Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Velikonoční soutěž o balíček skvělých cen

Splněné dětské přáníJaro nám pomalu klepe na dveře a to je znamení, že se blíží Velikonoce. Splněné dětské přání si pro vás nachystalo soutěž, ve které můžete vyhrát velký velikonoční balíček. Stačí jenom poslat správně vyplněnou přihlášku a čekat, na koho se tentokrát usměje štěstí.

Číst dál: Velikonoční soutěž o balíček skvělých cen

Veletrh World Of Beauty and Spa je za námi! Které výrobky se nejvíce líbily?

Splněné dětské přáníPokud jste ve dnech 10. a 11. března zavítali do pražských Letňan, mohli jste navštívit další ročník kosmetického veletrhu World of Beauty and Spa, který se uskutečnil v areálu PVA EXPO. Mezi vystavovali nechybělo ani Splněné dětské přání, díky příjemné spolupráci s organizátory, se této akce účastníme již pravidelně. A jaké jsou naše dojmy?

Číst dál: Veletrh World Of Beauty and Spa je za námi! Které výrobky se nejvíce líbily?

Vánoční přání: Rodiče bojují za to, aby mohl žít Daniel jako ostatní

Splněné dětské přáníDnes si můžete přečíst nový příběh, který napsal sám život. Tentokrát nám ho bude vyprávět sympatická maminka Lenka, prozradím nám vše o svém milovaném chlapečkovi Danielovi. Narodil se s vzácnou vadou na mozku. Rodiče věří ve šťastný konec a snaží se bojovat ze všech sil, aby jednou mohl žít jako ostatní.

Číst dál: Vánoční přání: Rodiče bojují za to, aby mohl žít Daniel jako ostatní

Vyhlášení výherce o velký dárkový balíček

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání oslavilo v únoru páté narozeniny a k této příležitosti jste měli možnost se přihlásit do nové soutěže. Dnes vám prozradíme, kdo vyhrál velký dárkový balíček a kterou rodinu naše výhra velice potěšila.

Číst dál: Vyhlášení výherce o velký dárkový balíček

Aktuální kolo