Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Jiné zajímavosti

Andělům kralovaly dvě rozdílné generace: Klus a Neckář

ceny anděl tomáš klusJednadvacátý ročník hudebních cen Anděl byl vyhlášen v Incheba Areně. Tři sošky si odnesl člen nastupující generace Tomáš Klus, večer však patřil hlavně 68letému Václavu Neckářovi, který kromě cen za Skladbu a Videoklip roku k hitu Půlnoční vstoupil také do Síně slávy. Zpěvačkou roku se stala Lenka Dusilová, objevem Goodfellas a nejlepší skupinou Mandrage.

Číst dál: Andělům kralovaly dvě rozdílné generace: Klus a Neckář

Divadlo Broadway oslavilo 10. výročí Kleopatrou

divadlo broadwayKdyž má člověk deset let, chodí teprve čtvrté nebo páté třídy. Pokud ale funguje nějaké divadlo deset let, je to už pořádná doba jeho existence a určitě i velký důvod k oslavě. Divadlo Broadway tuto příležitost oslavilo 22. 2. představením Kleopatra, na které se přišla podívat i Ilona Csáková a Monika Absolonová. Kulturní servis Puls u toho nemohl chybět.

Číst dál: Divadlo Broadway oslavilo 10. výročí Kleopatrou

Blíží se 13. ročník veletrhu World of Beauty & Spa

veletrh beuaty and spaJaro se blíží nezadržitelným způsobem. Je to vidět i cítit a k větší či menší radosti můžeme začít teplé kabáty nahrazovat lehčími svršky. A právě teď je ten pravý čas své tělo po náročné zimě pořádně odměnit. Nenechte si proto 2. – 3. března ujít mezinárodní veletrh krásy World of Beauty & Spa v pražských Letňanech.

Číst dál: Blíží se 13. ročník veletrhu World of Beauty & Spa

Jak proběhl 3. ročník Cirkus Cirkus Festivalu?

cirkus cirkus festivalShow, která se jen tak nevidí, představení, která berou dech, ti nejlepší akrobaté nejen z Evropy. To všechno nabízí jedinečný a unikátní Cirkus Cirkus Festival – přehlídka těch nejnepředstavitelnějších čísel, hodnocená odbornou, VIP i mediální porotou, jež se letos potřetí konala na pražském Hagiboru.

Číst dál: Jak proběhl 3. ročník Cirkus Cirkus Festivalu?

Novodobí kejklíři budou létat vzduchem!

cirque du soleilPamatujete si z dětství kaleidoskop? Myslím takový ten malý dětský dalekohled s barevnými sklíčky, která tvořila krystalické obrazce. A teď si představte, že ony drobné částice nahradí lidé. Ale na jevišti, ne v kaleidoskopu!

Číst dál: Novodobí kejklíři budou létat vzduchem!

Hotel Diplomat pořádal 12. ročník Svatebního veletrhu

hotel diplomatOd 10. do 12. 2. mohl každý, kdo se zajímá o svatby, nové trendy nebo plánuje vdavky, zavítat na tradiční Svatební veletrh. Letos se v pražském Hotelu Diplomat uskutečnil 12. ročník. Návštěvníky čekalo okolo 100 vystavovatelů – od kadeřnických služeb, přes svatební salony, cukráře, zlatníky, až po vizážistky a organizátory svateb na klíč.

Číst dál: Hotel Diplomat pořádal 12. ročník Svatebního veletrhu

Kdy uvidíte všechny Kleopatry na jednom pódiu?

divadlo broadwayDivadlo Broadway bude mít desáté výročí a to se musí pořádně oslavit. 22. února nabízí tato scéna jedno z posledních představení úspěšného muzikálu Kleopatra, kde se sejdou všechny dosavadní představitelky – Bára Basiková, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Gabriela Gunčíková a Kamila Nývltová.

Číst dál: Kdy uvidíte všechny Kleopatry na jednom pódiu?

Cirkus Cirkus Festival patří mezi 4 nejlepší cirkusy

cirkus cirkus festivalJiž brzy v Praze začne velká přehlídka cirkusového umění. Na jednom místě uvidíte to nejlepší z drezúry, žonglování, ekvilibristiky i akrobacie. Kdo si asi letos odveze cenu? Vydejte se s rodinou či přáteli na zábavnou show, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Za své hovoří i fakt, že Festival patří mezi čtyři nejlepší cirkusová vystoupení, jaká můžete v Evropě vidět.

Číst dál: Cirkus Cirkus Festival patří mezi 4 nejlepší cirkusy

Blíží se další Cirkus Cirkus Festival

cirkus cirkus festivalUž je tu 3. ročník cirkusového festivalu, kde artisté předvedou svůj jedinečný um. Ve dnech 15. až 19. února budete moci zhlédnout na Praze 10 celkem 13 soutěžících z celého světa. Ve VIP porotě navíc přislíbila účast řada známých osobností jako například Anna Polívková, Martin Zounar, Jan Přeučil, Karel Roden a řada dalších. Nenechte si to ujít.

Číst dál: Blíží se další Cirkus Cirkus Festival

Z Gábiny Gunčíkové se stala královna Kleopatra

divadlo broadwayZačínající zpěvačka se na novou roli připravovala pouhý týden. V pátek 13. 1. pak stanula na jevišti Divadla Broadway před naplněným sálem, aby předvedla své kvality. Muzikál Kleopatra uváděný s podtitulem Legenda se loučí má před sebou 40 posledních představení, než mu odzvoní konec. Pokud máte slabost pro starý Egypt a Řím, budete okouzleni.

Číst dál: Z Gábiny Gunčíkové se stala královna Kleopatra

Aktuální kolo