Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

OBALY na tablety

Pořiďte svému kamarádovi slušivý ohoz

O tablety je potřeba pečovat, aby mohly svému majiteli sloužit co nejdéle. Pokud ho berete s sebou na cesty, doporučuje se, umístit ho do ochranného pouzdra. Zatím žádné nemáte? Vyberte si obal na tablet z naší kolekce. Každý kus je zcela originální, máme ho v nabídce pouze jednou. Můžete vybírat z mnoha zajímavých provedení, na své si přijdou fanoušci londýnského stylu, zvířátek, lebek i známých postaviček z filmů a seriálů.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝROBCÍCH
Obaly na tablety jsou vyráběné z látky, všechny jsou oboustranně vyztužené vatelínem nebo ronarem a uvnitř mají podšívku. Pouzdro je opatřeno poutkem z látky, které se zapíná na knoflík, další variantou je uzavírání na suchý zip nebo klopu. Výrobky jsou různě velké, každý si vybere dle vlastní potřeby. Pro příklad uvádíme pár rozměrů 18 x 27, 19 x 30, 20 x 30 cm, 20 x 33 cm, 23 x 33 cm nebo 33 x 21 cm.

PROČ OBALY NA TABLETY VYRÁBÍME A JAK NÁM MŮŽETE POMOCI?
Pokud si vyberete některý z obalů na tablety a vytvoříte objednávku, kterou vám potvrdíme, pak nám zašlete částku, která je pro nás tzv. finančním darem. Ta putuje přímo na účet naší organizace. Výtěžek použijeme na přípravu akcí pro nemocné děti, které pravidelně pořádáme. Vzhledem k tomu, že nemáme v současné době žádného velkého sponzora, jsou finanční příspěvky za výrobky a drobné finanční dary od dobrovolných dárců naším jediným příjmem.

V JAKÉ VÝŠI SE POHYBUJÍ FINAČNÍ DARY ZA JEDNOTLIVÉ VÝROBKY?
U každého výrobku máme stanovený minimální finanční dar, který potřebujeme – obaly na tablety jsou od 250 Kč. Finální částka, kterou nám po potvrzení objednávky zašlete, závisí pouze na vašem rozhodnutí, každý si může zvolit podle svých možností.

Níže je galerie s fotkami obalů na tablety. Máte o některý z nich zájem? 
Pro objednání zvolte jednu z následujících variant:

1) napište, který výrobek si přejete, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

2) navštivte galerii na naší oficiální Facebook stránce www.facebook.com/media/set/?set=a.659282787522819.1073741849.408713675913066&type=3 a pokud budete mít o nějaký výrobek zájem, napište objednávku přímo pod obrázek v galerii nebo do zprávy.

OBALY na tablet...
OBALY na tablety
OBALY na tablet...
OBALY na tablety
OBALY na tablet...
OBALY na tablety
OBALY na tablet...
OBALY na tablety

Aktuální kolo