Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Rodinný den se Sněhovou královnou

muzikál sněhová královnaSplněné dětské přání připravovalo v létě rodinné přání pro handicapované děti, které se měla uskutečnit 5. července 2014 na hradě Grabštejn. Na poslední chvíli jsme však byli nuceni akci z organizačních důvodů zrušit. Své sliby však plníme, a tak jsme pro tři vybrané rodiny připravili náhradu – vyrazíme s nimi na muzikál Sněhová královna.

Číst dál: Rodinný den se Sněhovou královnou

Dětskými tábory ve Žlutých lázních letos provedou komiksoví hrdinové

příměstské tábory sluníčkaMalí táborníci zažijí o prázdninách ve Žlutých lázních v pražském Podolí komiksové dobrodružství. Spolu s  kreslenými hrdiny je čeká koupání v bazénech, kreativní program, návštěvy jezdeckého oddílu i canisterapie. Osmý ročník dětských příměstských táborů Sluníčka se školkou začal poslední červnový den, v devíti turnusech potrvá do 29. srpna 2014.

Číst dál: Dětskými tábory ve Žlutých lázních letos provedou komiksoví hrdinové

Máte rádi koně a vše, co s tím souvisí? Navštivte Šiklův mlýn!

šiklandV sobotu 12. července 2014 ožije Šiklův Mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem Velkým dnem koní. Všichni milovníci těchto úchvatných zvířat si přijdou na své, připraven je bohatý celodenní program. Vydejte se s rodinou za zábavou, poznáním i soutěžemi.

Číst dál: Máte rádi koně a vše, co s tím souvisí? Navštivte Šiklův mlýn!

Malebný zámek Slavkov ožije tradičním bálem princezen

princeznovský bál slavkovLetos se na zámku Slavkov – Austerlitz uskuteční 11. ročník oblíbeného princeznovského bálu. Malé i velké princezny jsou srdečně zvány na pohádkovou akci, která se uskuteční v sobotu 12. července v prostorách zámeckého parku. I tentokrát bude připravený bohatý doprovodný program.

Číst dál: Malebný zámek Slavkov ožije tradičním bálem princezen

Aktuální kolo