Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Kristýnce se splnil sen – stala se hvězdou muzikálu Děti Ráje

splněné dětské přání a kristýnkaNezisková organizace Splněné dětské přání si může na své konto připsat další úspěšné kolo. Tentokrát prožila nezapomenutelný den 17letá Kristýnka, která má od narození Downův syndrom. Holčička vždy toužila po tom, aby si mohla alespoň na chvíli zazpívat na velkém jevišti jako skutečná zpěvačka. Pomohli jí k tomu Šárka Marková a František Pytloun.

Číst dál: Kristýnce se splnil sen – stala se hvězdou muzikálu Děti Ráje

Splněné dětské přání pomáhá rodinám a dětem ke štěstí už 2 roky

splněné dětské přáníPíše se sobota 22. února. Přesně před 2 lety od této chvíle se datuje vznik nového projektu, jehož poslání znělo – budeme plnit handicapovaným a nemocným dětem jejich kulturní přání a sny. Od té doby se neziskové organizaci podařilo rozzářit oči Vanessce, Nellince a Gábince. Své výročí oslaví realizací čtvrtého kola nazvaného Staň se muzikálovou hvězdou, které věnovala 17leté Kristýnce. Čím Splněné dětské přání překvapí v nejbližší době?

Číst dál: Splněné dětské přání pomáhá rodinám a dětem ke štěstí už 2 roky

Kristýnka s Downovým syndromem bude mít muzikálovou premiéru

splněné dětské přání a kristýnkaV sobotu 15. února zavítal tým Splněného dětského přání do Litvínova. Představitelky neziskové organizace přijely za 17letou Kristýnkou, aby jí osobně poznaly a prozradily jí, že se stane účastnicí 4. kola nazvaného Staň se muzikálovou hvězdou. Holčička byla překvapená, a jakmile informaci vstřebala, vrhla se organizátorkám a mamince kolem krku. Nejenže si splní přání a zazpívá si na opravdovém divadelním jevišti, ale navíc uvidí poprvé v životě muzikálové představení.

Číst dál: Kristýnka s Downovým syndromem bude mít muzikálovou premiéru

Z usměvavé Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

 splněné dětské přání a kristýnkaNezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila 15. ledna 2014 další kolo, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název Staň se muzikálovou hvězdou. Účastník se podívá do zákulisí, seznámí se s protagonisty muzikálu, zazpívá si s patrony Šárkou Markovou a Františkem Pytlounem a samozřejmě se podívá na představení. Na koho se usmálo štěstí tentokrát?

Číst dál: Z usměvavé Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

Aktuální kolo