Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Soutěž: Získej kalendář s exkluzivním věnováním od Aleše Cibulky

Splněné dětské přáníPatří známý moderátor Aleš Cibulka k vašim oblíbencům? Pak by vám doma neměl chybět Jubilejní 10. Cibulkův kalendář pro pamětníky na rok 2018. Pokud po něm toužíte, zapojte se do naší soutěže a můžete získat speciální kousek, který Aleš Cibulka věnoval organizaci Splněné dětské přání. Obsahuje moderátorovi exkluzivní věnování pro výherce a autogram.

Číst dál: Soutěž: Získej kalendář s exkluzivním věnováním od Aleše Cibulky

Vánoční přání: Jak zvládla autistická Terezka Vánoce a nečekané dobrodružství?

Splněné dětské přáníTerezka je krásná autistická slečna, má ráda přírodu a koně. O všechny zvířátka doma se stará s velkou láskou. Brzy bude mít nového asistenčního pejska, na kterého se moc těší. Její milující maminka jí pomáhá na nelehké životní cestě a dnes nám bude vyprávět, jak s dcerkou strávila vánoční svátky. Na první svátek vánoční bude ještě dlouho vzpomínat, zažily totiž nečekané dobrodružství.

Číst dál: Vánoční přání: Jak zvládla autistická Terezka Vánoce a nečekané dobrodružství?

ATYP magazín vydá rozhovor se zakladatelkami Splněného dětského přání

Splněné dětské přáníV naší dílně jsme před pár dny přivítali vzácnou návštěvu. Osobně se na nás přišla podívat Dagmar Edith Holá, zakladatelka a šéfredaktorka internetového portálu ATYP magazín, který vám prozradí vše o autismu, ADHD, ale i jiných onemocněních jako třeba deprese, schizofrenie a dalších. Splněné dětské přání na sebe upoutalo pozornost díky speciální vánoční akci tentokráte věnované výhradně autistickým dětem.

Číst dál: ATYP magazín vydá rozhovor se zakladatelkami Splněného dětského přání

Vánoční přání: Autistická Terezka naučila maminku dívat se na svět jinýma očima

Splněné dětské přáníMamince Bohumile se narodila nádherná holčička, která bohužel prožila náročné dětství, než jí byla určena správná lékařská diagnóza. K tomu se přidaly problémy ve škole, a ty v ní zanechaly negativní zážitky na celý život. Cesta hledání však nakonec dobře dopadla a Terezka má nyní skvělé kamarády. Přečtěte si hezký příběh o tom, jak autistické dítě obohatilo život svým rodičům. Bude vám ho vyprávět maminka Bohumila.

Číst dál: Vánoční přání: Autistická Terezka naučila maminku dívat se na svět jinýma očima

Aktuální kolo