Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Rodinné přání: Zúčastněte se 85. výročí založení pražské ZOO (2)

splněné dětské přáníVe středu 28. září oslaví Zoologická zahrada v Praze 85. výročí svého založení. Pokud i vaše ratolest miluje zvířátka a vše, co s nimi souvisí, pošlete nám svou přihlášku a můžete si s celou rodinou užít krásný den s bohatým doprovodným programem. Splněné dětské přání vám věnuje vstupné v hodnotě až 700 korun!

Přijďte 28. září oslavit 85. výročí založení Zoo Praha. Těšit se můžete na pestrý celodenní program, jehož hlavním bodem budou křtiny žirafí samičky, která se narodila 5. srpna, a mláděte hrabáče kapského. Mezi další lákadla dne bude patřit odhalení originálních instalací z filmu Cesta do pravěku od režiséra Karla Zemana, vernisáž výstavy Neznámá zoo či přehlídka historických automobilů.

Doprovodným programem se bude prolínat atmosféra 30. let minulého století, tedy doba začátků pražské zoo, kterou mimo historických automobilů zmíněného období navodí také hudební vystoupení sester Havelkových či promítání historických filmů o zoo. Zpět do současnosti se pak vrátíme spolu s kapelou Kašpárek v rohlíku. Program bude probíhat v celém areálu zoo.

Těšit se můžete například na:
10:30 Začátek doprovodného programu
11:30 Slavnostní zahájení výroční slavnosti (před Gulab restaurantem)
12:15 Křtiny mláděte žirafy v Africkém domě
12:35 Křtiny hrabáče kapského v Africkém domě
13:30 Představení originální instalace z filmu Cesta do pravěku režiséra Karla Zemana v Údolí slonů
15:00 Vernisáž výstavy Neznámá zoo v galerii Gočárovy domy

Co udělat, abyste se mohli rodinného přání zúčastnit?
Zodpovězte 3 jednoduché otázky, které si pro vás Splněné dětské přání připravilo, a zašlete nám je společně s přihláškou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

1) Proč byste si přáli zúčastnit se tohoto rodinného přání?
2) Jaké je oblíbené zvířátko vaší ratolesti?
3) Uveďte jméno alespoň jednoho dítěte, kterému jsme splnili jeho velké přání. Nápovědu naleznete zde: http://www.splnene-prani.cz/splnena-prani.html

Součástí přihlášky musí být tyto informace:
- jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
- číslo na mobil,
- adresa,
- jaké má vaše dítě onemocnění, zda má nějaké omezení v pohybu, datum narození, jeho věk a jméno,
- lékařské potvrzení (z důvodu ověření informace)
- pokud máte, uveďte prosím svůj facebookový profil

Podmínky soutěže:
Zúčastnit se může rodina, která má handicapované či jakkoli nemocné dítě (astma, cukrovka, rakovina aj.) ve věku od 5 do 18 let včetně a trvale žije na území České republiky.

Svou přihlášku, která bude obsahovat odpovědi na tři uvedené otázky, pošlete nejpozději do 24. září 2016 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu zprávy uveďte ZOO.

Vyhlášení najdete do 28. září 2016 na www.splnene-prani.cz nebo na www.facebook.com/splnene-prani - výherci budou kontaktováni telefonicky nebo emailem.

splněné dětské přání

Aktuální kolo