Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Splněné dětské přání se zúčastnilo jarního veletrhu World of Beauty and Spa

world of beauty and spa a splněné dětské přáníVe dnech 16. a 17. března se v pražských Letňanech uskutečnil další ročník kosmetického veletrhu World of Beauty and Spa. Na více než 350 stáncích se vystavovatelé věnovali návštěvníkům s velkým nasazením, mezi nimi byla již tradičně také organizace Splněné dětské přání. Zájemci mohli vybírat ručně šité výrobky pocházející z autorské dílny Martiny Šmejkalové, anebo se seznámit s příběhem handicapované holčičky Karolínky, která touží po tancování u Eiffelovy věže.

Pestrý výběr vystavovatelů zahrnoval nabídky od přípravků z oborů kosmetika, kadeřnictví a zdravý životní styl, část haly byla věnována doplňkům. Návštěvníci se setkávali s odborníky poskytujícími cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Zodpovídali dotazy, poradili s aplikací i volbou vhodného přípravku, ať už šlo o poradenství k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativní metody v oboru.

Nepřehlédnutelně stoupá zájem o přírodní péči, rychle narostl počet stánků s přírodními produkty a zájemci měli rozhodně z čeho vybírat. Rozšířilo se zastoupení wellness produktů a přípravků pro aromaterapii, relaxaci, masáže, detoxikaci i celkový zdravý životní styl. Nové jarní a letní trendy v líčení, účesech i módě na veletrhu prezentovali přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. O jejich kreativitě přesvědčily úžasné soutěžní modely ve fotomake-upu na téma „Rococo“ Štěpánky Podroužkové či soutěže „Creative image team“ Pavla Bauera, „ztraceno ve vlnách“.

Splněné dětské přání

Wellness, fitness i zdravý životní styl se stávají jednou z hlavních taháků veletrhu. V centru zájmu návštěvníků bylo defilé českých miss v módní přehlídce butiku Fashion Island i návštěvy známých osobností. V saloncích byl program zaměřen na péči o nohy, regeneraci, wellness, saunování, aromaterapii, přírodní péči při použití éterických olejů, celostní přístup v kosmetické péči a prevenci.

Pozornost návštěvníků upoutal také stánek organizace Splněné dětské přání. „Na jarní veletrh jsme připravili zcela novou kolekci výrobků, okamžitě si našla své příznivce. Vždy mě moc potěší, když vidím, že naše kabelky či tašky sklízí pozitivní ohlasy a najdou rychle nové majitele, kteří je budou s nadšením nosit,“ říká Martina Šmejkalová. Pokud jste neměli možnost navštívit veletrh World of Beauty and Spa osobně a rádi byste se podívali na aktuální výrobky, jejichž objednáním můžete Splněné dětské přání podpořit, navštivte www.facebook.com/splnene-prani-eshop 

 

Aktuální kolo