Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Splněné dětské přání na veletrhu World of Beauty and Spa – navštivte náš stánek

Splněné dětské přáníVe dnech 16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO Praha Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu World Of Beauty & Spa. Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Ani tentokrát nebude na akci chybět stánek organizace Splněné dětské přání. Proč se za námi vydat?

Číst dál: Splněné dětské přání na veletrhu World of Beauty and Spa – navštivte náš stánek

Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – jaké bylo setkání rodin a dětí

Splněné dětské přáníV sobotu 3. března 2018 se uskutečnila oslava 6. narozenin organizace Splněné dětské přání. Celý den probíhal ve velice příjemné a pohodové atmosféře. Dnes vám povyprávím, jak proběhlo dopolední setkání s rodinami a jaká překvapení na nás i děti čekaly. Máme velkou radost, že se tuto sešlost podařilo uskutečnit – šlo o první setkání těch, kterým jsme v minulosti splnili jejich přání.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – jaké bylo setkání rodin a dětí

Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – zajímá vás, kdo se zúčastnil?

Splněné dětské přáníÚnorový měsíc byl ve znamení velkých příprav. Organizace Splněné dětské přání při příležitosti svého 6. výročí uspořádala 3. března 2018 narozeninovou oslavu věnovanou těm, kvůli nimž vznikla – handicapovaným dětem, kterým za dobu svého působení splnila přání. Hosty čekal bohatý program, setkání se známými osobnostmi i řada překvapení.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavilo 6. narozeniny – zajímá vás, kdo se zúčastnil?

Naši narozeninovou oslavu nepodpoří jen hodní partneři, ale i samotné rodiny

Splněné dětské přáníOslava narozenin organizace Splněné dětské přání se rychle blíží a přípravy vrcholí. Velice se těšíme na setkání s rodinami a jejich dětmi, které nám tolik přirostly k srdci. Máme připravená krásná překvapení a doufáme, že přítomné potěší a všem rozzáří oči. Přejeme si, abychom ostatním předali kousek sebe, své pozitivní energie a společně jsme prožili krásný den, na který budeme rádi vzpomínat.

Číst dál: Naši narozeninovou oslavu nepodpoří jen hodní partneři, ale i samotné rodiny

Milovníků makronek stále přibývá, Splněné dětské přání k nim určitě patří!

Splněné dětské přáníZakladatelky organizace Kristýna a Martina Šmejkalovy chtějí letos splnit jedno krásné dětské přání, o němž sní malá Karolínka z Kopřivnice. Už velmi dlouho touží navštívit Paříž, obzvlášť pak Eiffelovku, u níž si touží zatančit. Aktuálně shání potřebné finanční prostředky a partnery, aby se mohly společně s ní a její rodinou do francouzské metropole vydat. Mezitím připravily pro holčičku překvapení – kousek Paříže dostanou k ní.

Číst dál: Milovníků makronek stále přibývá, Splněné dětské přání k nim určitě patří!

Splněné dětské přání připravuje oslavu svého 6. výročí

Splněné dětské přáníKristýna a Martina Šmejkalovy, zakladatelky organizace Splněné dětské přání, zahájily 22. února další rok úspěšného působení. A právě při této krásné příležitosti se rozhodly uspořádat přátelské setkání s rodinami handicapovaných dětí, kterým v minulosti splnily jejich přání, ke kterému přizvaly také sponzory, partnery a podporovatele. Zajímá vás, v jakém duchu se tato akce uskuteční?

Číst dál: Splněné dětské přání připravuje oslavu svého 6. výročí

Kouzelník Pavel Kožíšek otevřel zrcadlový labyrint a další atrakce, byli jsme u toho!

Splněné dětské přání - Pavel Kožíšek Divadlo kouzelDivadlo kouzel je oblíbeným a rodinami často vyhledávaným místem. Aby ne, děti tu zažijí spoustu legrace a mnohdy se jim tají dech z triků, které mág Pavel Kožíšek předvádí. Nyní si tu návštěvníci užijí ještě více zábavy, v únoru byly otevřeny nové prostory zahrnující zrcadlový labyrint, levitující stůl nebo antigravitační místnost. Pozvání na slavnostní otevření zahájení přijala i Kristýna Šmejkalová z organizace Splněné dětské přání.

Číst dál: Kouzelník Pavel Kožíšek otevřel zrcadlový labyrint a další atrakce, byli jsme u toho!

Soutěž o vstupenky na jarní veletrh World of Beauty and Spa

Splněné dětské přání„Předjarní“ veletrh World Of Beauty & Spa bude opět ve znamení jarních trendů, soutěží, workshopů. Svět péče o tělesné a duševní zdraví s renomovanými odborníky nabídne návštěvníkům produkty více než 400 značek, důrazný nárůst zaznamenávají opět přírodní přípravky. Užijte si den plný hýčkání a seznamte se při této příležitosti se zakladatelkami organizace Splněné dětské přání.

Číst dál: Soutěž o vstupenky na jarní veletrh World of Beauty and Spa

Nominovali jsme dobrovolnice organizace Splněné dětské přání na cenu Křesadlo

Splněné dětské přáníHESTIA každoročně uděluje ocenění zvané Křesadlo, určené dobrovolníkům za jejich dlouhodobou práci ve prospěch druhých. Porotci letos mezi nominovanými najdou kromě jiných i jména zakladatelek organizace Splněné dětské přání, Martiny a Kristýna Šmejkalových, které už 6 let v rámci dobrovolnictví pomáhají handicapovaným dětem a jejich rodinám.

Číst dál: Nominovali jsme dobrovolnice organizace Splněné dětské přání na cenu Křesadlo

World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Splněné dětské přáníInspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše si odnesou návštěvníci 25. kosmetického veletrhu World of Beauty & Spa pořádaného v pražském areálu PVA EXPO ve dnech 16. a 17. března 2018. Na akci najdete již tradičně i stánek organizace Splněné dětské přání s nabídkou výrobků z naší dílny. Přijďte si vybrat novou kabelku, tašku nebo třeba polštářek. Udělejte si radost, nechte se krásně hýčkat a užijte si prima den!

Číst dál: World of Beauty & Spa: Blíží se jarní veletrh a Splněné dětské přání bude u toho

Podkategorie

Aktuální kolo