Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Naši parťáci

Lucinka, editorka

Tahle usměvavá slečna s námi spolupracuje už řadu let. Kdysi bývala učitelkou českého jazyka, dnes pracuje v IT firmě jako testerka. Oblibu v češtině má však stále. Aby nevyšla ze cviku a osvěžovala si gramatiku, pomáhá nám s editací článků, obzvláště s životními příběhy. Spojuje tak svou zálibu s dobrým skutkem, za což jsme jí moc vděční.

Pepík, kameraman
Už od druhého dětského přání, které jsme realizovali v roce 2012, s námi táhne za jeden provaz kamarád, odborník a zkušený kameraman Pepa. Je nám cennou oporou a moudrým rádcem. Kolem dětí se umí pohybovat s lehkostí, přirozeností a zároveń vnáší do situací humor a pohodu.

Aleš, grafik a UX designér
Aleš je kreativec tělem i duší. Pomáhá nám od nepaměti, to nejlépe vystihuje naši spolupráci. Byť se k nám přidal před pár lety, je naše symbióza a milá spolupráce natolik harmonická, jako by s námi organizaci zakládal. Ála připravuje grafické návrhy a prezentace, které mají díky jeho umu své specifické kouzlo. Připravoval například plakát k dobročinnému koncertu na podporu autisty Ondry, speciální vizuál na trička ke stejné misi nebo obrandování centra Nový domov - Místo naděje.

Aktuální kolo