Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Aktuálně

Připravujeme Den vděčnosti pro mámu a dceru

Splněné dětské přáníMezinárodní den matek se slaví každoročně druhou květnovou neděli. Rodinná organizace Splněné dětské přání u příležitosti tohoto svátku zve na akci věnovanou všem maminkám a dcerám. Čeká na vás tvůrčí workshop, stmelovací aktivity, ochutnávka Kombucha Mediciny i chvíle odpočinku. Den vděčnosti pro mámu a dceru proběhne 12. května v pražských prostorách Nový domov – Místo naděje.

Číst dál: Připravujeme Den vděčnosti pro mámu a dceru

Pro velký zájem je charitativní bazárek s Genny Ciatti prodloužen do pátku 22. 3.

Splněné dětské přáníMilí přátelé, ve dnech 15. a 16. března se uskutečnil avizovaný charitativní bazárek na podporu rodinné organizace Splněné dětské přání a mise Nový domov – Místo naděje. Potěšila nás spousta milý návštěv a setkání s ženami, s nimiž jsme se už dlouho neviděli. Pro velký úspěch jsme se rozhodli akci prodloužit a dát příležitost k návštěvě těm, které onemocněly nebo byly pryč.

Číst dál: Pro velký zájem je charitativní bazárek s Genny Ciatti prodloužen do pátku 22. 3.

Připravujeme charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti

Splněné dětské přáníSrdečně vás jménem rodinné organizace Splněné dětské přání zveme na náš první charitativní prodejní bazárek se zpěvačkou Genny Ciatti. Uskuteční se v pátek 15. 3. a v sobotu 16. 3. 2024 v čase od 10 do 18 hodin po oba dva dny. Kam dorazit? Do našeho centra Nový domov – Místo naděje. Nachází se na Praze 8 v Kobylisích, v těsné blízkosti stanice metra C, tramvaje i autobusu.

Číst dál: Připravujeme charitativní prodejní bazárek s Genny Ciatti

Report k Pomáhej tancem Pardubice: Dovádění s rekvizitami

Splněné dětské přáníNapadlo nás, co takhle mít nějakou pěknou foto-památku? A tak jsme spojili příjemné s užitečným. Společnost Prelude-reklama nám už před lety zhotovila originální fotostěnu s motivačními hesly, které vystihují naši rodinnou organizaci, mise a poselství. Lektorka Eva Stillerová vyrobila tematické rekvizity speciálně pro dobročinnou akci Pomáhej tancem. A výsledek? Mrkněte sami.

Číst dál: Report k Pomáhej tancem Pardubice: Dovádění s rekvizitami

Report k Pomáhej tancem Pardubice: Bohatý program s vystoupením a tombolou

Splněné dětské přáníKromě připraveného workshopu a taneční tančírny čekalo na návštěvníky dobročinné akce i několik dalších překvapení. Přijeli se za námi podívat Ondra a Kája, dnes už teenageři, kterým jsme v minulosti splnili jejich dětské přání. Viděli jsme speciální taneční vystoupení a také ukázku břišního tance. Večer jsme uzavřeli tombolou o ceny v celkové hodnotě přes 18 tisíc korun.

Číst dál: Report k Pomáhej tancem Pardubice: Bohatý program s vystoupením a tombolou

Registrace spuštěny: Komunita pro rodiny dětí se zdravotním znevýhodněním

Splněné dětské přáníMilí rodičové, líbí se vám představa, že se setkáte s lidmi, kteří vám rozumí? Přinese vám úlevu a povzbuzení, že je tu někdo, komu se můžete svěřit s tím, čím procházíte? Oceníte prostředí, ve kterém se vaše děti se zdravotním postižením či jinakosti cítí vítané a šťastné? Pak jste srdečně vítaní v komunitě naší dobročinné rodinné organizace Splněné dětské přání. Právě probíhá registrace nových členů.

Číst dál: Registrace spuštěny: Komunita pro rodiny dětí se zdravotním znevýhodněním

Report k Pomáhej tancem Pardubice: Roztančili jsme Zámeckou kavárnu

Splněné dětské přáníV pátek 26. února jsme zavítali na návštěvu do Pardubic na připravovaný workshop a latino tančírnu. I přes nepříznivé počasí se prostory místní Zámecké kavárny zcela zaplnili. Hosté se blíže seznámili se zoukem pod vedením zkušené lektorky Evy Stillerové. Kdo měl chuť procvičovat nebo uměl alespoň základní kroky salsy a bachaty, mohl si do sytosti užít také navazující taneční párty.

Číst dál: Report k Pomáhej tancem Pardubice: Roztančili jsme Zámeckou kavárnu

Splněné dětské přání uvítá nové dobrovolníky do týmu: Pomáhej s námi!

Splněné dětské přáníMáme skvělou zprávu pro všechny, kteří mají chuť tvořit, pomáhat, rádi vidí výsledky své aktivity a sympatizují s posláním rodinné organizace Splněné dětské přání. Naším záměrem je posílit tým dobrovolníků. Díky tomu se stanou činnosti efektivnější, pomoc účelnější a dostane se k dalším potřebným lidem. Zapojení dalších nadšenců nám umožní realizovat nové formy podpory a organizovat aktivity, na nichž už delší dobu pracujeme. PR, copywriter, editor, koordinátor, střihač videí, fundraiser nebo administrativní výpomoc. Volá Tě příležitost využít svůj um pro dobročinnost?

Číst dál: Splněné dětské přání uvítá nové dobrovolníky do týmu: Pomáhej s námi!

Pomáhej tancem: dobročinná akce s příběhem, který mění životy dalším lidem

Splněné dětské přáníV Pardubicích se již v pátek 26. ledna 2024 uskuteční inspirativní akce Pomáhej tancem. Jejím záměrem je přinést radost a naději těm, kteří ji uvítají – ať už jde o handicapované děti, jejich rodiče nebo zdravé lidi, kteří rádi poznají někoho nového bez ohledu na to, zda jsou single nebo zadaní. Zároveň tato událost připomíná, jak moc tanec může ovlivnit náš život. Pro hosty je připraven taneční workshop, hudební párty, tombola a speciální vystoupení handicapované Karolínky a její dlouholeté taneční partnerky Elišky. Výtěžek z akce podpoří misi Nový domov – Místo naděje.

Číst dál: Pomáhej tancem: dobročinná akce s příběhem, který mění životy dalším lidem

Mise Vánoční přání 2023: Obdarovali jsme na Štědrý den další děti

Splněné dětské přáníMilí přátelé, s radostí s vámi sdílíme zprávu, že se nám podařilo zrealizovat další ročník akce Vánoční přání. Povedlo se nám znovu obnovit naši dlouholetou tradici, kterou jsme zahájili již v roce 2012 a přerušena byla pouze jednou jedinkrát v důsledku závažného onemocnění. Z přihlášených rodin jsme vybrali 3 šťastlivce. Rodiče s námi posdíleli své životní příběhy a jejich ratolesti od nás našli pod stromečkem milé překvapení z tvůrčí dílničky Splněného dětského přání. Chcete vědět jména dětí, kterým jsme udělali radost?

Číst dál: Mise Vánoční přání 2023: Obdarovali jsme na Štědrý den další děti

Podkategorie

Aktuální kolo