Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Chceš udělat dobrý skutek? Daruj nám své služby, výrobky nebo zboží

Splněné dětské přáníV rámci mise Nový domov - Místo naděje podporujeme rodiny a děti s jinakostmi či zdravotním omezením, spojujeme různé lidi, komunity, ale i podnikatele a firmy. Pořádáme tvůrčí kurzy, workshopy a rozvojové aktivity. Můžeš toho být součástí! Zní to zajímavě? Chceš podpořit naše úsilí, společně s námi pomáhat a šířit radost i pohodu?  

V Praze vytváříme útulné místo Nový domov - Místo naděje. Jde o bezpečný prostor, kde se mohou setkávat lidé z odlišných společenských vrstev, zdraví i ti s různými druhy jinakostí či zdravotním omezením. Pořádáme tu setkání, kurzy, workshopy a aktivity, které lidem pomohou rozvíjet se, seznamovat se a žít plnohodnotný život.

Pokud patříš mezi tvůrce, podnikatele, majitele či zástupce firem nabízí se tu krásná příležitost pro propojení a spolupráci. Jak? Daruj nám své služby, výrobky či zboží. Rádi je využijeme ve prospěch naší rodinné organizace nebo je nasměřujeme k potřebným lidem, rodinám či jako poděkování pro naše ochotné dobrovolníky, kteří bezplatně investují svůj vzácný čas, abychom mohli fungovat a věnovat se přípravě dalších podpůrných aktivit. 

Splněné dětské přání

Jaké služby, výrobky a zboží darovat? Může to být cokoliv, co může pomoci našemu prostoru, organizaci nebo lidem, kterým pomáháme. V ideálním případě nové, bez závažného poškození nebo v dobré kondici k užívání.

Pár příkladů pro inspiraci:

 • Relaxační a terapeutické vybavení

 • Výtvarné potřeby

 • Nábytek a doplňky

 • Designové vybavení

 • Zábavní předměty pro děti

 • Knihy, potraviny, květiny, dekorativní předměty

 • Oblečení, kosmetika, obrazy, sošky

 • Vzdělávací služby a odborné poradenství

 • Služby např. relaxační, administrativní, přepravní, dopravní, občerstvení 

 • Technické vybavení

 • Vstupenky na různé akce či zážitky

 • Vystoupení pěvecké, dramatické, taneční aj. 

 • Mediální či reklamní podpora

Chceš být součástí něčeho výjimečného? Můžeš udělat radost svými službami, zbožím i výrobky.

Ať už nám daruješ cokoliv s dobrým záměrem, oceníme Tvou snahu. Pomůžeš nám tak ve vytváření prostoru, kde se lidé cítí dobře, jsou vítáni a přijímání se svými odlišnostmi. Díky Tvé podpoře můžeme pomáhat, posilovat mezilidské vztahy i odměňovat za vynaloženou energii.

V případě zájmu Ti vystavíme potvrzení o službách, výrobcích či zboží, které nám daruješ a jejich hodnotě. Můžeš ho pak využít pro daňové zvýhodnění. Jasnější představu a možnosti spolupráce řešíme individuálně. Oceníme, když nás kontaktuješ prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uvedeš Spolupráce a název své firmy, značky nebo své jméno. Těšíme se na Tebe!

Pomůže nám i jakýkoliv jednorázový příspěvek na č. ú. 444555066 / 0100. V případě zájmu o vystavení potvrzení o finančním daru nás kontaktuj prosím předem na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mrkni na tohle super video s představením mise Nový domov - Místo naděje

Splněné dětské přání

Sledovat nás můžeš také na https://www.youtube.com/watch?v=SJq1FRSTQ7E 

 

Sledovat nás můžeš také na:

www.facebook.com/splnene-prani 

www.facebook.com/splnene-prani-eshop 

www.youtube.com/@splnenedetskeprani 

www.instagram.com/splnene.prani 

Aktuální kolo