. 

Číst dál: Tašky pomáhají splnit Ondrovo přání

Soutěž – vítáme s úsměvem jaro

Splněné dětské přáníPrvní jarní den nás čeká 20. března a všichni se již těšíme na hřejivé sluneční paprsky i rozkvetlé voňavé kytičky. Splněné dětské přání připravilo novou soutěž o hezký dárkový balíček pro děti. Pokud se chcete zapojit, pošlete nám přihlášku co nejdříve. 

Číst dál: Soutěž – vítáme s úsměvem jaro

Nemocná Barborka si každého získá krásným úsměvem

Splněné dětské přáníTento příběh začal radostnou zprávou o těhotenství, dále ale pokračoval těžkým porodem a bojem o život miminka. Holčička si svůj život tvrdě vybojovala. Maminka nakonec zůstala s dcerou sama, ale nestěžuje si a všechno své úsilí věnuje jejímu úspěšnému vývoji. 

Číst dál: Nemocná Barborka si každého získá krásným úsměvem

Aktuální kolo