Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Autistický Ondra je věčné dítě uvězněné v těle starce

Splněné dětské přání autistické dítěMaminka Linda se nám svěřila se svým životním příběhem, který v každém zanechá silný pocit, že osud se někdy podepisuje na nevinných dětech hodně krutým způsobem. Její syn by si zasloužil mít krásné a bezstarostné dětství, ale místo toho diagnózy pořád přibývají a nikdo neví, proč. Linda je úžasným příkladem toho, že mámy jsou pro své děti schopné udělat víc než maximum, i když samy padají únavou a vyčerpáním.

Číst dál: Vánoční přání: Autistický Ondra je věčné dítě uvězněné v těle starce

Nominovali jsme dobrovolnice organizace Splněné dětské přání na cenu Křesadlo

Splněné dětské přáníHESTIA každoročně uděluje ocenění zvané Křesadlo, určené dobrovolníkům za jejich dlouhodobou práci ve prospěch druhých. Porotci letos mezi nominovanými najdou kromě jiných i jména zakladatelek organizace Splněné dětské přání, Martiny a Kristýna Šmejkalových, které už 6 let v rámci dobrovolnictví pomáhají handicapovaným dětem a jejich rodinám.

Číst dál: Nominovali jsme dobrovolnice organizace Splněné dětské přání na cenu Křesadlo

Vánoční přání: Autistického Filípka rozesměje déšť a vítr, nikdo ale neví proč

Splněné dětské přáníMamince Haničce převrátil autismus život zcela naruby. Moc by si přála mít přátele, chodit se synem do kina nebo třeba vyrazit ke kamarádce na návštěvu. Musela se však přizpůsobit potřebám svého syna Filipa, kterého velice miluje. Navíc se sama stará o další dvě děti. Svým příběhem, který nám bude vyprávět, chce pomoci organizaci Splněné dětské přání zlepšit informovanost veřejnosti, která autistické děti řadí do kategorie nevychovaných.

Číst dál: Vánoční přání: Autistického Filípka rozesměje déšť a vítr, nikdo ale neví proč

World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Splněné dětské přáníInspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše si odnesou návštěvníci 25. kosmetického veletrhu World of Beauty & Spa pořádaného v pražském areálu PVA EXPO ve dnech 16. a 17. března 2018. Na akci najdete již tradičně i stánek organizace Splněné dětské přání s nabídkou výrobků z naší dílny. Přijďte si vybrat novou kabelku, tašku nebo třeba polštářek. Udělejte si radost, nechte se krásně hýčkat a užijte si prima den!

Číst dál: World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Aktuální kolo