Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Registrace spuštěny: Komunita pro rodiny dětí se zdravotním znevýhodněním

Splněné dětské přáníMilí rodičové, líbí se vám představa, že se setkáte s lidmi, kteří vám rozumí? Přinese vám úlevu a povzbuzení, že je tu někdo, komu se můžete svěřit s tím, čím procházíte? Oceníte prostředí, ve kterém se vaše děti se zdravotním postižením či jinakosti cítí vítané a šťastné? Pak jste srdečně vítaní v komunitě naší dobročinné rodinné organizace Splněné dětské přání. Právě probíhá registrace nových členů.Pomáháme rodinám prožít nezapomenutelné chvíle a sdílet radost i těžkosti

Rodinnou organizaci Splněné dětské přání založily Martina a Kristy Jana, maminka s dcerou. Obě ženy si v životě prošly svými osobními i zdravotními obtížemi, díky nimž mají jak pro rodiče, tak i děti s jinakostmi pochopení. „Naším záměrem je odstraňovat předsudky, překonávat bariéry a poukazovat na společenské nálepky, které se v průběhu let vytvořily. Zajímá nás, co dítě umí, co ho baví a kam se může s naší pomocí rozvíjet,“ říká Kristy Jana. Již 12 let pomáháme rodinám z celé České republiky prožít nezapomenutelné chvíle a sdílet radost i těžkosti.

Proč se k nám přidat?

Zažijete pocit sounáležitosti:

V naší komunitě můžete nalézt nové přátele, kteří chápou, čím si procházíte, soucítí a zajímají se o to, jak mohou pomoci.

Získáte podporu a pomoc:

Navzájem se podporujeme, sdílíme cenné rady a zkušenosti.

Nové příjemné zážitky:

Prožijete s námi spoustu zábavy a dobrodružství, na které budete s radostí a nadšením vzpomínat.

Obohacení a užitečné informace:

Díky seberozvojovým kurzům se posunete v rodičovské roli i v osobním životě. V případě zájmu o odbornější téma můžeme připravit také tematické přednášky ve spolupráci s dalšími odborníky.

Splněné dětské přání

Jakou formou členy naší komunity podporujeme?

Představení životního příběhu:

Životní příběhy jednotlivých rodin zpracováváme a zveřejňujeme formou pěkného článku, který je viditelný na našich webových stránkách a prezentovaný na sociální síti. Příběh velmi pomáhá, jak sdílení užitečných informací s okolím, s novými lidmi a také třeba s úřady.

Zážitkové akce pro děti:

Splňte svým ratolestem jejich přání, ať už je to setkání s oblíbeným youtuberem, výlet do Disneylandu nebo den plný her a zábavy. Uvidíte je šťastné a spokojené. Zároveň tyto akce realizujeme v co největší míře tak, aby dítě motivovaly k dalšími rozvoji.

Přátelská setkání pro rodiče:

Sdílejte své zkušenosti, získejte podporu a užijte si čas v příjemné společnosti. Můžete se těšit na uvolněné neformální akce i setkávání v bezpečném kruhu lidí, kteří rozumí a vyslechnou si, co máte na srdci bez odsuzování.

Zábavné aktivity pro celou rodinu:

Od výletů do přírody, za kulturou, až po kreativní dílny, u nás si každý přijde na své.

Seberozvojové kurzy:

Posilte své rodičovské kompetence a najděte cestu k harmonickému rodinnému životu. Každý o sobě někdy pochybuje, zda se chová správně nebo jestli má dělat něco jinak. Formou seberozvojových aktivit se můžete dozvědět zajímavé informace, praktické tipy pro každý den a užitečná doporučení, jak se naladit na vnitřní klid a pohodu.

Splněné dětské přání

Jak se stát součástí naší komunity?

Zájemci mohou vyplnit tento registrační formulář https://forms.gle/HPSyHqSwJK8EDKaFA 

Po jeho zpracování obdržíte do svého e-mailu potvrzení o evidenci. Následně od nás budete jednoduchou formou dostávat příležitostné informace, jakých akcí a formy podpory se můžete zúčastnit. Nemusíte si tak nic hlídat ani pamatovat. Těšíme se na vás!

Splněné dětské přání – každý si zaslouží kousek štěstí!
Naše mise a podpůroné aktivity můžete podpořit dobrovolným příspěvkem na číslo účtu 4800267/0100 s variabilním symbolem 22022024.

Aktuální kolo