Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vanesska je autistka, která nemá ráda žádné hodiny, ale zbožňuje všechna čísla

Splněné dětské přáníMamince Kateřině se splnilo velké přání a otěhotněla. Narodila se jí krásná a zdravá holčička. Postupem času se začaly objevovat problémy. Dcera se chovala zvláštně a ona začala mít podezření, že něco není v pořádku. Dlouhé tři roky potom musela čekat, než se dozvěděla diagnózu, která přinesla na jednu stranu úlevu, ale na druhou to znamenalo zvyknout si na nepřiměřené reakce okolí. Přečtěte si vyprávění o jednom nelehkém osudu.

Číst dál: Vanesska je autistka, která nemá ráda žádné hodiny, ale zbožňuje všechna čísla

Pozdrav od Vanessky – jak vzpomíná na oslavu 6. narozenin naší organizace?

Splněné dětské přání Vanesska přáníSplněné dětské přání v březnu oslavilo už 6 let svého působení. Za tu dobu pomohlo mnoha rodinám s handicapovanými dětmi, dalo vzniknout mnoha neobyčejným přátelstvím a nadělilo spoustu radosti a krásných chvil. Na jeden takový den zavzpomínala i Vanesska, holčička, které jsme jako vůbec prvnímu dítěti splnili jeho přání. Jaké zážitky si odnesla z narozeninové oslavy a setkání s dalšími dětmi, jejichž přání se díky nám splnila?

Číst dál: Pozdrav od Vanessky – jak vzpomíná na oslavu 6. narozenin naší organizace?

Splněné dětské přání se zúčastnilo jarního veletrhu World of Beauty and Spa

world of beauty and spa a splněné dětské přáníVe dnech 16. a 17. března se v pražských Letňanech uskutečnil další ročník kosmetického veletrhu World of Beauty and Spa. Na více než 350 stáncích se vystavovatelé věnovali návštěvníkům s velkým nasazením, mezi nimi byla již tradičně také organizace Splněné dětské přání. Zájemci mohli vybírat ručně šité výrobky pocházející z autorské dílny Martiny Šmejkalové, anebo se seznámit s příběhem handicapované holčičky Karolínky, která touží po tancování u Eiffelovy věže.

Číst dál: Splněné dětské přání se zúčastnilo jarního veletrhu World of Beauty and Spa

Soutěž a získej dárek pro maminku je Dni matek

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání připravilo speciální soutěž pro maminky o krásný dárkový balíček, který jednu z nich potěší. Vždyť se po celý rok s velkou láskou starají o své děti i rodiny a zaslouží si nějakou hezkou odměnu, a to nejen proto, že je svátek maminek nádherný svátek a nemělo by se na něj zapomínat!

Číst dál: Soutěž a získej dárek pro maminku je Dni matek

Aktuální kolo