Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Přihláška na Rodinnou akci: Prožijte zábavné odpoledne v Muzeu Lega

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání připravilo pro nemocné děti a jejich rodiny další příležitost užít si prima zážitky, tentokrát v oblíbeném Muzeu Lega, které je proslulé největší soukromou sbírkou Lega na světě. Díky různorodosti exponátů s na své si přijdou malí i dospěláci. Zajímá vás tohle téma? Chcete se seznámit s další rodinou a získat nové přátele? Pošlete nám svou přihlášku.

Pražské muzeum je co do rozlohy a počtu vystavených exponátů největší nejen v České republice, ale i na světě. Specializuje se na historii této oblíbené stavebnice, která se pyšní titulem hračka století. Na ploše 420 metrů čtverečních uvidíte přes 3 tisíce unikátních modelů rozdělených do 20 tematických expozic. Na jejich stavbu bylo použito přes 1 milion kostiček. Muzeum Lega Praha se nachází na Národní třídě.


Proč se rodinné akce zúčastnit?
Splněné dětské přání pořádá rodinné akce s cílem podpořit rodiny s nemocnými dětmi, ať už formou příjemného kulturního či společenského zážitku nebo pomoci seznámení s dalšími prima účastníky. Často díky tomu vznikají dlouhodobá přátelství, rodiče mohou sdílet své poznatky a zkušenosti a obohacovat se navzájem.


Udělejte si výlet do doby, kdy na moři vládli piráti, přeneste se do éry rytířských soubojů, nebo do věku, kdy nebe křižují vesmírné lodě Star Wars i obávaná Hvězda smrti, a popřejte Mistru Jodovi, ať ho provází síla. Navštivte magický svět Harryho Pottera, nebo se s nepřekonatelným hrdinou Indiana Jonesem vydejte za dobrodružstvím. Na závěr si můžete odpočinout v dětském koutku.


Splněné dětské přání

Kdo může poslat přihlášku?
Této akce se může zúčastnit celá rodina. Z doručených přihlášek vybere Splněné dětské přání 2 nebo 3 nemocné děti, které díky spolupráci s Muzeem Lega Praha obdaruje vstupenkami na zmíněnou výstavu (každá vstupenka bude platná pro 1 rodinu tj. 2 dospělé a 2 děti, podmínkou je, aby alespoň jedno z těchto dětí mělo jakékoli trvalé onemocnění). Těšit se můžete také na seznámení se členem týmu Splněného dětského přání a společné posezení.


Chcete se zúčastnit této akce?
Rodinná akce v Muzeu Lega Praha se uskuteční v termínu od června do srpna 2019 (o přesném termínu budou informováni vybraní účastníci). Potěšte své děti hezkým zážitkem, odpočiňte si a poznejte jiné rodiny s nemocnými dětmi. Zašlete svou přihlášku nejpozději do 30. srpna 2019 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. obsahující tyto náležitosti:

- motivační text, proč se chcete rodinného přání zúčastnit
- foto vašeho dítěte s jeho oblíbenou stavebnicí či postaveným výtvorem a foto celé celé rodiny
- požadované informace o vaší rodině a to:
1) jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
2) mobilní číslo zákonného zástupce,
3) poštovní adresa,
4) jméno a příjmení dítěte, a jeho datum narození
5) jaké má vaše dítě onemocnění, a zda má nějaké omezení pohybu či stravování
6) lékařské potvrzení (z důvodu ověření informací)
7) pokud máte, uveďte prosím svůj profil na sociální síti Facebook
8) okopírujte do emailu tento text:
Souhlasím s poskytnutím a zpracováním výše uvedených údajů organizací Splněné dětské přání.


Splněné dětské přání

Podmínky pro účast a vyhlášení výsledků
Zúčastnit se může rodina, jejíž součástí je dítě s trvalým onemocněním (astma, cukrovka, DMO, rakovina aj.) a to ve věku od 5 do 18 let včetně. Vyhlášení proběhne do konce září 2019.


Naše poděkování za spolupráci patří:
Soukromé muzeum Lega
www.muzeumlega.cz 

Aktuální kolo