Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Co zažila Zuzanka od jejího splněného přání, setkání s Genny Ciatti?

Splněné dětské přáníHandicapované Zuzance na vozíčku jsme splnily její velké přání na podzim v roce 2014. Od té doby se z nás staly kamarádky a přítelkyně na celý život. Po celou dobu pečlivě sleduje aktivity naší organizace a velice nás psychicky podporuje. Před pár dny jsme ji oslovily, aby nám napsala, jak se má a co se od u ní od naší společné akce změnilo. Zuzanka prošla chvílemi štěstí i smutku a o to vše, se s námi podělila.

Číst dál: Co zažila Zuzanka od jejího splněného přání, setkání s Genny Ciatti?

Splněné dětské přání slaví narozeniny! Zapojte se do naší soutěže

Splněné dětské přáníOrganizace Splněné dětské přání již brzy bude slavit další narozeniny. K této příležitosti jsme si pro vás připravily soutěž o velký dárkový balíček, ve kterém najdete krásné dárky nejen pro děti, ale také originální látkovou tašku pro maminku. Otestujte své štěstí, pošlete správné odpovědi a třeba bude výhra zrovna vaše.

Číst dál: Splněné dětské přání slaví narozeniny! Zapojte se do naší soutěže

Vánoční přání: Dvojčata Dalibor a Daniel jsou velcí puberťáci, rádi se provokují

daliborKluci se narodili mamince Renatě předčasně, jeden je zdravý, ale druhý si ponese následky na celý život. Stále však drží pevně při sobě, mají se rádi a pejsek Bad se stal třetím oblíbeným dítětem v jejich rodině. Za poslední tři roky se u nich pár věcí změnilo, ale to si již můžete přečíst sami.

Číst dál: Vánoční přání: Dvojčata Dalibor a Daniel jsou velcí puberťáci, rádi se provokují

Nevidomá dvojčata Lucie a Lýdie spolu táhnou za jeden provaz

Splněné dětské přáníMaminka Jana z Brna dokázala nejenom vychovat nevidomá dvojčata, ale také úspěšně překonat manželskou krizi. Je to statečná ženská, kterou jen tak něco nezlomí a dnes se nám svěří s tím, jaké změny u nich proběhly za poslední tři roky.

Číst dál: Nevidomá dvojčata Lucie a Lýdie spolu táhnou za jeden provaz

Aktuální kolo