Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Soutěž – vítáme s úsměvem jaro

Splněné dětské přáníPrvní jarní den nás čeká 20. března a všichni se již těšíme na hřejivé sluneční paprsky i rozkvetlé voňavé kytičky. Splněné dětské přání připravilo novou soutěž o hezký dárkový balíček pro děti. Pokud se chcete zapojit, pošlete nám přihlášku co nejdříve. 

Chcete se přihlásit?
Pošlete foto svého dítěte, o které s láskou pečujete, s jeho nejhezčím úsměvem. Napište nám, s jakým typem onemocnění se vaše dítko léčí a jak vám tato zkušenost ovlivnila život. Pokud máte zdravé dítě, pochlubte se nám, zda má za kamaráda třeba nějakého handicapovaného kluka nebo holku.

Své fotografie zasílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Do předmětu zprávy napište „Jarní soutěž“.
* Do zprávy přidejte soutěžní foto (prosíme o foto na šířku) a text.
* Napište své jméno, příjmení, adresu a telefon.
* Pokud používáte síť Facebook, připojte URL odkaz na svůj profil, zvýšíte tím svou šanci na výhru.

Soutěž bude ukončena dne 19. 3. 2023 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem. Zasláním fotografie dáváte souhlas k jejímu zveřejnění a užití organizací Splněné dětské přání na umístěních, jako je například webový portál nebo sociální síť organizace. Všechny uvedené údaje bude využívat organizace Splněné dětské přání pouze pro vlastní potřeby a nebude je poskytovat třetím stranám.

Splněné dětské přání
Dárkový balíček obsahuje:
- kalendář se zvířátky
- penál (pro kluky máme modrý)
- knížky
- srdíčko od organizace Splněné dětské přání
- náramky

Chcete dělat společně s námi svět lepším místem? Rádi byste pomohli splnit dalším handicapovaným dětem jejich sen? Pošlete nám dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100 pod variabilním symbolem 5070227 a sledujte naše akce na www.splnene-prani.cz

Aktuální kolo