Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Soutěž na téma Ledové království – vyhrajte originální balíček

Splněné dětské přáníV listopadu se začal v kinech promítat druhý díl oblíbené animované pohádky Ledové království. Organizace Splněné dětské přání dobře ví, že děti krásný příběh o jedinečné Else a její sestře Anně zbožňují a tak připravila tematickou soutěž o skvělé ceny s těmito postavami.

Na čtvrtek 21. listopadu letošního roku se jistě těšila nejedna holčička, premiéry se dočkal nový příběh o Ledovém království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Zatímco v prvním díle se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná a zda její magie někomu neublíží, tentokrát musí doufat, že bude dostatečně silná a společně se svými přáteli a rodinou zvládne ochránit království a všechny, kdo potřebují její pomoc.

Potěšte svou ratolest a vyhrajte pro ni tematický balíček s originálními cenami z dílny Splněné dětské přání. Chcete-li vyhrát, stačí splnit jednoduchý soutěžní úkol:
Pošlete nám foto vašeho dítěte s jakoukoli hračkou, předmětem či v oblečení, které se tematicky vztahuje k pohádce Ledové království nebo přidejte do přílohy namalovaný obrázek na motivy této animované pohádky.


Splněné dětské přání


Výherní balíček obsahuje:
* potah na polštářek z dílny Splněné dětské přání
* látkový sáček z dílny Splněné dětské přání
* srdíčko z dílny Splněné dětské přání
* šátek
* knížka Rozvíjíme logické myšlení od nakladatelství Portál
* kniha Smršťovačky od nakladatelství Metafora


Své odpovědi zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
* do předmětu zprávy napište „Soutěž Ledové království“,
* do zprávy zadejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku) nebo namalovaný obrázek,
* uveďte jméno dítěte, věk a uveďte, zda je zdravé či jaký typ onemocnění má diagnostikovaný,
* napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,
* pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.


Soutěž bude ukončena dne v úterý 31. 12. 2019 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání, jako je například webový portál nebo sociální síť. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.


Děkujeme partnerům této soutěže:

nakladatelství Portál

http://obchod.portal.cz/ 


nakladatelství Metafora

https://www.metafora.cz/knihy/ 

Aktuální kolo