Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Napsali o nás

 

O aktivitách spojených s neziskovou organizací Splněné dětské přání jste se mohli dočíst i v různých médiích. Co o nás napsali zajímavého? Připravili jsme pro přehled publikovaných článků. Děkujeme všem redaktorům a médiím za publikaci článků a šíření informací o našich akcích.

 

Za kulturou, magazín kulturního dění v Praze a okolí

22. srpna 2014

Pomozte splnit sen handicapované Zuzanky

18letá Zuzanka se pohybuje na vozíčku, chodí do speciální školy, je velmi bystrá, komunikativní a veselá. Má ráda zvířata a nejvíc na světě touží po tom, aby strávila den se svou oblíbenou umělkyní Genny Ciatti. Nezisková organizace Splněné dětské přání se snaží její sen realizovat, bez podpory dalších lidí to však nezvládne. Zapojte se také!

Celý článek najdete zde: http://www.zakulturou.cz/spolecnost/pomozte-splnit-sen-handicapovane-zuzanky.html

za kulturou.cz

 

101 expertů, průvodce na cestě bludištěm

19. června 2014

Spolupráce s organizací Splněné dětské přání

101 expertů se stalo mediálním partnerem neziskové organizace Splněné dětské přání. Jejím posláním je propojovat svět nemocných a zdravých lidí prostřednictvím pozitivních emočních zážitků. Organizace realizuje přání z kulturní oblasti handicapovaným dětem, stmeluje rodiny a pomáhá jim ve znovu začleňování do společnosti.

Celý článek najdete zde: http://101expertu.cz/2014/06/13/spoluprace-s-organizaci-splnene-detske-prani/

101 expertů

 

101 expertů, průvodce na cestě bludištěm

13. června 2014

Spolupráce s organizací Splněné dětské přání

 

101 expertů se stalo mediálním partnerem neziskové organizace Splněné dětské přání. Jejím posláním je propojovat svět nemocných a zdravých lidí prostřednictvím pozitivních emočních zážitků. Organizace realizuje přání z kulturní oblasti handicapovaným dětem, stmeluje rodiny a pomáhá jim ve znovu začleňování do společnosti.

Celý článek najdete zde: http://101expertu.cz/2014/06/13/spoluprace-s-organizaci-splnene-detske-prani/

101 expertů

 

 

 

Super.cz, novinky ze světa celebrit

4. března 2014

Lukáš Vaculík omládl: byl na liftingu jako Sagvan Tofi, nebo za to mohou divadelní šminky?

Na tohle představení muzikálu Děti ráje jsme se vypravili, protože bylo nejen vtipné, jako je vždycky, ale navíc tady proběhla charitativní akce. Ale nejdřív se diváci dočkali pořádné porce zábavy a my překvapení. Lukáš Vaculík (51), kterého jsme v poslední době viděli vždy se ztrhanými rysy, jako by zázračně omládl.

Celý článek najdete zde: http://www.super.cz/244434-lukas-vaculik-omladl-byl-na-liftingu-jako-sagvan-tofi-nebo-za-to-mohou-divadelni-sminky.html

super.cz

 

Facestar, vše o módě, stylu, životě, rodině, zábavě a dalších oblastech

25. února 2014

Handicapovaná Kristýnka si splnila svůj sen! V muzikálu Děti Ráje doslova zazářila!

Nezisková organizace Splněné dětské přání si může na své konto připsat další úspěšné kolo. Tentokrát prožila nezapomenutelný den 17letá Kristýnka, která má od narození Downův syndrom. Holčička vždy toužila po tom, aby si mohla alespoň na chvíli zazpívat na velkém jevišti jako skutečná zpěvačka. Na cestě k úspěchu jí podpořili umělci jako Šárka Marková, František Pytloun, Bořek Slezáček, Lukáš Vaculík nebo Sagvan Tofi!

Celý článek najdete zde: http://www.facestar.cz/showbiz/handicapovana-kristynka-si-splnila-svuj-sen-v-muzikalu-deti-raje-doslova-zazarila

facestar.cz

Pražský patriot, vše o dění v Praze

25. února 2014

Kristýnka s Downovým syndromem se stala hvězdou muzikálu Děti Ráje

Nezisková organizace Splněné dětské přání si může na své konto připsat další úspěšné kolo. Tentokrát prožila nezapomenutelný den 17letá Kristýnka, která má od narození Downův syndrom. Holčička vždy toužila po tom, aby si mohla alespoň na chvíli zazpívat na velkém jevišti jako skutečná zpěvačka. Na cestě k úspěchu ji podpořili umělci Šárka Marková, František Pytloun, Bořek Slezáček, Lukáš Vaculík nebo Sagvan Tofi.

Celý článek najdete zde: http://www.prazskypatriot.cz/kristynka-s-downovym-syndromem-se-stala-hvezdou-muzikalu-deti-raje/

pražský patriot

 

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

24. února 2014

Handicapované Kristýnce se splnil sen - stala se hvězdou muzikálu Děti Ráje

Nezisková organizace Splněné dětské přání si může na své konto připsat další úspěšné kolo. Tentokrát prožila nezapomenutelný den 17letá Kristýnka, která má od narození Downův syndrom. Holčička vždy toužila po tom, aby si mohla alespoň na chvíli zazpívat na velkém jevišti jako skutečná zpěvačka. Pomohli jí k tomu Šárka Marková a František Pytloun.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2407-handicapovane-kristynce-se-splnil-sen-stala-se-hvezdou-muzikalu-deti-raje

kulturní servis puls

 

GoOut, portál o kulturních akcích a dění v Praze

únor 2014

Splněné dětské přání

Nezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila v lednu další kolo, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název Staň se muzikálovou hvězdou. Štěstí se tentokrát usmálo na 17letou Kristýnku z Litvínova, které lékaři po narození diagnostikovali Downův syndrom. Realizaci proběhne v sobotu 22. února 2014 v pražském divadle Goja Music Hall.

Celý článek najdete zde: http://goout.cz/cs/koncerty/praha/splnene-detske-prani/dsoq/

goout.cz

By the way, portál nabízející rozhovory a informace o castinzích, komparzech i modelingových akcích

23. února 2014

Muzikál Děti ráje splnil Kristýnky sen!

To nejcennější, co v životě máme, jsou naše děti. A jak těžký úděl to musí být, když se dítě narodí jakkoli handicapované? Přesně s tímto nespravedlivým osudem mnoha rodičů se rozhodly něco udělat sestry Šmejkalovi. Na vlastní pěst založily neziskovou organizaci Splněné dětské přání zaměřující se na tělesně či psychicky handicapované děti po celé České republice.

Celý článek najdete zde: http://by-the-way.cz/splnene-detske-prani-2/

by the way

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

22. února 2014

Nezisková organizace Splněné dětské přání pomáhá rodinám a dětem ke štěstí už 2 roky

Píše se sobota 22. února. Přesně před 2 lety od této chvíle se datuje vznik nového projektu, jehož poslání znělo – budeme plnit handicapovaným a nemocným dětem jejich kulturní přání a sny. Od té doby se neziskové organizaci podařilo rozzářit oči Vanessce, Nellince a Gábince. Své výročí oslaví realizací čtvrtého kola nazvaného Staň se muzikálovou hvězdou, které věnovala 17leté Kristýnce. Čím Splněné dětské přání překvapí v nejbližší době?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2394-neziskova-organizace-splnene-detske-prani-pomaha-rodinam-a-detem-ke-stesti-uz-2-roky

kulturní servis puls

Vaše děti, informační portál pro rodiny

20. února 2014

Z handicapované Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

Nezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila v lednu další kolo, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název Staň se muzikálovou hvězdou. Štěstí se tentokrát usmálo na 17letou Kristýnku z Litvínova, které lékaři po narození diagnostikovali Downův syndrom. Realizaci proběhne v sobotu 22. února 2014 v pražském divadle Goja Music Hall. Na co se může vybraná holčička těšit?

Celý článek najdete na: http://www.vasedeti.cz/tipy-a-rady/z-handicapovane-kristynky-se-stane-hvezda-muzikalu-deti-raje/

vasedeti.cz

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

19. února 2014

Kristýna s Downovým syndrome bude mít muzikálovou premiéru

V sobotu 15. února zavítal tým Splněného dětského přání do Litvínova. Představitelky neziskové organizace přijely za 17letou Kristýnkou, aby jí osobně poznaly a prozradily jí, že se stane účastnicí 4. kola nazvaného Staň se muzikálovou hvězdou. Holčička byla překvapená, a jakmile informaci vstřebala, vrhla se organizátorkám a mamince kolem krku. Nejenže si splní přání a zazpívá si na opravdovém divadelním jevišti, ale navíc uvidí poprvé v životě muzikálové představení.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2393-kristynka-downovym-syndromem-bude-mit-muzikalovou-premieru

kulturní servis puls

Pražský patriot, vše o dění v Praze

19. února 2014

Z handicapované Kristýnky bude hvězda muzikálu Děti Ráje

Nezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila v lednu další kolo plnění přání, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název „Staň se muzikálovou hvězdou.“ Štěstí se tentokrát usmálo na sedmnáctiletou Kristýnku z Litvínova, které lékaři po narození diagnostikovali Downův syndrom. Realizace proběhne v sobotu 22. února v pražském divadle Goja Music Hall. Na co se může vybraná holčička těšit?

Celý článek najdete zde: http://www.prazskypatriot.cz/z-handicapovane-kristynky-bude-hvezda-muzikalu-deti-raje/

pražský patriot

Šárka Marková, oficiální webové stránky

17. února 2014

Šárka Marková začala spolupracovat s neziskovou organizací Splněné dětské přání, která plní kulturní přání a sny handicapovaným a nemocným dětem. Zpěvačka se stala patronkou 4. kola nazvaného „Staň se muzikálovou hvězdou“. Komu se rozzáří oči štěstím a co všechno zažije?

Celý článek najdete zde: http://www.sarkamarkova.cz/

šárka marková

Za kulturou, magazín kulturního dění v Praze a okolí

17. února 2014

Z handicapované Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

Nezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila v lednu další kolo, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název Staň se muzikálovou hvězdou. Štěstí se tentokrát usmálo na 17letou Kristýnku z Litvínova, které lékaři po narození diagnostikovali Downův syndrom. Realizace proběhne v sobotu 22. února 2014 v pražském divadle Goja Music Hall. Na co se může vybraná holčička těšit?

Celý článek najdete zde: http://www.zakulturou.cz/spolecnost/z-handicapovane-kristynky-se-stane-hvezda-muzikalu-deti-raje.html

za kulturou

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

12. únor 2014

Splněné dětské přání naděluje aneb vyhlášení výsledků

V prosinci odstartovala na portále Kulturní servis Puls velká vánoční soutěž. Cílem bylo pomoci neziskové organizaci Splněné dětské přání najít co nejvíce handicapovaných dětí, které sní o nějakém kulturním zážitku nebo o setkání se známou osobností. Redakci dorazila spousta krásných přihlášek. Zajímá vás, po čem handicapované děti touží a jaké ceny dostanou ti, kteří se přihlásili?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/souteze/2389-splnene-detske-prani-aneb-vyhlaseni-vysledku

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

13. února 2014

Z Kristýnky se stane hvězda muzikálu Děti Ráje

Nezisková organizace Splněné dětské přání vyhlásila 15. ledna 2014 další kolo, během něhož umožní vybranému handicapovanému dítěti prožít jedinečný den. Přání dostalo název Staň se muzikálovou hvězdou. Účastník se podívá do zákulisí, seznámí se s protagonisty muzikálu, zazpívá si s patrony Šárkou Markovou a Františkem Pytlounem a samozřejmě se podívá na představení. Na koho se usmálo štěstí tentokrát?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2374-z-kristynky-se-stane-hvezda-muzikalu-deti-raje

kulturní servis puls

František Pytloun, oficiální webové stránky

únor 2014

Staň se muzikálovou hvězdou (Splněné dětské přání

V sobotu 22.2. 2014 se stane František patronem této akce a splní sen jednomu z dětí.

Celý článek najdete zde: http://www.frantisekpytloun.cz/

františek pytloun

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

7. února 2014

Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Šárkou Markovou

Čtvrté kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou, které bude nezisková organizace Splněné dětské přání realizovat v sobotu 22. února 2014, je originální nejen svou náplní, ale i tím, že výjimečně nemá tradičně 1 patrona, ale hned dva. Prvním bude zpěvák František Pytloun. Druhou tváří se stala pěvkyně Šárka Marková.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2373-stan-se-muzikalovou-hvezdou-a-zazpivej-si-na-podiu-s-sarkou-markovou

kulturní servis puls

Děti Ráje, webové stránky úspěšného hit muzikálu

únor 2014

Splněné dětské přání

Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje ve spolupráci s muzikálem Děti Ráje 4. kolo nazvané „Staň se muzikálovou hvězdou“, v rámci něhož splní sen dalšímu handicapovanému nebo nemocnému dítěti. Akce se uskuteční 22. února 2014 během odpoledního představení.

Celý článek najdete zde: http://detiraje.cz/index.php?main=novinky&lng=cz

děti ráje

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

28. ledna 2014

Splněné dětské přání vezme rodiny s handicapovanými dětmi na Mamutí dobrodružství

Dobrodružný příběh mamuta Mannyho, tygra Diega, lenochoda Sida a dalších oblíbených postaviček ožije v propracované show ICE AGE LIVE 2014. Nezisková organizace připravila ve spolupráci s pořadatelskou společností Live Nation speciální akci – 10 lístky chtěla obdarovat rodiny s vážně nemocnými dětmi. Zajímá vás, které děti přijedou v neděli 2. února do Prahy, aby viděli jedinečnou podívanou?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2368-splnene-detske-prani-vezme-rodiny-s-handicapovanymi-detmi-na-mamuti-dobrodruzstvi

kulturní servis puls

CityBee, inspirace a servis pro volný čas v Praze

leden 2014

Hlasy světla

Charitativní koncert na podporu neziskové organizace Splněná dětská přání.

Celý článek najdete zde: http://www.citybee.cz/kultura/:/akce/29121-hlasy-svetla/

city bee

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

26. ledna 2014

Koncert Hlasy světla vynesl Splněnému dětskému přání 10 tisíc korun a let balonem

Pražský kostel svatého Šimona a Judy ožil ve čtvrtek 23. ledna charitativním koncertem Hlasy světla pořádaným pro podporu občanského sdružení Splněné dětské přání. Výtěžek z akce použije organizace k uskutečnění 4. kola pro handicapované a nemocné děti s názvem Staň se muzikálovou hvězdou. O nadpozemský hudební zážitek se postarala umělkyně Christina Johnston se sborem Boni Pueri, Collegium Floreum a Tam-Tam Orchestra.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2371-koncert-hlasy-svetla-vynesl-splnenemu-detskemu-prani-10-tisic-korun-a-let-balonem

kulturní servis puls

Pražský patriot, vše o dění v Praze

23. ledna 2014

Hlasy světla. Dnešní koncert pomůže dětem

Ve čtvrtek 23. ledna se uskuteční závěrečný koncert pražského turné HLASY SVĚTLA 3D, skladatele  Roberta Jíši. Klasický koncert v novodobém stylu 3D představí špičkoví umělci ve sto členném složení pod taktovkou dirigenta Marka Štryncla.

Celý článek najdete zde: http://www.prazskypatriot.cz/hlasy-svetla-koncert-ktery-splni-detska-prani/

pražský patriot

GoOut, portál o kulturních akcích a kultuře v Praze

leden 2014

Hlasy světla: Christina Johnston + Tam Tam Orchestra + a další

Tato akce se pořádá na podporu neziskové organizace Splněné dětské přání. Britskou sopranistku Christinu Johnston doprovodí známý sbor Boni Pueri, Collegium Floreum nebo Tam-Tam Orchestra.

Celý článek najdete zde: http://goout.cz/cs/koncerty/praha/hlasy-svetla-christina-johnston-tam-tam-orchestra-dalsi/qfnp/

goout.cz

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

21. ledna 2014

Staň se muzikálovou hvězdou a zazpívej si na pódiu s Františkem Pytlounem

V sobotu 22. února 2014 zažije další dítě jedinečný den, během něhož zavítá do divadelního zákulisí, seznámí se s mnoha známými osobnostmi, nechá se zkrášlit od vizážistky a v rámci zvukové zkoušky si zazpívá se svým patronem. Tak bude probíhat 4. kolo s názvem Staň se muzikálovou hvězdou, které připravuje nezisková organizace Splněné dětské přání ve spolupráci s muzikálem Děti Ráje. Ve stejný den oslaví společnost 2 roky od svého založení.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2369-stan-se-muzikalovou-hvezdou-a-zazpivej-si-s-frantiskem-pytloun

kulturní servis puls

Kulturissimo, kulturní portál

17. ledna 2014

Na koncertě Hlasy světla vystoupí Christina Johnston a Tam-Tam Orchestra

Ve čtvrtek 23. ledna 2014 se uskuteční koncert Hlasy světla, na němž vystoupí špičkoví umělci: britskou sopranistku Christinu Johnston doprovodí známý sbor Boni Pueri, Collegium Floreum nebo Tam-Tam Orchestra. Koncert podporuje neziskovou organizaci Splněné dětské přání.

Celý článek najdete zde: http://kulturissimo.cz/index.php?hlasy-svetla&detail=1815

kulturissimo

Za kulturou, magazín kulturního dění v Praze a okolí

15. ledna 2014

Hlasy světla - klasický koncert v novodobém stylu na podporu Splněného dětského přání

Rádi byste vyrazili za kulturou, ale nevíte, kterou akci si z nepřeberného množství vybrat? Zkuste koncert Hlasy světla, který se uskuteční ve čtvrtek 23. ledna 2013 v kostele svatého Šimona a Judy. Je časově nenáročný, nabízí originální zážitek a vystoupení špičkových umělců. Britskou sopranistku Christinu Johnston doprovodí známý sbor Boni Pueri, Collegium Floreum nebo Tam-Tam Orchestra. Realizovaný koncert má podpořit neziskovou organizaci Splněné dětské přání.

Celý článek najdete zde: http://www.zakulturou.cz/koncerty/hlasy-svetla-%E2%80%93-klasicky-koncert-v-novodobem-stylu-na-podporu-splneneho-detskeho-prani.html

za kulturou

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

15. ledna 2014

Splňte svému dítku sen - Splněné dětské přání spustilo nové kolo nazvané Staň se muzikálovou hvězdou

Nebylo vaší dcerušce či synovi dáno do vínku tolik zdraví, kolik byste si pro ně přáli? Z jejich neduhů je Splněné dětské přání vyléčit sice nemůže, ale dokáže jim vykouzlit úsměv na tváři a ulehčit jim od jejich běžných starostí. Jak? Jedinečným zážitkem. Přihlaste svou ratolest k účasti ve 4. kole s titulem Staň se muzikálovou hvězdou, které se uskuteční 22. února 2014 v Praze. Uvidíte představení Děti Ráje tak, jak nikdo jiný!

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2356-splnte-svemu-ditku-sen-splnene-detske-prani-spustilo-nove-kolo-nazvane-stan-se-muzikalovou-hvezdou

kulturní servis puls

Spokojené děti, portál pro rodiče handicapovaných dětí

leden 2014

Jedinečný koncert Hlasy světla

Rádi byste vyrazili za kulturou, ale nevíte, kterou akci si z nepřeberného množství vybrat? Zkuste koncert Hlasy světla, který se uskuteční ve čtvrtek 23. ledna 2013. Je časově nenáročný, nabízí originální zážitek a vystoupení špičkových umělců. Britskou sopranistku Christinu Johnston doprovodí známý sbor Boni Pueri, Collegium Floreum nebo Tam-Tam Orchestra. Realizovaný koncert má podpořit neziskovou organizaci Splněné dětské přání.

Celý článek najdete zde: http://www.spokojenedeti.cz/aktuality/jedinecny-koncert-hlasy-svetla

spokojené děti

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

12. ledna 2014

Co popřáli zpěváci z muzikálu Děti Ráje do nového roku 2014 neziskové organizaci Splněné dětské přání?

Muzikál Děti Ráje zakončil předchozí rok speciálním silvestrovským představením, ve kterém se objevili téměř všichni protagonisté. Kdo chce proslulou show vidět, musí si pospíšit – v divadle Goja Music Hall se bude hrát pouze do března 2014. Oslovili jsme několik účinkujících, kteří velmi dobře znají Splněné dětské přání a zeptali se jich, co by neziskové organizaci popřáli pro letošní rok.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2359-co-poprali-zpevaci-z-muzikalu-deti-raje-do-noveho-roku-2014-neziskove-organizaci-splnene-detske-prani

kulturní servis puls

Táta na mateřské, informační portál pro tatínky

9. ledna 2014

Hlasy světla - klasický koncert v novodobém stylu

Rádi byste vyrazili za kulturou, ale nevíte, kterou akci si z nepřeberného množství vybrat? Zkuste koncert Hlasy světla, který se uskuteční ve čtvrtek 23. ledna 2013. Je časově nenáročný, nabízí originální zážitek a vystoupení špičkových umělců. Britskou sopranistku Christinu Johnston doprovodí známý sbor Boni Pueri, Collegium Floreum nebo Tam-Tam Orchestra. Výtěžek z akce bude věnován neziskové organizaci Splněné dětské přání.

Celý článek najdete zde: http://www.tatanamaterske.cz/hlasy-svetla-klasicky-koncert-v-novodobem-stylu

táta na mateřské

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

8. ledna 2014

Hlasy světla - klasický koncert v novodobém stylu

Rádi byste vyrazili za kulturou, ale nevíte, kterou akci si z nepřeberného množství vybrat? Zkuste koncert Hlasy světla, který se uskuteční ve čtvrtek 23. ledna 2013. Je časově nenáročný, nabízí originální zážitek a vystoupení špičkových umělců. Britskou sopranistku Christinu Johnston doprovodí známý sbor Boni Pueri, Collegium Floreum nebo Tam-Tam Orchestra. Výtěžek z akce bude věnován neziskové organizaci Splněné dětské přání.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/hudba/2353-hlasy-svetla-klasicky-koncert-v-novodobem-stylu

kulturní servis puls

 


 

 

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

29. prosince 2013

Uzávěrka velké vánoční soutěže prodloužena

Pohltily vás vánoční přípravy natolik, že jste stále jen přemýšleli o tom, co uvařit dobrého, čím potěšit své blízké a kdy už ten blázinec konečně skončí? Tradiční shon pomalu utichá a život se zase opět vrací k normálu. Odpočiňte si, vydechněte a zpestřete si volnou chvíli s velkou vánoční soutěží SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ NADĚLUJE, která je pro opozdilce o měsíc prodloužena – do 31. ledna 2014.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/souteze/2342-uzaverka-velke-vanocni-souteze-byla-prodlouzena

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

23. prosince 2013

Vánoční přání 2013: Jaký dáreček dostane na Štědrý večer Hassan, Zuzanka a Tedýsek?

Nezisková organizace Splněné dětské přání obdaruje letos o Vánocích 12 vážně nemocných dětí ručně vyráběnými panenkami, které vyrobily samy její představitelky. Výrobky jsou speciální především v tom, že jsou zhotoveny dle přání jednotlivých dětí. Dnes se můžete seznámit s poslední trojicí – slečna Zuzanka a kluci Hassan a Tedýsek jsou už celí nedočkaví a doufají, že i oni najdou pod stromečkem svou vytouženou panenku.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2293-vanocni-prani-2013-jaky-darecek-dostane-na-stedry-vecer-hassan-zuzanka-a-tedysek

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

16. prosince 2013

Vánoční přání 2013: Co najde pod nazdobeným stromečkem Tomášek, Mireček a Zuzanka?

Seznamte se s předposlední trojicí dětí, kterým nezisková organizace Splněné dětské přání o letošních Vánocích nadělí ručně vyráběné panenky, po nichž touží. Holčička Zuzanka i usměvaví chlapečci Tomík a Mireček se bohužel nemohou pochlubit dobrým zdravím. Na druhou stranu však mají okolo sebe milující maminky, které se o ně s láskou starají a pomáhají jim snést všechna trápení. Snad je příjemně potěší i speciální dárek vyrobený na přání.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2292-vanocni-prani-2013-co-najde-pod-nazdobenym-stromeckem-tomasek-mirecek-a-zuzanka

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

9. prosince 2013

Vánoční přání 2013: Ježíšek zavítá také za Karolínkou, Veronikou a Markétkou

Splněné dětské přání pečlivě připravuje 12 ručně vyráběných panenek, které potěší nemocné a handicapované děti vybrané do Speciálního kola nebo chcete-li Vánočního přání. Dnes se můžete seznámit se třemi krásnými holčičkami – Verčou, Markétkou a Kájou. Všechny jsou usměvavé, milé a umí rozveselit své nejbližší. Bohužel mají společné i ty, že každou z nich trápí velké zdravotní potíže. Rozzáří jim u stromečku originální dáreček jejich dětská očka?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2291-vanocni-prani-2013-jezisek-zavita-take-za-karolinkou-veronikou-a-marketkou

kulturniservispuls.cz

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

3. prosince 2013

Zahajujeme velkou vánoční soutěž nazvanou "Splněné dětské přání naděluje"

Vánoce, Vánoce přicházejí a s tím i očekávání, jaká překvapení budou ukrývat pestré balíčky na Štědrý den. Zapojte se do soutěže SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ NADĚLUJE aneb co nepřinese Ježíšek, to dostanete na konci roku a budete mít letos nadílku hned dvakrát. Ceny v celkové hodnotě 40 tisíc korun jsou velmi lákavé! Výherci získají vstupenky do divadla, hudební CD, knihy pro šikovné kutily, nebo například láhev kvalitního vína pro zpříjemnění relaxace.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/souteze/2288-zacala-velkou-vanocni-soutez-splnene-detske-prani-nadeluje

kulturniservispuls.cz

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

2. prosince 2013

Vánoční přání 2013: Po čem touží Dorotka, Tobias a Kristýnka?

Splněné dětské přání naváže i letos na Speciální kolo – organizátoři pečlivě vybírali nemocné a handicapované děti, které na Štědrý den potěší originálním dárkem. Díky poradenské skupině APOGEO, sponzorovi této akce, bude obdarováno 12 šťastlivců, tolik let tato společnost působí na českém trhu. A komu se o Vánocích splní přání? Seznamte se s první trojicí – chlapečkem Tobiasem a holčičkami Kristýnkou a Dorotkou.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2290-vanocni-prani-2013-po-cem-touzi-dorotka-tobias-a-kristynka

kulturniservispuls.cz

 

APOGEO, poradenská skupina v oblasti daní, financí a účetnictví

24. listopadu 2013

 

Skupina APOGEO pomáhá v dobrých skutcích - 12 handicapovaným dětem se o Vánocích splní jejich přání

Na Štědrý den se těší každý, obzvláště pak děti. Přinese mi Ježíšek to, co jsem si tolik přál? Nezapomene na mě? Otázky, které se stále vkrádají do mysli všech nedočkavců. Nezisková organizace Splněné dětské přání připravila i letos Speciální kolo neboli Vánoční přání. Dvanáct vybraných dětí najde pod stromečkem to, po čem nejvíce toužily. Akce se pořádá již druhým rokem, tentokrát zaujala i nás - přední českou poradenskou skupinu APOGEO.

Celý článek najdete zde: http://www.apogeo.cz/aktuality/skupina-apogeo-pomaha-v-dobrych-skutcich-12-handicapovanym-detem-se-o-vanocich-splni-jejich-prani-1184/

apogeo group

 

 

Smart Companies, zakládání společností v ČR i zahraničí

24. listopadu 2013

Pomáháme v dobrých skutcích - 12 handicapovaným dětem se o Vánocích splní jejich přání

Dvanáct vybraných dětí najde pod stromečkem to, po čem nejvíce toužily. Akce se pořádá již druhým rokem, tentokrát zaujala i nás - přední českou poradenskou skupinu APOGEO, jejíž nedílnou součástí je společnost SMART Office & Companies.

Celý článek najdete zde: http://www.smartcompanies.cz/aktuality/pomahame-v-dobrych-skutcich-12-handicapovanym-detem-se-o-vanocich-splni-jejich-prani-584/

 smart companies

 

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

18. listopadu 2013

12 handicapovaným dětem se o Vánocích splní jejich přání

Na Štědrý den se těší každý, obzvláště pak děti. Přinese mi Ježíšek to, co jsem si tolik přál? Nezapomene na mě? Otázky, které se stále vkrádají do mysli všech nedočkavců. Nezisková organizace Splněné dětské přání připravila i letos Speciální kolo neboli Vánoční přání. 12 dětí najde pod stromečkem to, po čem nejvíce toužily. Akce se pořádá již druhým rokem, tentokrát však zaujala přední českou poradenskou skupinu APOGEO, která se rozhodla stát jejím sponzorem.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2289-12-handicapovanym-detem-se-o-vanocich-splni-jejich-prani

kulturní servis puls

 

By the way, portál nabízející rozhovory a informace o castinzích, komparzech i modelingových akcích

11. listopadu 2013

Vánoční nabídka organizace Splněné dětské přání

Dobrý den, dovolujeme si Vás oslovit se zajímavou nabídkou. Blíží se čas vánočních svátků – období klidu, rodinné pohody a také dárků. Máme pro Vás tip, čím byste letos mohli oslovit své obchodní partnery. Můžete být originální a zároveň udělat dobrý skutek!

Celý článek najdete zde: http://by-the-way.cz/vanocni-nabidka-organizace-splnene-detske-prani/

by the way

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

5. listopadu 2013

Splněné dětské přání se 3. kolem zabodovalo

V pátek 11. října rozzářila nezisková organizace Splněné dětské přání oči dalšímu handicapovanému dítěti. Další kolo, tentokrát s názvem Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů, proběhlo v rámci rodinné show Cirkus Cirkus Classic za podpory patrona Martina Dejdara. Akce sklidila u návštěvníků, kteří na ni zavítali, velký ohlas. Řada z nich pak občanské sdružení podpořila dobrovolným příspěvkem, nebo zakoupením ručně vyráběné panenky.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2272-splnene-detske-prani-se-3-kolem-zabodovalo

kulturní servis puls

Vaše děti, informační portál pro rodiny

18. října 2013

Je lehké plnit dětská přání?

Každý z nás po něčem touží, chce něčeho dosáhnout, prostě má nějaké to své tajné přání. Pokud máme pevnou vůli a jen trochu chceme, překvapivě není těžké si své tužby splnit. Co však děti, které si většinu svých snů sami splnit nedovedou? Rozzářená dětská očka si myslím, že stojí, za trochu té námahy.

Celý článek najdete zde: http://www.vasedeti.cz/inspirace/akce-pro-deti/je-lehke-plnit-detska-prani/#comments

vasedeti.cz

Maminka, web pro těhotné i maminky

17. října 2013

Handicapované Gábince se splnil její sen - seznámila se s Martinem Dejdarem a na jeden den se stala cvičitelkou lachtanů

Nezisková organizace oznámila v září 2013, že připravuje další, v pořadí již třetí kolo s názvem „Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů“, ve kterém umožní vybranému handicapovanému nebo nemocnému dítěti prožít nezapomenutelný den po boku cvičitelky Perry Pedersen a jejího lachtana Teddyho.

Celý článek najdete zde: http://www.maminka.cz/clanek/deti-a-materstvi/handicapovane-gabince-se-splnil-jeji-sen-seznamila-se-s-martinem-dejdarem-a-na-jeden-den-se-stala-cvicitelkou-lachtanu

maminka.cz

Táta na mateřské

16. října 2013

Třetí dětské přání splněno - handicapovaná Gábinka se stala cvičitelkou lachtanů, pomáhal jí Martin Dejdar

Cirkus Cirkus Classic ožil 11. října 2013 k nepoznání. Mezi návštěvníky se objevila i řada známých tváří, které přišly podpořit třetí kolo neziskové organizace Splněné dětské přání. Patnáctiletá Gábinka z Písku se chtěla stát na jeden den cvičitelkou lachtanů. Podporoval ji při tom její nový kamarád a patron kola Martin Dejdar. Jak probíhal jejich společný den? Podařilo se nakonec uskutečnit vystoupení s lachtanem Teddym?

Celý článek najdete zde: http://www.tatanamaterske.cz/treti-detske-prani-splneno-handicapovana-gabinka-se-stala-cvicitelkou-lachtanu-pomahal-ji-martin

táta na mateřské

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

14. října 2013

Třetí dětské přání splněno - handicapovaná Gábinka se stala cvičitelkou lachtanů, pomáhal jí Martin Dejdar

Cirkus Cirkus Classic ožil 11. října 2013 k nepoznání. Mezi návštěvníky se objevila i řada známých tváří, které přišly podpořit třetí kolo neziskové organizace Splněné dětské přání. Patnáctiletá Gábinka z Písku se chtěla stát na jeden den cvičitelkou lachtanů. Podporoval ji při tom její nový kamarád a patron kola Martin Dejdar. Jak probíhal jejich společný den? Podařilo se nakonec uskutečnit vystoupení s lachtanem Teddym?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2249-3-detske-prani-splneno-handicapovana-gabinka-se-stala-cvicitelkou-lachtanu-pomahal-ji-martin-dejdar

kulturní servis puls

Táta na mateřské, informační portál pro tatínky

8. října 2013

Handicapované Gábince se splní sen - seznámí se s Martinem Dejdarem a stane se cvičitelkou lachtanů

Jaké je dostat pusu od lachtana a objevit se v záři reflektorů během večerní show, si už v pátek 11. října vyzkouší patnáctiletá Gábina z Písku. Tu vybralo Splněné dětské přání ze všech přihlášených kandidátů jako nejvhodnější adeptku. Holčička, která je na invalidním vozíku, prožije jedinečný den po boku Martina Dejdara, cvičitelky Perry Pedersen a jejího lachtana Teddyho. Akci přijdou podpořit i další známé osobnosti.

Celý článek najdete zde: http://www.tatanamaterske.cz/handicapovane-gabince-se-splni-jeji-sen-seznami-se-s-martinem-dejdarem-stane-se-na-1-den-cvicitelkou

táta na mateřské

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

7. října 2013

Handicapované Gábince se splní její sen - seznámí se s Martinem Dejdarem a stane se cvičitelkou lachtanů

Jaké je dostat pusu od lachtana a objevit se v záři reflektorů během večerní show, si už v pátek 11. října vyzkouší patnáctiletá Gábina z Písku. Tu vybralo Splněné dětské přání ze všech přihlášených kandidátů jako nejvhodnější adeptku. Holčička, která je na invalidním vozíku, prožije jedinečný den po boku Martina Dejdara, cvičitelky Perry Pedersen a jejího lachtana Teddyho. Akci přijdou podpořit i další známé osobnosti.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2255-handicapovane-gabince-se-splni-jeji-sen-seznami-se-s-martinem-dejdarem-a-stane-se-cvicitelkou-lachtanu

kulturní servis puls

Cirkus Cirkus Classic, oficiální webové stránky

září - říjen 2013

Rubrika nazvaná Press

Najdete zde veškeré informace týkající o přípravě a realizaci 3. kola Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů, kterého se zúčastnila 15letá Gábinka z Písku.

Více informací najdete zde: http://www.cirkusclassic.cz/press

cirkus cirkus festival

Táta na mateřské, informační portál pro tatínky

30. září 2013

Martin Dejdar dělá dobré skutky a plní dětská přání

Příznivce soutěže Česko Slovensko má talent velmi překvapilo zjištění, že se na televizních obrazovkách již nebudou vídat s Martinem Dejdarem, který byl třetím členem odborné poroty. Herec ale nezahálí, svůj čas využívá naplno a věnuje se řadě aktivit. Patří mezi ně působení v divadle, moderování, natáčení seriálů a aktuálně i charitativní činnost. Oblíbený showman spojil síly s neziskovou organizací Splněné dětské přání, která pro něj připravila nelehký úkol.

Celý článek najdete zde: http://www.tatanamaterske.cz/martin-dejdar-dela-dobre-skutky-plni-detska-prani

táta na mateřské

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

30. září 2013

Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

Příznivce soutěže Česko Slovensko má talent velmi překvapilo zjištění, že se na televizních obrazovkách již nebudou vídat s Martinem Dejdarem, který byl třetím členem odborné poroty. Herec ale nezahálí, svůj čas využívá naplno a věnuje se řadě aktivit. Patří mezi ně působení v divadle, moderování, natáčení seriálů a aktuálně i charitativní činnost. Oblíbený showman spojil síly s neziskovou organizací Splněné dětské přání, která pro něj připravila nelehký úkol.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2246-vite-cemu-se-aktualne-venuje-cesky-herec-a-moderator-martin-dejdar

kulturní servis puls

Za kulturou, magazín kulturního dění v Praze a okolí

4. října 2013

Splněné dětské přání: Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů!

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Celý článek najdete zde: http://www.zakulturou.cz/spolecnost/splnene-detske-prani

za kulturou

Bumima, magazín o dětech a těhotenství

27. září 2013

Splněné dětské přání: Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů!

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani?

Celý článek najdete zde: http://www.bumima.cz/clanky/splnene-detske-prani-stan-se-na-jeden-den-cvicitelem-lachtanu/

bumima

Táta na mateřské, informační portál pro tatínky

24. září 2013

Splněné dětské přání: Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů!

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Celý článek najdete zde: http://www.tatanamaterske.cz/splnene-detske-prani-stan-se-na-jeden-den-cvicitelem-lachtanu

táta na mateřské

Krkouni, dětský internetový portál

23. září 2013

Splněné dětské přání: Stát se cvičitelem v cirkuse!

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Celý článek najdete zde: http://www.krkouni.cz/novinky/splneny-detsky-sen-stat-se-cvicitele-v-cirkuse/

Krkouni

Na mateřské v Brně, portál pro nastávající a současné maminky

23. září 2014

Charitativní akce: Splněné dětské přání: Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky. Splněné dětské přání bude další, v pořadí již třetí kolo, realizovat v pátek 11. října 2013 v Praze.

Celý článek najdete zde: http://namaterskevbrne.cz/index.php?sekce=aktuality&aid=575

na mateřské v brně

Vaše děti, informační portál pro rodiny

22. září 2013

Splněné dětské přání: Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do pátku 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Celý článek můžete číst zde: http://www.vasedeti.cz/inspirace/akce-pro-deti/splnene-detske-prani-stan-se-na-jeden-den-cvicitelem-lachtanu/

Vaše děti

Modrá beruška, portál pro rodiče dětí s autismem

září 2013

Splněné dětské přání

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Celý článek můžete číst zde: http://modraberuska.cz/posts/223

Modrá beruška

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

17. září 2014

Staň se na jeden den cvičitelem lachtanů!

Milí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2225-stan-se-na-jeden-den-cvicitelem-lachtanu

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

4. září 2013

Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

Nezisková organizace Splněné dětské přání rozzářila oči dalšímu nemocnému dítěti. Tentokrát se organizátorky ujaly patnáctileté Terezky z Kadaně, které život komplikuje vážná oční vada. To jí však nezabránilo v tom, aby si užila svou první návštěvu divadla a okusila kouzlo muzikálu Pomáda. Po představení ji však čekalo ještě jedno překvapení – setkala se s protagonisty, kteří ztvárnili hlavní role.

Více se dočtete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2211-terezce-se-splnil-sen-poprve-videla-zivy-muzikal-a-nahledla-do-jeho-zakulisi

kulturní servis puls

Táta na mateřské, informační portál pro tatínky

18. července 2013

Splněné dětské přání - děláme radost dětem

Nezisková organizace Splněné dětské přání vznikla v únoru roku 2012 pod záštitou internetového média Kulturní servis Puls. Od února 2013 funguje jako občanské sdružení a jeho hlavním cílem je plnit kulturní přání handicapovaným a nemocným dětem.

Celý článek najdete zde: http://www.tatanamaterske.cz/splnene-detske-prani-delame-radost-detem

táta na mateřské

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

10. června 2013

Sportovní panenky nejen pomáhají, ale zároveň podporují český ženský lakros

Po úspěšné spolupráci s českými reprezentantkami lakrosu, pro které nezisková organizace Splněné dětské přání vyrobila panenky s jejich podobou, se připravuje další společná akce. Na mezinárodním turnaji Prague Cup, který se uskuteční od 13. do 16. června v pražském Braníku, proběhne druhé kolo dražby ručně vyráběných panenek a plakátů s fotkami hráček. A o čem vůbec tento zajímavý a pro mnohé neznámý sport je?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2088-sportovni-panenky-nejen-pomahaji-ale-zaroven-podporuji-cesky-zensky-lakros

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

30. května 2013

Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

Na patnáctiletou Nellu Liškovou se alespoň trochu usmálo pomyslné štěstíčko. Dívka, které lékaři ve třech měsících života diagnostikovali rakovinu, dostala díky neziskové organizaci Splněné dětské přání nový impuls. Podívala se do nahrávacího studia a nazpívala se svou oblíbenou zpěvačkou Markétou Konvičkovou duet. Píseň vyšla jako bonusovka na jejím nejnovějším CD „Tablo". U křtu desky Nellinka nemohla chybět.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2066-marketa-konvickova-pokrtila-sve-nove-album-s-nellinkou

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

25. května 2013

Užijte si kouzelný den pro děti ve Žlutých lázních

Zábavných akcí, netradičních a veselých her je na prvního června všude požehnaně. Ve Žlutých lázních se proto uskuteční Dětský den až v neděli 2. 6. od 10 do 18 hodin. Pro malé i velké návštěvníky je připraven pestrý program nazvaný – Staň se kouzelnickým učněm – zahrnující různé soutěže, malování na obličej, hudební vystoupení a dílničky. Vstup na akci je pro všechny zdarma.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2061-uzijte-si-kouzelny-den-pro-deti-ve-zlutych-laznich

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

17. května 2013

Patnáctileté Nellince se splnil sen, nazpívala duet s Markétou Konvičkovou

Za oknem svítá a Nella dnes vstává s úsměvem. Koukne na hodiny, vyskočí z postele a jde si nalakovat nehty. Zírá do otevřené skříně, která je sice plná hadříků, ale vůbec neví, co si má vzít na sebe. Pokouší se učesat, ruce se jí ale třesou nervozitou a má k tomu pádný důvod - dnes pojede do Prahy do hudebního studia, kde bude natáčet písničku s Markétou Konvičkovou. Jak je to vůbec možné?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2054-splnene-detske-prani-patnactilete-nellince-se-splnil-sen-nazpivala-duet-s-marketou-konvickovou

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

5. května 2013

Splněné dětské přání: Lakrosistky měly velký úspěch

Ve dnech od 24. do 27. dubna hostil Radotín 20. ročník největšího boxlakrosového turnaje v Evropě, Memoriál Aleše Hřebeského. České lakrosové reprezentantky se na akci snažily upozornit na problém s financováním tohoto sportu, díky němuž se národní tým letos nevydá na mistrovství světa v Kanadě. Se získáváním finančních prostředků jim pomohlo také Splněné dětské přání.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2012-splnene-detske-prani-lakrosistky-mely-velky-uspech

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

23. dubna 2013

Splněné dětské přání spojilo síly s českými lakrosistkami

Hráčky lakrosu reprezentující barvy České republiky se dostaly do úzkých – kvůli nedostatku financí nemohou na letošní mistrovství, které se uskuteční v červenci v kanadském městě Oshawa. Tři roky pilných a usilovných příprav přišly na zmar. Lakrosistky však našly zajímavý způsob, jak na tuto problematiku upozornit. Na pomoc si přizvaly občanské sdružení Splněné dětské přání.

Celý článek: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/2010-splnene-detske-prani-spojilo-sily-s-ceskymi-lakrosistkami

kulturní servis puls

Markéta Konvičková, oficiální webové stránky

13. dubna 2013

Dnes se plní přání ve VIP zprávách na Tv Prima!

Reportáž z natáčení písně u Borise Carloffa. Měla jsem tu čest splnit sen své kamarádce Nelince a zazpívat si s ní svou píseň Cizí světy, která se v nové verzi objeví na třetí připravované desce. Jak nám to šlo?

Celý článek najdete zde: http://www.marketakonvickova.com/napsali-o-mne/dnes-se-plni-prani-ve-vip-zpravach-na-tv-prima

markéta konvičková

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

24. února 2013

Splněné dětské přání oslavuje první narozeniny

Rozzářené oči, smích dětí i jejich rodičů, šťastný úsměv na tváři a nezapomenutelný zážitek na celý život. To by si přáli organizátoři Splněného dětského přání zažít pokaždé, když vyplní handicapovanému či nemocnému dítěti jeho kulturní přání. Život přináší mnoho malých i velkých starostí, které je potřeba vyvážit krásnými okamžiky. Originální projekt má 1. výročí, a protože k oslavám patří dárky, nebudou chybět ani v tomto případě.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/1904-splnene-detske-prani-oslavuje-prvni-narozeniny

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

5. února 2013

Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

Do pražského klubu Hard Rock Cafe v neděli 3. února 2013 opět zavítala oblíbená česká kapela Legendy se vrací, aby předvedla další povedené hudební vystoupení. Na akci pozvali také organizátorky Splněného dětského přání, které pro rockery vyrobily 10 speciálních edic ručně vyšívaných panenek, jež se pak dražily na jednotlivých koncertech v rámci Konec světa tour 2012. Originální nápad návštěvníky oslovil. Kladný ohlas se projevil i na výtěžku z akce.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/1838-splnene-detske-prani-konec-sveta-tour-vydrazilo-panenky-za-50-tisic-korun

kulturní servis puls

 

By The Way, portál nabízející rozhovory a informace o castinzích, komparzech i modelingových akcích

1. ledna 2013

Vyměňte pod stromečkem elektroniku za srdeční záležitost dětí - látkové panenky

Letošní únor přinesl nový projekt pro dobrou věc s názvem Splněné dětské přání na pomoc handicapovaným a nemocným dětem. S ním odstartovala i spolupráce organizátorek a skupiny Legendy se vrací spolu s Markétou Konvičkovou a finalistou Hlasu ČeskoSlovenska, Danielem Mrózkem. Zapojil se i Michal David. Mediálním partnerem je Kulturní servis Puls.

Celý článek můžete číst zde: http://by-the-way.cz/vymente-pod-stromeckem-elektroniku-za-srdecni-zalezitost-deti-latkove-panenky/

by the way

By The Way, portál nabízející rozhovory a informace o castinzích, komparzech i modelingových akcích

26. prosince 2012

Petr Šiška: Co muzikant, to komediant

Známý producent, moderátor, prezident akademie populární hudby a hudebník Petr Šiška nám prozradil, jak započal svou kariéru, čím se inspiruje, na čem teď pracuje, koho se chystá volit a jak tráví Vánoce a Nový rok. To vše a mnohem více odhalil textař mnoha slavných zpěváků jakým je například Karel Gott, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Hana Zagorová, Bohuš Matuš a jiné v následujícím rozhovoru...

Celý článek najdete zde: http://by-the-way.cz/petr-siska-co-muzikant-to-komediant/

By the way

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

24. prosince 2012

Přichází čas Vánoc. Čas určený k odpočinku a plnění dětských přáníček!

Hodně maminek v těchto dnech peče cukroví, zdobí slavnostně své domovy a domlouvají s Ježíškem letošní dárečky. Jsou ovšem i takové rodiny, které místo velkých příprav prožívají stres, protože na nákupy zkrátka peníze nemají. Splněné dětské přání rozzáří další dětská očka - tentokrát speciální vánoční akcí. Pečlivě jsme vybrali 5 dětí, zjistili, co by si přály od Ježíška a snažili se jim jejich sny vyplnit.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/1795-prichazi-cas-vanoc-cas-urceny-k-odpocinku-a-plneni-detskych-pranicek

kulturní servis puls

Super.cz, bulvární magazín

20. listopadu 2012

Té musí být vedro: Konvičková se vtěsnala do umělohmotného overalu a předvedla dokonalé křivky

Chápeme, že je zpěvačka Markéta Konvičková (18) spokojená se svojí postavou, kterou si vylepšila na hodinách Bikram Yogy. Co se ale týče prezentace, někdy méně znamená více. Když vyrazila na koncert Petra Šišky a jeho kapely Legendy se vrací, oblékla se do overalu, jaký jsme ještě neviděli...

Celý článek najdete zde: www.super.cz/17323-te-musi-byt-vedro-konvickova-se-vtesnala-do-umelohmotneho-overalu-a-predvedla-dokonale-krivky.html

Super.cz

Markéta Konvičková, oficiální webové stránky

2. listopadu 2012

Dražba panenek Markéty a členů Legendy se vrací

Od 2.11. do 22.12.2012 si můžete v rámci projektu Splněné dětské přání zaměřený na nemocné a handicapované děti vydražit panenku Markéty a členů kapely Legendy se vrací.

Podrobnosti o internetové dražbě najdete zde: http://www.marketakonvickova.com/novinky/drazba-panenek-markety-a-clenu-legendy-se-vraci

Markéta Konvičková

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

2. listopadu 2012

I Konec světa může přinášet pomoc

Koncertem v Domažlicích, který se uskuteční v pátek 2. listopadu, začne Konec světa. Právě pod tímto názvem se skrývá koncertní turné po devíti českých a moravských městech rockové kapely Legendy se vrací, zpěvačky Markéty Konvičkové a zpěváka Daniela Mrózka. Pro návštěvníky je připraveno velké překvapení.

Celý článek si můžete přečíst zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/1706-i-konec-sveta-muze-prinaset-pomoc

kulturní servis puls

Legendy se vrací, oficiální webové stránky

1. listopadu 2012

Podpořte spolu s Legendami a Markétou Konvičkovou handicapované děti!

Konec roku se blíží a není zatím jisté, zda nepůjde i o konec světa. Rockoví pardálové z kapely Legendy se vrací se proto rozhodli pro velkolepé zakončení – společně se zpěvačkou Markétou Konvičkovou a finalistou soutěže Hlas ČeskoSlovenska Danielem Mrózkem vyrazí na turné Konec světa tour 2012. V rámci turné podpoří projekt Splněné dětské přání zaměřený na nemocné a handicapované děti...

Podrobnosti o internetové dražbě najdete zde: www.legendysevraci.cz/aukce

Legendy se vrací

Nezoufalky, klubový magazín pro ženy

říjen 2012

Panenky bodují na turné Legend

Projekt Splněné dětské přání brzy naváže na letošní pilotní kolo, které proběhlo v Divadle Broadway, kde osmiletou Vanessku potěšila návštěva muzikálu Kleopatra. Během tiskové konference, která se uskutečnila v pražském klubu Hard Rock Café v pondělí 19. listopadu, představili organizátoři nejen samotný projekt, ale také jedinečné spojení se jmény, jako je Markéta Konvičková, Petr Šiška i další členové kapely Legendy se vrací. Vzápětí následoval koncert umělců v rámci KONEC SVĚTA TOUR 2012...

Celý článek najdete zde: www.nezoufalky.cz/cz/co-nas-bavi/panenky-boduji-na-turne-legend.html

Portál Nezoufalky

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

20. února 2012

První dětské přání splněno, Vanesska viděla Kleopatru

Nový projekt Kulturního servisu Puls nazvaný SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ má za sebou první úspěšné kolo. Společně s patronem akce Michalem Davidem jsme vyplnili kulturní přání malé Vanessce, která se za námi vypravila s maminkou až ze Starých Splavů. Má ráda egyptskou kulturu, obzvlášť pak královnu Kleopatru. Proto už dlouhou dobu toužila vidět stejnojmenný muzikál živě. Vanessku jsme vzali do divadla a připravili jí zážitek jako z pohádky.

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/1120-prvni-detske-prani-splneno-vanesska-videla-kleopatru

kulturní servis puls

Kulturní servis Puls, internetový portál o kultuře

17. února 2012

Kulturní servis Puls připravuje nový projekt - bude plnit dětská přání

Od letošního února připravujeme zcela nový projekt. Budem plnit tajná dětská přání. Umožníme tak výjimečným a zvlášť talentovaným dětem, nebo těm, které jsou vážně nemocné či mají nějaký zdravotní handicap, aby prožily nezapomenutelný kulturní zážitek. Otevíráme zcela nové dveře do světa kultury těm, kteří by za normálních okolností neměli šanci prožít svůj sen. Chcete vědět, jak bude akce nazvaná SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ fungovat?

Celý článek najdete zde: http://kulturniservispuls.cz/splnene-detske-prani/1099-kulturni-servis-puls-pripravuje-novy-projekt-bude-plnit-detska-prani

kulturní servis puls

 

Aktuální kolo