Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

4. PŘÁNÍ: Staň se muzikálovou hvězdou

 

kristýnka - staň se muzikálovou hvězdouČtvrté kolo bylo věnované 17leté Kristýnce z Litvínova, které lékaři po narození diagnostikovali Downův syndrom. Holčička má velmi ráda písně Michala Davida, proto s maminkou zaslaly přihlášku do otevřeného kola spojeného s muzikálem Děti Ráje, který je z velké části na těchto hitech postavený. Organizátorky ji vybraly jako další účastnici. Splněné dětské přání se uskutečnilo 22. února 2014. Patronem akce se stali zpěváci Šárka Marková a František Pytloun. Pokud chcete vědět více informací o účastnici a průběhu kola, klikněte na odkaz 4. kolo: Staň se muzikálovou hvězdou.

 

 

Maminka Žaneta: Byl to nádherný zážitek, který ještě více spojil naši rodinu

 splněné dětské přání a kristýnkaSobota 22. února se stala nevšedním dnem nejen pro herce muzikálu Děti Ráje, obzvláště pak pro patrony akce Šárku Markovou a Františka Pytlouna, ale především pro 17letou Kristýnku z Litvínova. Splněné dětské přání umožnilo holčičce s Downovým syndromem prožít její sen – zazpívala si na jevišti jako skutečná hvězda. Její maminka nám prozradila své dojmy a zážitky, a také jak tato akce rodinu ovlivnila.

Číst dál: Maminka Žaneta: Byl to nádherný zážitek, který ještě více spojil naši rodinu

Kristýnce se splnil sen – stala se hvězdou muzikálu Děti Ráje

splněné dětské přání a kristýnkaNezisková organizace Splněné dětské přání si může na své konto připsat další úspěšné kolo. Tentokrát prožila nezapomenutelný den 17letá Kristýnka, která má od narození Downův syndrom. Holčička vždy toužila po tom, aby si mohla alespoň na chvíli zazpívat na velkém jevišti jako skutečná zpěvačka. Pomohli jí k tomu Šárka Marková a František Pytloun.

Číst dál: Kristýnce se splnil sen – stala se hvězdou muzikálu Děti Ráje

Kristýnka s Downovým syndromem bude mít muzikálovou premiéru

splněné dětské přání a kristýnkaV sobotu 15. února zavítal tým Splněného dětského přání do Litvínova. Představitelky neziskové organizace přijely za 17letou Kristýnkou, aby jí osobně poznaly a prozradily jí, že se stane účastnicí 4. kola nazvaného Staň se muzikálovou hvězdou. Holčička byla překvapená, a jakmile informaci vstřebala, vrhla se organizátorkám a mamince kolem krku. Nejenže si splní přání a zazpívá si na opravdovém divadelním jevišti, ale navíc uvidí poprvé v životě muzikálové představení.

Číst dál: Kristýnka s Downovým syndromem bude mít muzikálovou premiéru

Z usměvavé Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

 splněné dětské přání a kristýnkaNezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila 15. ledna 2014 další kolo, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název Staň se muzikálovou hvězdou. Účastník se podívá do zákulisí, seznámí se s protagonisty muzikálu, zazpívá si s patrony Šárkou Markovou a Františkem Pytlounem a samozřejmě se podívá na představení. Na koho se usmálo štěstí tentokrát?

Číst dál: Z usměvavé Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Šárkou Markovou

splněné dětské přání a šárka markováČtvrté kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou, které bude nezisková organizace Splněné dětské přání realizovat v sobotu 22. února 2014, je originální nejen svou náplní, ale i tím, že výjimečně nemá tradičně 1 patrona, ale hned dva. Prvním bude zpěvák František Pytloun. Druhou tváří se stala pěvkyně Šárka Marková.

Číst dál: Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Šárkou Markovou

Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Františkem Pytlounem

 splněné dětské přání a františek pytlounV sobotu 22. února 2014 zažije další dítě jedinečný den, během něhož zavítá do divadelního zákulisí, seznámí se s mnoha známými osobnostmi, nechá se zkrášlit od vizážistky a v rámci zvukové zkoušky si zazpívá se svým patronem. Tak bude probíhat 4. kolo s názvem Staň se muzikálovou hvězdou, které připravuje nezisková organizace Splněné dětské přání ve spolupráci s muzikálem Děti Ráje. Ve stejný den oslaví společnost 2 roky od svého založení.

Číst dál: Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Františkem Pytlounem

Splněné dětské přání spustilo nové kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou

 splněné dětské přání a děti rájeNebylo vaší dcerušce či synovi dáno do vínku tolik zdraví, kolik byste si pro ně přáli? Z jejich neduhů je Splněné dětské přání vyléčit sice nemůže, ale dokáže jim vykouzlit úsměv na tváři a ulehčit jim od jejich běžných starostí. Jak? Jedinečným zážitkem. Přihlaste svou ratolest k účasti ve 4. kole s titulem Staň se muzikálovou hvězdou, které se uskuteční 22. února 2014 v Praze. Uvidíte představení Děti Ráje tak, jak nikdo jiný!

Číst dál: Splněné dětské přání spustilo nové kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou

Aktuální kolo