Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Událost Pomáhej tancem míří do Prahy!

Splněné dětské přáníPřipravte se na další taneční dobrodružství s naší rodinnou organizací Splněné dětské přání. Pilotní akce se uskutečnila začátkem letošního roku v Pardubicích, tentokrát se s dobročinnou událostí Pomáhej tancem přesouváme do srdce Prahy. Uvítáme vás v nádherném prostoru V-life, který se nachází na Václavském náměstí. Společně roztančíme sál, užijeme si skvělý program a výtěžkem z akce pomůžeme s realizací mise Nový domov – Místo naděje pro handicapované děti a jejich rodiny.

Nyní se do akce zapojí profesionální lektorka, energická Jarka Šmejkalová, která vás provede tanečním stylem zouk. Na programu máme dva workshopy, kterými vás s radostí provede. První je vhodný pro začátečníky, co mají chuť objevit kouzlo brazilského tance, a druhý věnujeme pokročilejším tanečníkům, kteří již zkušenosti z parketu mají. Po kurzech se můžeme těšit na tančírnu, kde kromě zmíněného zouku rozezní sál také rytmy salsy a bachaty.

Ať už se chcete naučit něco nového, procvičit si kroky, nebo si jen tak užít zábavu, dobrou hudbu, poznat nové lidi a udělat dobrý skutek, vítáme vás s otevřenou náručí. Opět zařadíme tombolu o hodnotné ceny. V té poslední mohli návštěvníci vyhrát například stříbrné investiční mince, vstupenky na improvizační představení, lekci angličtiny nebo trénink brazilského bojového umění.

Splněné dětské přání
Na předchozí akci v Pardubicích nám s úsměvem na tváři roztančila místní Zámeckou kavárnu handicapovaná Karolínka se svojí taneční partnerkou Eliškou. I tentokrát pro vás přivítáme vzácného hosta, koho? To si zatím necháme jako milé překvapení!

Rezervuj si své místo

Pojďme spojit síly. Aktuálně pomáháme například Nellince ze Znojma, jež absolvuje denní dialýzy, autistovi Ondrovi z Hradce Králové a dalším rodinám, pro které je naše pomoc velkým povzbuzením a cennou oporou. Máte chuť tančit, pobavit se a udělat dobrý skutek? Potvrď nám svou účast vyplněním tohoto krátkého formuláře https://forms.gle/DWvdbPiw59F8mCek7 

Proč dělat tuto registraci? Počet míst je omezený kapacitou sálu, zajistíš si tak jisté místo. Vyplněním formuláře nám navíc významně pomůžeš v organizaci, zpracování administrativy a rychlejšímu odbavení u vstupu. Pro registrované předem je vstupné na akci cenově výhodnější.

Varianty vstupného

1) pouze workshop finanční dar 200 Kč
2) jeden workshop + tančírna finanční dar 300 Kč
3) dva workshopy + tančírna finanční dar 500 Kč
4) pouze tančírna 150 Kč

Vstupné v této podobě je platné pro všechny zájemce, kteří vyplní rezervační formulář nejpozději v úterý 11. června. Po tomto datu rezervace uzavíráme, následně lze vstupné řešit pouze na místě v den konání akce s navýšením o 50 korun u každé varianty.

Splněné dětské přání
Chcete pomoci a nemůžete se zúčastnit?

Můžete nás chcete podpořit v úsilí a pomoci společně s námi zdravotně znevýhodněným dětem, aby na chvíli zapomněly na své starosti a trápení, oceníme finanční příspěvek v libovolné výši na číslo účtu mise Nový domov – Místo naděje 444555066 / 0100 s variabilním symbolem 160623. Chceš-li s námi pomáhat dlouhodoběji formou menšího příspěvku, uvítáme Tě v naší komunitě přátel a podporovatelů. Je zapotřebí vyplnit tento formulář https://forms.gle/PhfSjH4m8WLaftcr8 

Souhrnné informace k Pomáhej tancem

Datum: 16. června 2024
Místo: prostor V-life na Václavském náměstí (Opletalova 915/5, Praha)
Časový harmonogram: 
16:00 – 17:00 workshop začátečníci
17:30 – 18:30 workshop pokročilí
18:30 – 23:00 tančírna

Partner této události

multifunkční sál V-life

Mediální partner akce

Splněné dětské přání

Aktuální kolo