Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Gábince se splní sen – setká se s Martinem Dejdarem a živým lachtanem

splněné dětské přání gábinkaJaké je dostat pusu od lachtana a objevit se v záři reflektorů během večerní show, si už v pátek 11. října vyzkouší patnáctiletá Gábina z Písku. Tu vybralo Splněné dětské přání ze všech přihlášených kandidátů jako nejvhodnější adeptku. Holčička, která je na invalidním vozíku, prožije jedinečný den po boku Martina Dejdara, cvičitelky Perry Pedersen a jejího lachtana Teddyho. Akci přijdou podpořit i další známé osobnosti.

Číst dál: Gábince se splní sen – setká se s Martinem Dejdarem a živým lachtanem

Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

martin dejdar a splněné dětské přáníPříznivce soutěže Česko Slovensko má talent velmi překvapilo zjištění, že se na televizních obrazovkách již nebudou vídat s Martinem Dejdarem, který byl třetím členem odborné poroty. Herec ale nezahálí, svůj čas využívá naplno a věnuje se řadě aktivit. Patří mezi ně působení v divadle, moderování, natáčení seriálů a aktuálně i charitativní činnost. Oblíbený showman spojil síly s neziskovou organizací Splněné dětské přání, která pro něj připravila nelehký úkol.

Číst dál: Víte, čemu se aktuálně věnuje český herec a moderátor Martin Dejdar?

Staň se cvičitelem lachtanů!

splněné dětské přání lachtan a perryMilí rodiče, snila někdy vaše ratolest o tom, jak vystupuje v cirkusové manéži a sklízí nadšené ovace přítomných diváků? Patří mezi její oblíbená zvířata lachtani? Nezisková organizace Splněné dětské přání připravuje již třetí kolo, během něhož vyplní vybranému nemocnému nebo handicapovanému dítěti jeho přání. Zájemci mohou od pondělí 16. září do 4. října 2013 zasílat vyplněné přihlášky.

Číst dál: Staň se cvičitelem lachtanů!

Terezka prozradila: Zapomněly jsme na všechna trápení, která jsme dosud měly!

splněné dětské přáníSplněné dětské přání uspořádalo ve spolupráci s pražským Divadlem Kalich další nezapomenutelný zážitek, a to patnáctileté Terce z Kadaně. Slečna trpí oční vadou, která jí způsobuje trápení v podobě děsivých migrén. Na své zdravotní problémy však mohla alespoň na chvíli zapomenout při návštěvě muzikálu Pomáda. Jaký to byl pro ni zážitek a co se jí nejvíce líbilo, se dozvíte v tomto rozhovoru.

Číst dál: Terezka prozradila: Zapomněly jsme na všechna trápení, která jsme dosud měly!

Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

splněné dětské přáníNezisková organizace Splněné dětské přání rozzářila oči dalšímu nemocnému dítěti. Tentokrát se organizátorky ujaly patnáctileté Terezky z Kadaně, které život komplikuje vážná oční vada. To jí však nezabránilo v tom, aby si užila svou první návštěvu divadla a okusila kouzlo muzikálu Pomáda. Po představení ji však čekalo ještě jedno překvapení – setkala se s protagonisty, kteří ztvárnili hlavní role.

Číst dál: Terezce se splnil sen, poprvé viděla živý muzikál a nahlédla do jeho zákulisí

Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

táta na mateřskéVelice nás zaujal rodinný web Táta na mateřské pohledem otce. Požádali jsme proto jeho zakladatele a provozovatele Ondřeje Čermáka o rozhovor, ve kterém by nám prozradil, jak ke svému nápadu přišel a co ho motivovalo k realizaci zmíněného portálu. Měl odvahu nejen o všem otevřeně mluvit, ale také se nám zcela upřímně svěřil se svými osobními pocity, jaké to je být tátou na mateřské.

Číst dál: Ondřej Čermák prozradil, jaké je být tátou na mateřské

Nellinka, maminka a malý psík Karel společně proti rakovině

 splněné dětské přání nellinkaByla nádherná květnová sobota a zakladatelky Splněného dětského přání spolu s natáčecím štábem ráno nasedli do auta a vyrazili směr Znojmo. Cíl výletu byl všem dobře známý – navštívit patnáctiletou Nellinku, které nezisková organizace plnila její přání. Zajímalo nás, kde tato usměvavá holčička bydlí, jak vypadá její pokojíček a co si odnesla za vzpomínky na společné odpoledne strávené v nahrávacím studiu.

Číst dál: Nellinka, maminka a malý psík Karel společně proti rakovině

Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

splněné dětské přáníŠkolní rok se pomalu blíží ke svému konci, na dveře klepe horké léto a s ním i spousta zážitků. Nejdříve však děti přinesou domů vysvědčení s hodnocením, jak se jim stávající školní rok dařilo. Někdo má ještě co vylepšovat, jiní zazáří se skvělými výsledky. Ať tak nebo tak, potěšte své děti za jejich snahu. Máme pro vás tip na hezký dárek, který zaručeně potěší.

Číst dál: Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

Sportovní panenky nejen pomáhají, ale zároveň podporují český ženský lakros

český lakros a splněné dětské přáníPo úspěšné spolupráci s českými reprezentantkami lakrosu, pro které nezisková organizace Splněné dětské přání vyrobila panenky s jejich podobou, se připravuje další společná akce. Na mezinárodním turnaji Prague Cup, který se uskuteční od 13. do 16. června v pražském Braníku, proběhne druhé kolo dražby ručně vyráběných panenek a plakátů s fotkami hráček. A o čem vůbec tento zajímavý a pro mnohé neznámý sport je?

Číst dál: Sportovní panenky nejen pomáhají, ale zároveň podporují český ženský lakros

Zpěvačka Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

 splněné dětské přání nellinkaNa patnáctiletou Nellu Liškovou se alespoň trochu usmálo pomyslné štěstíčko. Dívka, které lékaři ve třech měsících života diagnostikovali rakovinu, dostala díky neziskové organizaci Splněné dětské přání nový impuls. Podívala se do nahrávacího studia a nazpívala se svou oblíbenou zpěvačkou Markétou Konvičkovou duet. Píseň vyšla jako bonusovka na jejím nejnovějším CD „Tablo". U křtu desky Nellinka nemohla chybět.

Číst dál: Zpěvačka Markéta Konvičková pokřtila své nové album s Nellinkou

Podkategorie

Aktuální kolo