Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Vánoční soutěž o velký dárkový balíček

Splněné dětské přáníJako každý rok pro vás připravilo Splněné dětské přání oblíbenou předvánoční akci. A protože jsou Vánoce mimo jiné časem obdarovávání, přinášíme Vám vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát mnoho hezkých dárečků pro své nejmenší. Soutěž končí v neděli 19. 12. 2021.

Za oknem padá sníh, maminky doma uklízí, chystají výzdobu a pečou cukroví. Na všechny dýchá předvánoční atmosféra. Zajímá vás, jak se můžete do soutěže zapojit? Pošlete nám svoje foto s dcerou, vnučkou, synem nebo dětmi, jak se chystáte na vánoční přípravy. Napište nám, co máte na Vánocích nejraději a na co se nejvíce těšíte.


Své fotografie zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Do předmětu zprávy napište „Vánoční soutěž“

* Do zprávy přidejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku)

* Napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,

* Pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.


Splněné dětské přání

Soutěž bude ukončena dne 19.12 2021 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním vaší fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání na umístěních, jako je například webový portál nebo sociální síť organizace. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

V případě zájmu nám můžete také darovat věci nebo potřeby pro děti a rodiny do soutěží. Děkujeme vám, že nám pomáháte.

Těšíme se na vaše milé přihlášky a přejeme vám všem pohodové vánoční svátky.


Děkujeme partnerům této soutěže:

nakladatelství Portál http://www.portal.cz 

firma PRESCO GROUP, a.s. http://www.presco.cz/ 

firma Obchůdek U Kašpárka http://www.obchudek-u-kasparka-vsem.cz/ 


Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz 

Aktuální kolo