Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Splněné dětské přání uvítá nové dobrovolníky do týmu: Pomáhej s námi!

Splněné dětské přáníMáme skvělou zprávu pro všechny, kteří mají chuť tvořit, pomáhat, rádi vidí výsledky své aktivity a sympatizují s posláním rodinné organizace Splněné dětské přání. Naším záměrem je posílit tým dobrovolníků. Díky tomu se stanou činnosti efektivnější, pomoc účelnější a dostane se k dalším potřebným lidem. Zapojení dalších nadšenců nám umožní realizovat nové formy podpory a organizovat aktivity, na nichž už delší dobu pracujeme. PR, copywriter, editor, koordinátor, střihač videí, fundraiser nebo administrativní výpomoc. Volá Tě příležitost využít svůj um pro dobročinnost?

Kdo jsme a jaké je naše poslání?

Splněné dětské přání je rodinná organizace, spolek přátel a podporovatelů, v jejímž čele stojí zakladatelky Martina a Kristy Jana, maminka s dcerou. Pomoc a podpora je zaměřena jak směrem k rodinám s handicapovanými dětmi, tak nově i ke zdravým jedincům, kteří mají chuť do života, objevovat nové možnosti a rozvíjet se. Posláním organizace je propojovat svět handicapovaných a zdravých, poukazovat na předsudky, omezení a nálepky, které ve společnosti vznikají a jež mohou být odstraněny komunikací, podporou a přijetím. Působíme po celé České republice již od roku 2012. Chceš i Ty stát za zážitkovými akcemi, které lidem mění život, dodávají podporu, naději a povzbuzení? Ukazujeme, že zdravotní omezení a jinakosti nejsou jen o utrpení a těžkostech, ale i o chvílích radosti, vděčnosti a upřímném smíchu.

Jak můžeš pomoci?

Inspirují Tě naše mise a akce, které pořádáme? Máš chuť zapojit se do dobročinného dění a přispět k proměně těch, kteří o ni skutečně stojí? Zapojit se můžeš podle svých časových možností a preferencí, ať už máš v oboru nějaké zkušenosti nebo uvítáš změnu a máš chuť naučit se něco nového. Uvítáme dobrovolníky na různé pozice, jejich přehled je uveden níže.

Splněné dětské přání

Administrativní výpomoc

Pomoz nám udržovat pořádek a efektivitu v naší organizaci tím, že zajistíš vedení záznamů a agendu, pomoc s tvorbou databází, řešení elektronické korespondence nebo třeba evidenci podkladů pro účetnictví. Rovněž se můžeš podílet jako administrativní výpomoc na připravovaných akcích.

PR výpomoc

Máš chuť přispět ke zvýšení povědomí o dobročinné organizaci Splněné dětské přání na sociálních sítích a v médiích? Díky tomu se o nás mohou dozvědět, jak další rodiny s handicapovanými dětmi, tak i lidé, co mají chuť se rozvíjet nebo podporovat naše aktivity?

Copywriter

Raději než mluvením se vyjadřuješ psaným slovem? Je pro Tebe naplňující vytvářet zajímavé články, tiskové zprávy, připravovat příspěvky pro sociální sítě nebo přicházet s dalšími nápady, kde se dají poutavé texty využít? Pak jsi přesně ten kreativec, kterého oceníme.

Editor

Máme rádi preciznost a kvalitu. Pokud dovedeš editovat texty, staneš se pro nás velmi cennou posilou. Pomůžeš nám s přípravou článků k vydání na našich webových stránkách. V případě zájmu se můžeš zapojit i do dalších aktivit.

Splněné dětské přání

Koordinátor

Máš zkušenosti s vedením týmu dobrovolníků nebo projektů nebo se chceš v téhle praxi zdokonalit? Můžeš se stát koordinátorem a pomoci nám udržovat harmonický chod naší organizace, příjemnou spolupráci a efektivní posuny vpřed.

Střihač videí

Baví Tě tvořit a stříhat videa? Chceš, aby Tvé výstupy byly vidět? Pomáhej nám vytvářet krátká videa, jako jsou promo materiály, rozhovory s osobnostmi, rodiči nebo záznamy z našich akcí. Díky tomu se o nás dozví další lidé, se kterými můžeme spolupracovat. Zároveň tyhle výstupy obrovsky potěší všechny, kdo se natáčení zúčastnili. Obzvlášť handicapované děti, pro které jsou cennou vzpomínkou i osvěžením jejich zážitků.

Kameraman / režisér

Máš zkušenosti s natáčením a režií videí nebo se toužíš v téhle oblasti zdokonalit? Můžeš nám pomoci s realizací rozhovorů ať už s rodiči handicapovaných dětí, se známými osobnostmi nebo dalšími zajímavými lidmi. Připravujeme nové projekty, podcasty i videorozhovory a ty se staneš podstatnou součástí našeho týmu, která jim pomůže vdechnout život.

Fundraiser

Máš dovednosti v oblasti získávání finančních prostředků nebo touhu pomoci nám je získat? Svou aktivitou můžeš významně přispět ke stabilitě a rozvoji naší rodinné organizace, stejně tak i k realizaci dalších dětských přání, nových kurzů, akcí nebo rozvoji centra Nový domov – Místo naděje. Tvá práce je klíčová a může nás významně posunout. Časová investice je na Tobě, stejně tak i rozhodnutí, zda se chceš zapojit pro dobrý pocit nebo uvítáš barterovou spolupráci či provizi ze sjednaných příspěvků.

Splněné dětské přání

Jak se zapojit?

Chceš-li se stát dobrovolníkem v organizaci Splněné dětské přání, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveď pozici, na kterou se hlásíš. Uvítáme, když připojíš i pár řádků, co Tě motivuje k přihlášení a odkud znáš Splněné dětské přání. Ozveme se Ti s dalšími informacemi. S partou prima lidí, je menší námaha a větší radost. Těšíme se na Tebe!

Kde nás můžeš sledovat

www.splnene-prani.cz 
www.facebook.com/splnene.prani 
www.facebook.com/splnene.prani.vyrobky 
www.instragram.com/splnene.prani 
www.youtube.com/@splnenedetskeprani 


Aktuální kolo