Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Soutěž o Mickeyho Mouse, zajímavé knihy, nánu a další prima ceny

Splněné dětské přáníMezinárodní den dětí oslavujeme každoročně 1. června, ať už nějakou sladkostí nebo třeba společným rodinným výletem či kulturním zážitkem. Splněné dětské přání k této příležitosti připravilo soutěž o speciální balíček, kterým mohou rodiče potěšit své ratolesti.

Na jaké dárečky se můžou děti těšit? Výhra obsahuje krásně ilustrovanou knížku Herkules na zámku. Tento napínavý příběh je volným pokračováním oblíbené knihy Herkules a strašidla. Publikace Pohádkoví mazlíčci jsou skvělým tipem na tvoření z vlny. Obsahuje techniku plstění, ze které vznikají třeba úžasná zvířátka. Do balíčku jsme přidali hrníček s oblíbenou postavou Mickeyho Mouse a nechybí ani oblíbené velké srdce pro štěstí z naší vlastní dílničky. Keramické panenky zpestří každou poličku a ručně vyráběná nána bude dobrou kamarádkou na různé nejen letní výlety.

Soutěžní úkoly:
1) Pošlete nám foto své rodiny i s dítětem z vašeho letošního výletu
2) Odpovězte na otázku „Jaké zvířátko má vaše dítě nejraději“?


Výherní balíček obsahuje:
* knížka Herkules na zámku
* látkové srdce
* hrneček Mickey Mouse Disney
* panenky
* knížka Pohádkoví mazlíčci
* ručně vyráběná nána


Své odpovědi zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
* do předmětu zprávy napište „Soutěž Den dětí“,
* do zprávy zadejte svou odpověď na soutěžní otázku a soutěžní foto (prosíme posílejte fotky na šířku),
* jméno dítěte, věk a uveďte prosím, zda je zdravé či jaký typ onemocnění má,
* napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,
* pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.


Splněné dětské přání

Soutěž bude ukončena dne 31. 5. 2019 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním fotografie dáváte souhlas k jeho zveřejnění pro potřeby organizace Splněné dětské přání, jako je například webový portál nebo sociální síť. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

Dárky do soutěže věnovaly:

dílna Splněné dětské přání www.facebook.com/splnene-prani-eshop
nakladatelství Portál http://obchod.portal.cz/ 
paní Dáša Koubová věnovala do soutěže ručně vyráběné panenky

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz

 

Aktuální kolo