Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

splněné dětské přáníŠkolní rok se pomalu blíží ke svému konci, na dveře klepe horké léto a s ním i spousta zážitků. Nejdříve však děti přinesou domů vysvědčení s hodnocením, jak se jim stávající školní rok dařilo. Někdo má ještě co vylepšovat, jiní zazáří se skvělými výsledky. Ať tak nebo tak, potěšte své děti za jejich snahu. Máme pro vás tip na hezký dárek, který zaručeně potěší.

Číst dál: Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

Sportovní panenky nejen pomáhají, ale zároveň podporují český ženský lakros

český lakros a splněné dětské přáníPo úspěšné spolupráci s českými reprezentantkami lakrosu, pro které nezisková organizace Splněné dětské přání vyrobila panenky s jejich podobou, se připravuje další společná akce. Na mezinárodním turnaji Prague Cup, který se uskuteční od 13. do 16. června v pražském Braníku, proběhne druhé kolo dražby ručně vyráběných panenek a plakátů s fotkami hráček. A o čem vůbec tento zajímavý a pro mnohé neznámý sport je?

Číst dál: Sportovní panenky nejen pomáhají, ale zároveň podporují český ženský lakros

Zpěvačka Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

 splněné dětské přání nellinkaNa patnáctiletou Nellu Liškovou se alespoň trochu usmálo pomyslné štěstíčko. Dívka, které lékaři ve třech měsících života diagnostikovali rakovinu, dostala díky neziskové organizaci Splněné dětské přání nový impuls. Podívala se do nahrávacího studia a nazpívala se svou oblíbenou zpěvačkou Markétou Konvičkovou duet. Píseň vyšla jako bonusovka na jejím nejnovějším CD „Tablo". U křtu desky Nellinka nemohla chybět.

Číst dál: Zpěvačka Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

Podívej, hvězda vzdálená plní nám sny, když padá na kolena

 splněné dětské přání nellinkaToužíte na vlastní oči vidět, jak probíhá finální část plnění Nellinčina přání? Chcete se osobně potkat se zakladatelkami neziskové organizace Splněné dětské přání? Přijďte v pondělí 27. 5. do Bontonlandu, který se nachází v Praze na Václavském náměstí. Na programu je koncert Markéty Konvičkové a křest jejího nově vydaného alba Tablo. Jako host vystoupí Daniel Mrózek, který představí své debutové album Krev, jizvy a tvář.

Číst dál: Podívej, hvězda vzdálená plní nám sny, když padá na kolena

Aktuální kolo