Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

SOUTĚŽ: Pochlubte se svojí velikonoční tvorbou a inspirujte ostatní (2)

Splněné dětské přáníVelikonoce jsou svátky jara, života a nových začátků. Pusťte se během tohoto období do něčeho nového. Využijte tento čas k tomu, abyste u sebe cokoli změnili a zkusili jiný přístup, ať už se to týká jarní očisty, detoxikace, zdravějšího jídelníčku nebo lepšího životního stylu. Můžete to uplatnit i během Velikonoc a pojmout je letos jinak. Pochlubte se nám svými kreativními výtvory, výzdobou či pochoutkami. Oceníme vás milou odměnou. 

 Přemýšlíte, jaké budou letošní velikonoční svátky? Zda nám současná nařízení a karanténní opatření zamezí v jejich oslavování? Nikoli, je to přeci jen na nás! Udělejme si hezké svátky sami pro sebe! Nabarvěme a ozdobme vajíčka, vyzdobme domácnost, upečme beránka a mazanec. Naučme své děti veselé říkanky a koledy „Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný." Připomeňme si tradice a třeba i biblické příběhy, které se k tomuto období vážou.

Volný čas si můžete zpestřit také účastí v naší soutěži o velikonoční dárkový balíček. Pošlete nám svoji fotku ze svých příprav na jarní svátky. Povedl se vám mazanec nebo beránek? Máte vlastnoručně vyrobenou velikonoční výzdobu nebo krásně malovaná vajíčka? Pochlubte se nám s výtvory a inspirujme se vzájemně.

Ve výherním balíčku najdete hezkou dětskou knížku Kouzelné tenisky mého kamaráda Percyho, která je určena dětem od 10 let. Vtáhne čtenáře do světa, který i oni sami někdy zažívají. Ulf se pro ně stane jakýmsi hrdinou a možná i vzorem v tom, že i oni mohou dokázat, co si zamanou. Na druhou stranu je třeba, aby si děti uvědomily, že se jedná o smyšlené vyprávění a je nutno se vyvarovat podobných věcí, jako je skákání před auta nebo zakládání požáru!

Splněné dětské přání
 Výherní balíček obsahuje:

* srdíčko z dílny naší rodinné organizace Splněné dětské přání
* kalendář a diář od firmy PRESCO GROUP, a.s.
* velikonoční ubrus
* plyšovou ovečku
* knížku Kouzelné tenisky mého kamaráda Percyho z nakladatelství Portál

Své příspěvky zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Do předmětu zprávy napište „Velikonoční soutěž“
* Do zprávy přidejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku) nebo namalovaný obrázek,
* Uveďte jméno a věk dítěte a uveďte, zda je zdravé či jaký typ onemocnění má diagnostikovaný,
* Napište své jméno, příjmení, adresu a telefon,
* Pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.

Soutěž bude ukončena dne 4. 4. 2021 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání na umístěních, jako je například webový portál nebo sociální síť organizace. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

Děkujeme partnerům této soutěže:

nakladatelství Portál
http://obchod.portal.cz/
firma PRESCO GROUP, a.s.
http://www.presco.cz/

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz . V případě zájmu nám můžete také darovat věci nebo potřeby pro děti a rodiny do soutěží. Děkujeme vám, že nám pomáháte.

Aktuální kolo