Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

5. PŘÁNÍ: Vysněný den s Genny Ciatti


splněné dětské přáníPáté kolo bylo věnované 18leté Zuzance z Plzně. Krátce po narození výsledky testů odhalily dětskou mozkovou obrnu. Nyní se pohybuje především s pomocí invalidního vozíku. Je to však velká bojovnice a doufá, že cvičením a rehabilitací docílí toho, že bude jednoho dne sama chodit. Velkou inspirací je pro ni zpěvačka, herečka a televizní moderátorka Genny Ciatti. Zuzanka moc toužila po tom, aby mohla se svou oblíbenou umělkyní strávit jeden nezapomenutelný den. A to jsme jí také 20. září 2014 splnili. Pokud chcete vědět více informací o účastnici a průběhu kola, klikněte na odkaz 5. kolo: Vysněný den s Genny Ciatti.

 

Má to smysl: Zuzka absolvovala další výzvu, zkusila si reálné zaměstnání!

Splněné dětské přáníZuzanka absolvovala v rámci dlouhodobé mise Má to smysl další pokroky. Neznala hodnotu peněz, proto jsme pro ni ve spolupráci se společností Etnetera připravili výzvu na téma první skutečné zaměstnání. Cílem bylo, aby se naučila, jaké je to vydělávat, kolik se utrácí za běžné nákupy, a zakusila běžný pracovní rytmus.

Číst dál: Má to smysl: Zuzka absolvovala další výzvu, zkusila si reálné zaměstnání!

Zuzanka z mise Má to smysl: Hlavně se musím naučit si více věřit!

Splněné dětské přáníNa jaře Zuzka podstoupila první výzvu „Pohybuj se na sněhu s radostí”, kterou pro ni připravila Veronika. Pak ale nastal čas zábavu omezit, protože ji čekaly závěrečné zkoušky na Obchodní škole a zároveň přijímačky, aby mohla se studiem pokračovat. Zajímá vás, jak tohle období prožívala a hlavně jak vše dopadlo?

Číst dál: Zuzanka z mise Má to smysl: Hlavně se musím naučit si více věřit!

5. dětské přání: Čemu se aktuálně Zuzanka věnuje a co je u ní nového?

Splněné dětské přáníOd chvíle, kdy Splněné dětské přání splnilo Zuzance její sen – strávit den se svou oblíbenou zpěvačkou Genny Ciatti, uplynula už spousta času. Protože jsme se nemohli zúčastnit její letošní narozeninové oslavy, překvapili jsme ji podzimním výletem za zvířátky, které má tak ráda a užili jsme si pořádnou porci legrace u české filmové komedie. Zuzka nám prozradila, jaké výzvy v současné době překonává.

Číst dál: 5. dětské přání: Čemu se aktuálně Zuzanka věnuje a co je u ní nového?

Splněné dětské přání a Zuzanka vzpomínají na jedinečný den

splněné dětské přáníV září loňského roku splnila nezisková organizace další dětské přání. Handicapovaná slečna Zuzanka je na vozíku, má dětskou mozkovou obrnu a bydlí v Plzni. Velice si přála osobní setkání se svojí oblíbenou zpěvačkou, herečkou a televizní moderátorkou Genny Ciatti. Zeptali jsme se zúčastněných, jak na akci vzpomínají?

Číst dál: Splněné dětské přání a Zuzanka vzpomínají na jedinečný den

Splněné dětské přání a krásný den s Genny Ciatti

handicapovaná zuzankaV září se uskutečnilo 5. kolo neboli další akce pro vybrané handicapované dítě, kterému se splnilo jeho přání. Tentokrát dostala název Vysněný den s Genny Ciatti a byla věnovaná 18leté Zuzance z Plzně. Co všechno jsme pro ni připravili a jak si to užila? To se můžete dočíst ve vyprávění, které pro nás sama napsala.

Číst dál: Splněné dětské přání a krásný den s Genny Ciatti

Tušíte, jak se plní dětská přání?

splněné dětské přáníV současné době se naše nezisková organizace Splněné dětské snaží splnit další sen – tentokrát dívce Zuzance, která pochází s Plzně. Lékaři jí krátce po narození diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu, proto je odkázaná na invalidní vozík. Zuzanka je však velmi veselá, milá a své okolí zahrnuje radostí a úsměvy.

Číst dál: Tušíte, jak se plní dětská přání?

Pomozte splnit sen handicapované Zuzanky

Zuzanka Gareisová - Vysněný den s Genny Ciatti18letá Zuzanka se pohybuje na vozíčku, chodí do speciální školy, je velmi bystrá, komunikativní a veselá. Má ráda zvířata a nejvíc na světě touží po tom, aby strávila den se svou oblíbenou umělkyní Genny Ciatti. Nezisková organizace Splněné dětské přání se snaží její sen realizovat, bez podpory dalších lidí to však nezvládne. Zapojte se také!

Číst dál: Pomozte splnit sen handicapované Zuzanky

5. kolo: Vysněný den s Genny Ciatti zažije 18letá Zuzanka

zuzanka gareisová - vysněný den s genny ciattiVybrali jsme další handicapované dítě, které ve dnech 19. a 20. září zažije se Splněným dětským přáním něco jedinečného. Tentokrát se štěstí usmálo na Zuzanku, která bydlí v Plzni společně se svou maminkou Ivou a sestrou Terezou. Má dětskou mozkovou obrnu, kvůli níž se pohybuje především na invalidním vozíčku. Miluje zvířátka a také zpěvačku, herečku a televizní moderátorku Genny Ciatti. Jejím největším snem bylo, strávit s ní prima den.

Číst dál: 5. kolo: Vysněný den s Genny Ciatti zažije 18letá Zuzanka

5. kolo: Další dětské přání bude dobrodružství v africkém stylu

zoo a safari dvůr králové a splněné dětské přáníPřipravujeme další dětské přání, které jsme tentokrát nazvali Vysněný den s Genny Ciatti. Tentokrát jsme vybrali dítě na základě žádosti, kterou nám poslala jeho maminka. Komu se splní sen, zůstává zatím tajemstvím. Prozradíme však, jak bude další akce se Splněným dětským přáním probíhat. Za velkým dobrodružstvím se vydáme až na safari.

Číst dál: 5. kolo: Další dětské přání bude dobrodružství v africkém stylu

Rozzáříme oči dalšímu handicapovanému dítěti - připravujeme 5. kolo

splněné dětské přání 5. koloNezisková organizace, která plní nemocným dětem jejich kulturní přání, připravuje v pořadí již 5. kolo. První informace, kterou organizátorky Kristýna a Martina Šmejkalovy, odhalily je, že se plánovaná akce uskuteční začátkem podzimu. Zda se vybraná rodina vydá do divadla, filmového prostředí, na taneční parket, nebo zažijí něco úplně jiného, je zatím velkým tajemstvím.

Číst dál: Rozzáříme oči dalšímu handicapovanému dítěti - připravujeme 5. kolo

Aktuální kolo