Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Byli jsme u toho: Aleš Cibulka pokřtil jubilejní 10. kalendář pro pamětníky

Splněné dětské přání Aleš Cibulka křest kalendářeU Mrtvého ptáka bylo opět veselo. Po roce sem opět zavítal známý moderátor Aleš Cibulka, aby v doprovodu svého partnera Michala Jagelky, rodiny a známých tváří tradičně pokřtil svůj kalendář pro pamětníky. Letos šlo o jubilejní vydání, o to více se slavilo. A Kristýna s Martinou z organizace Splněné dětské přání u toho samozřejmě nemohly chybět. Prozradíme vám, kdo se zúčastnil a jak akce probíhala.

Číst dál: Byli jsme u toho: Aleš Cibulka pokřtil jubilejní 10. kalendář pro pamětníky

Podzimní soutěž o balíček skvělých cen pro celou rodinu

Splněné dětské přáníJsou vaše děti kreativní? Ať už tvoří sami ve škole nebo s vámi doma, nenechávejte si své výtvory jen pro sebe – pochlubte se s nimi a můžete vyhrát prima věci pro celou rodinu. Třeba vstupné do Muzea kostek Lego, DVD s dech beroucí cirkusovou show, knihu plnou inspirace nebo krásné výrobky z dílny organizace Splněné dětské přání. Stačí poslat foto výrobku, odpovědět na jednoduchou otázku a výhra může být vaše!

Číst dál: Podzimní soutěž o balíček skvělých cen pro celou rodinu

Karolínka sní o výletu do Paříže, pomůžete nám její přání splnit?

Splněné dětské přání - KarolínkaAhoj, jmenuji se Kája a je mi deset let. Společně se svým starším bráškou Filípkem žijeme u babi a dědy, kteří se o nás hezky starají. Mám nemocné nožičky, proto musím používat vozíček. Pečlivě ale cvičím a doufám, že jednoho dne to zvládnu a budu moc chodit! Ze všeho nejradši mám tancování, to mě moc baví a dělá šťastnou. A také zbožňuju Eiffelovku, moc se mi líbí a doufám, že jí jednoho dne uvidím živě!

Číst dál: Karolínka sní o výletu do Paříže, pomůžete nám její přání splnit?

Podzimní kosmetický veletrh: Exkluzivní představení dalšího dětského přání

Splněné dětské přáníVe dnech 8. a 9. září se v pražských Letňanech pořádal další ročník veletrhu World of Beauty and Spa, se kterým naše organizace Splněné dětské přání dlouhodobě spolupracuje. Návštěvníci zde mohli tradičně najít stánek s našimi ručně šitými výrobky, tato akce však byla něčím extra výjimečná – exkluzivně jsme zde poprvé představili zcela nové dětské přání, které připravujeme. Rádi bychom splnili sen 10leté Káje, prozradíme vám podrobnosti!

Číst dál: Podzimní kosmetický veletrh: Exkluzivní představení dalšího dětského přání

Aktuální kolo