Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Vyhlášení výherce o velký dárkový balíček

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání oslavilo v únoru páté narozeniny a k této příležitosti jste měli možnost se přihlásit do nové soutěže. Dnes vám prozradíme, kdo vyhrál velký dárkový balíček a kterou rodinu naše výhra velice potěšila.

Štěstí se usmálo na paní Ivanu Škapcovou z Kladna, která správně odpověděla na naše soutěžní otázky. Velice i přála vyhrát, s celou rodinou si držely palečky. Při vyhlášení výherce na facebooku měla moc velkou radost.


Splněné dětské přání

Maminka nám poslala foto a napsala:

Dobrý den, moc děkujeme za výherní balíček. Je to krásné a rozhodně se těšíme že si budeme s Nikolkou hrát a Kubíček už se těší na pohádku a říká, že mi pomůže s nákupem s veselou sloní taštičkou. Já jsem rozšířila svou sbírku šitých tašek a taťka si užije klídek u kafíčka. S láskou moc děkujeme a přejeme Vám hodně zdaru a hlavně zdravíčko. Děkujeme moc Škapcovi


Splněné dětské přání

Dárky do soutěže věnovalo nakladatelství Portál www.portal.cz a Splněné dětské přání.

Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí, zašlete nám dobrovolný příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 - finanční prostředky využijeme na realizaci dalšího rodinného přání.

 

 

Aktuální kolo