Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Splňte svým dětem přání – zúčastněte se živého natáčení Tvoje tvář má známý hlas!

tvoje tvář má známý hlasPrvní řada televizní show Tvoje tvář má známý hlas získala u malých i velkých diváků velkou oblibu. Již v neděli 4. září startuje zbrusu nová série v čele s Miroslavem Etzlerem, Janem Cinou, Romanem Vojtkem, Davidem Gránským, Ivanou Jirešovou, Martou Jandovou, Markétou Procházkovou a Annou Julií Slováčkovou. Nebude to dlouho trvat a celé Česko podlehne nové mánii. Pokud patří mezi fanoušky i vaše dítko, udělejte mu radost a vezměte ho na živé natáčení této show. Stačí nám poslat svou přihlášku!

První upoutávka k nové řadě Tvoje tvář má známý hlas je venku! Pobaví a také trochu poodhalí, co asi můžeme očekávat od jednotlivých soutěžících, kteří to nebudou mít vůbec jednoduché. Osm známých osobností vás bude bavit každý týden, vždy v neděli od 20:20 na TV Nova. Upoutávku můžete vidět zde www.youtube.com/watch?v=Eomco41aS7c

Pokud se vaše rodinka dobře bavila již u první série této fenomenální show a toužíte nahlédnout na skutečné živé natáčení Tváře, které probíhá v barrandovských ateliérech v Praze, neváhejte a pošlete nám svou přihlášku! Prodloužili jsme možnost přihlašování až do 23. září. Přihlaste se a můžete mít díky Splněnému dětskému přání jedinečný zážitek!


tvoje tvář má známý hlas

Co udělat, abyste se mohli rodinného přání zúčastnit?
Zodpovězte 3 jednoduché otázky, které si pro vás Splněné dětské přání připravilo, a zašlete nám je společně s přihláškou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1) Proč byste si přáli zúčastnit se tohoto rodinného přání?
2) Se kterou z osobností, které budou ve Tváři soutěžit, by se vaše dítko nejraději setkalo a proč?
3) Jméno dítěte, kterému jsme splnili vůbec první dětské přání? Nápovědu najdete zde http://www.splnene-prani.cz/splnena-prani.html

Součástí přihlášky musí být tyto informace:
- jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
- číslo na mobil,
- adresa,
- jaké má vaše dítě onemocnění, zda má nějaké omezení v pohybu, datum narození, jeho věk a jméno,
- lékařské potvrzení (z důvodu ověření informace)
- pokud máte, uveďte prosím svůj facebookový profil

Podmínky soutěže:
Zúčastnit se může rodina, která má handicapované či jakkoli nemocné dítě (astma, cukrovka, rakovina aj.) ve věku od 5 do 18 let včetně a trvale žije na území České republiky.

Svou přihlášku, která bude obsahovat odpovědi na soutěžní úkoly, pošlete nejpozději do 23. září 2016 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu zprávy uveďte TVÁŘ.

Vyhlášení najdete do 28. září 2016 na www.splnene-prani.cz nebo na www.facebook.com/splnene-prani - výherci budou kontaktováni telefonicky nebo emailem.


splněné dětské přání

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - <a href="http://www.souteze.cz/">Soutěže</a>.cz a na <a href="http://www.websouteze.cz">Websoutěže</a>.cz

 

Aktuální kolo