Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Maminka by autistického Erika neměnila, ačkoli jí dává zabrat

Splněné dětské přáníMaminka Kateřina se nám svěřila se svým životním příběhem. Napsala zcela upřímně své pocity a emoce, které každý den snáší. Zároveň se tím obrací na veřejnost s prosbou o pochopení, aby přestala kritizovat a ubližovat slovy ve chvílích, kdy neznají skutečný problém. Organizace Splněné dětské přání má stejný cíl a z toho důvodu vznikl tento speciální projekt Vánoční přání 2017 zaměřený pouze na autistické děti.

Číst dál: Vánoční přání: Maminka by autistického Erika neměnila, ačkoli jí dává zabrat

Vánoční přání: Maminka autistického Tomáška se musela obrnit hroší kůží

Splněné dětské přáníŠárka znala autismus pouze z filmu a na to, že by ji tato nemoc vstoupila přímo do vlastního života, nebyla rozhodně připravená. Každá máma si přeje mít zdravé dítě a ona vyplakala spoustu slz, než se jí podařilo s osudem a danou situací vyrovnat. Dnes již chodí ven, nic jí nerozhodí a dokáže si v klidu vypít svoji oblíbenou kávu. Syn jí totiž naučil velké trpělivosti, a co si myslí její okolí, tím se už rozhodně netrápí.

Číst dál: Vánoční přání: Maminka autistického Tomáška se musela obrnit hroší kůží

Vánoční přání: Autistický Erik překvapí - třeba hozením svých bot z mostu do řeky

Splněné dětské přáníErik se narodil jako zdravé dítě. Ve dvou letech sdělila dětská psycholožka rodičům nečekanou diagnózu - dětský autismus. Pro rodinu to byl na začátku velký šok. Museli sami začít bojovat a hledat různé cesty, jak synovi ulehčit život. Nakonec díky chlapečkovi všichni prožívají veselé i nezapomenutelné chvilky. Více se dozvíte z vyprávění maminky Ondřejky.

Číst dál: Vánoční přání: Autistický Erik překvapí - třeba hozením svých bot z mostu do řeky

Vyhlášení výherců Velké vánoční soutěže

Splněné dětské přáníPřed vánočními svátky připravila organizace Splněné dětské přání soutěž pro rodiny, které měly příležitost vyhrát skvělé ceny. Hlavním úkolem soutěžících bylo poslat fotografii jakéhokoli výrobku s vánoční tematikou. Dnes vám prozradíme, na koho se usmálo štěstí a kteří tři výherci získávají ceny.

Číst dál: Vyhlášení výherců Velké vánoční soutěže

Aktuální kolo