Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Užijte si den plný hýčkání! Soutěž o vstupenky na World of Beauty & Spa

Splněné dětské přáníJiž 24. ročník oblíbeného kosmetického veletrhu bude nezapomenutelným výletem do světa krásy, pohody i nových zážitků a zkušeností. Nenechte si ujít návštěvu WORLD OF BEAUTY & SPA a to v pátek 8. a sobotu 9. září v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany. Vstupenky můžete vyhrát v naší soutěži!

V nabídce bude několik stovek prestižních značek z oborů profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro kosmetické, kadeřnické a nehtové salony, wellness, spa, hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele. Jedním z „hitů” bude opět přírodní péče. Odborníci na stáncích se budu věnovat anti-aging metodám, aromaterapii, péči o nohy, masážím, relaxaci, regeneraci i alternativním metodám péče o tělesné a duševní zdraví.

Můžete se těšit na prezentaci trendů v líčení, účesech a odívání, nebudou chybět kadeřnické show ani módní přehlídky. K programu již tradičně patří i umělecké soutěže, uvidíte kouzla v make-upu, česání i zdobení nehtů. Veletrhu se bude tradičně účastnit také organizace Splněné dětské přání, která plní nemocným dětem jejich sny. V minulosti rozzářila oči například Kristýnce s Downovým syndromem, když se stala muzikálovou zpěvačkou nebo Gábince, která se i přes to, že je na vozíčku, stala cvičitelkou živého lachtana. Pokud chcete vědět, jaké další dětské přání by rádi splnili a chcete jim v tom pomoci, zastavte se na jejich stánku nebo navštivte www.splnene-prani.cz, kde se od září dozvíte více.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte super ceny!
1. cena: Kosmetický balíček + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017
2. cena: Kosmetický balíček + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017
3. cena: 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017

Soutěžní otázka:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 8. a 9. září 2017 v PVA Expo Praha – Letňany, bude probíhat mít stánek i organizace Splněné dětské přání. Čemu se věnuje?
a) plní dětská přání dospělým
b) plní přání všem dětem
c) plní přání nemocným dětem

Své odpovědi zašlete na emailovou adresu info@splnene-prani 
- do předmětu zprávy napište „Kosmetický veletrh“,
- do zprávy zadejte své odpovědi, 
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí v pátek 1. září 2017 v 17 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo emailem.

Výhry dodala:
Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 8. a 9. září 2017

Aktuální kolo