Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Léto ve znamení MAM Prostoru - Minibazárek a příměstské tábory!

mam prostorLéto, zdá se, dorazilo a s ním i několik zajímavých projektů. V úterý 24. června pořádá MAM prostor v Praze charitativní minibazárek. Konečně si můžete udělat místo ve svém šatníku a kousky, které vás omrzely, můžete věnovat do prodeje a udělat radost někomu dalšímu. Řešíte aktuálně program pro děti na léto? Nemáte na hlídací babičky? Nevadí, povíme vám o týdenních turnusech příměstských táborů pro děti od 3 - 11 let.

Také přes prázdniny chystá MAM Prostor spoustu zajímavých aktivit, pokud chcete mít přehled o všech blížících se událostech, sledujte kalendář akcí na www.mamprostor.cz

V příjemných prostředí vás uvítá zakladatelka projektu Katka Brychtová. Můžete zde posedět u kávy i čaje, ať už s kamarádkou, nebo hezkou knížkou. K dispozici je také pracovní prostředí s počítači, dětský koutek, rehabilitační místnosti pro cvičení s dětmi, nebo dvě místnosti ke školení a pořádání různých kurzů. V případě hezkého počasí potěší i prostorná zahrada.

Obměňte si svůj šatník a přispějte s námi na dobrou věc!
MAM Prostor zve všechny maminky, babičky, ženy a dívky na zábavný den plný krásy, péče a nakupování. Za pár kaček si můžete odnést domů nějaký pěkný kousek pro sebe nebo pro dítě. Naopak můžete také věnovat nějaký obleček, který už nenosíte nebo vaše děti z něho vyrostly na charitativní minibazárek.

Navíc se můžete zdarma objednat na odbornou konzultaci péče o pleť či si nechat poradit od stylistky, jaký kousek oblečení si koupit. Vezměte s sebou děti, o hlídání je zdarma postaráno v dětském koutku.

mam prostor
V klidu pracujte, my se postaráme o vaše dítě.
Léto je pro každého rodiče malá noční můra, pokud nemá zajištěné hlídání pro své dítě po dobu 2 měsíců. V MAM Prostoru vám pomohou! Připravili týdenní příměstské tábory pro předškoláky ve věku od 3 do 6 let a také pro děti 7 - 11 let. Stačí si vybrat téma, o které se vaše ratolest zajímá a rezervovat si místo. Strava a pitný režim v ceně, stejně tak i pomůcky, odborný dohled a lektoři.
 
Termíny týdenních příměstských táborů:
28. 7. - 1. 8. Montessori týden, pro děti 3-6 let
4. 8. - 8. 8. Anglický týden s rodilým mluvčím na téma objevování kontinentů, pro děti 7-11 let
11. 8. - 15. 8. Ať žije muzikál, pro děti 7-11 let
18. 8. - 22. 8. Anglický týden s rodilým mluvčím, pro děti 3-6 let
25.8. - 30.8. Recyklohraní, pro děti 7-11 let

Více informací a rezervace ZDE

Aktuální kolo