Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Zdravá Natálka se po horečce změnila v ležící panenku

Životní příběh NatálkaJeště vloni v létě byla Natálka zcela zdravá a veselá holčička. Jednoho dne dostala vysoké teploty, což ukazovalo na to, že se bude jednat o nějaké obyčejné nachlazení. Když se stav nelepšil, tak s ní maminka utíkala k doktorce. Horečky stále neklesaly a byla nutná hospitalizace v nemocnici. Lékařka bohužel podcenila zdravotní stav dítěte a neprovedla ihned důležitá vyšetření. Pro holčičku to mělo bohužel fatální následky. Již skoro rok leží v nemocnici a maminka každý den bojuje za její uzdravení.

Číst dál: Zdravá Natálka se po horečce změnila v ležící panenku

Vyhlášení soutěže o dárek ke Dnu matek

Splněné dětské přáníV měsíci dubnu probíhala na webových stránkách organizace Splněné dětské přání soutěž o speciální dárkový balíček, který bylo možné vyhrát a získat tak krásný dárek pro maminku ke Dni matek. Dnes vám prozradíme, do jakých míst výhra putovala a zda nějakou maminku potěšila.

Číst dál: Vyhlášení soutěže o dárek ke Dnu matek

Autista Tomáš má rád předpovídání počasí a vítr ve vlasech

 

Splněné dětské přání autista TomášMaminka Olga se sice dočkala vytouženého syna, ale nebyla připravená na to, že její dítě bude mít nakonec tolik zdravotních problémů. Na diagnózu Autismus si musela nakonec přijít úplně sama a to díky tomu, že si náhodou přečetla o této nemoci článek v časopise. Tomáš je sice velice šikovný kluk, ale jeho rodiče mají velké obavy o jeho budoucnost. Přečtěte si jeho životní příběh.

Číst dál: Autista Tomáš má rád předpovídání počasí a vítr ve vlasech

Splněné dětské přání získalo grant od Nadačního fondu AVAST

Splněné dětské přáníV dubnu jsme se se přihlásili do nového grantového řízení Spolu se zaměstnanci vypsaného Nadačním fondem AVAST pro rok 2018, na který nás upozornil náš patron Ladislav Vitásek. Netrpělivě jsme čekali na výsledky a doufali, že se nám s dalším projektem povede uspět i tentokrát. Obdrželi jsme skvělou zprávu – AVAST nám bude opět pomáhat v plnění dětských přání a dalším rozvoji.

Číst dál: Splněné dětské přání získalo grant od Nadačního fondu AVAST

Aktuální kolo