Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Velikonoční soutěž – vyhlášení výherce

Splněné dětské přáníKonečně přišlo jaro, venku všechno nádherně rozkvétá a Velikonoce jsou naplno v běhu. Splněné dětské přání vám dnes prozradí, kdo je ten šťastný a vyhrál v naší soutěži velký velikonoční balíček.

Paní Jana žije s rodinou na Žebráku a má dvě dcery. Zdravou Sáru a handicapovanou Terezku na vozíčku. Maminka nám poslala přihlášku do soutěže, ve které odpověděla na povinné soutěžní otázky následovně:

1) Jaké je vaše nejoblíbenější velikonoční jídlo?
U nás je to pečené kuřátko s nádivkou a bramborový knedlík s červeným zelím.

2) Ve který den se letos půjde na pomlázku – sobota, neděle nebo pondělí?
Na koledu vyrazíme v pondělí.

3) Která velikonoční tradice je vaše nejmilejší?
Vyšupeme tatínka, babičku s dědou a všechny sousedy. 
Dědu ještě navíc polijeme vodou, aby nám neuschl vůbec.

4) Máte doma velikonoční výzdobu nebo budete péct beránka?
U nás pečeme bochánek a beránka, kterému vždycky upadnou uši a jako první přijde o zadek. Vyzdobeno máme všude hlavně kytičkami, vajíčky a mašličkami. Uprostřed velkého stolu je džbán s vrbou a na ní máme zavěšená vajíčka. Vedle stojí ošatka plná dobrot.

Maminka Jana měla z výhry velkou radost. Soutěžní balíček obsahoval tričko a elegantní tašku. Dále velikonoční samolepky, polštářek s oblíbenou sovičkou, srdíčko, veselé kuřátko a bezva knížku. Sestry si spravedlivě rozdělily dárečky mezi sebou a mamince zůstala nákupní taška.

Splněné dětské přání

Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí, zašlete nám dobrovolný příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 - finanční prostředky využijeme na realizaci dalšího rodinného přání.

Dárky do soutěže věnovalo nakladatelství Portál www.portal.cz a Splněné dětské přání.

Aktuální kolo