Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Rodinné přání: Seznámili jsme Anitku a Tomáška s rapperem Mikem Spiritem

hlas česko slovenskaVe středu 18. června uspořádalo Splněné dětské přání další akci pro rodiny s nemocnými dětmi. Opět jsme se vydali do barrandovských ateliérů v Praze, kde se uskutečnilo slavnostní finále televizní show Hlasu Česko Slovenska. Tentokrát jsme vybrali 9letého Tomáška z Jirkova a stejně starou Aničku, která ale na poslední chvíli onemocněla. Udělala však dobrý skutek a poslala za sebe náhradu v podobě 14leté holčičky Anitky. A jak náš společný večer probíhal?

Číst dál: Rodinné přání: Seznámili jsme Anitku a Tomáška s rapperem Mikem Spiritem

Společnost Coface podpořila Splněné dětské přání finančním darem

coface dar pro splněné dětské přáníCoface je původem francouzská firma, která má v současné době přímé zastoupení v 66 různých zemích po celém světě, včetně České republiky. Přispívá k fungování a růstu firem i k vytváření klimatu důvěry mezi jednotlivými ekonomickými subjekty. A právě důvěryhodnost byla spojovacím prvkem pro Coface a neziskovou organizaci Splněné dětské přání, které začala pomáhat.

Číst dál: Společnost Coface podpořila Splněné dětské přání finančním darem

Rodinné přání – finále Hlasu Česko Slovenska, kdo ho navštíví osobně?

hlas česko slovenskaBlíží se středa s datem 18. června a s tím i slavnostní vyhlášení vítěze televizní show Hlas Česko Slovenska 2014. Záře světel, profesionální vystoupení, báječná atmosféra a kouzlo okamžiku. To se Splněným dětským přáním zažijí 2 vybrané rodiny a 1 výherce facebookové soutěže. Kdo nás doprovodí do barrandovských ateliérů v Praze tentokrát?

Číst dál: Rodinné přání – finále Hlasu Česko Slovenska, kdo ho navštíví osobně?

Jak zabavit své dítko? Splněné dětské přání vám pomůže pohádkou!

splněné dětské přání - pohádkyMilí rodiče, Splněné dětské přání má pro vás, a především pro vaše ratolesti příjemnou novinku! Přemýšleli jsme, jak bychom mohli potěšit všechny děti bez ohledu na věk a zdravotní omezení. Naším cílem bylo vymyslet zábavu, kterou si mohou užívat v pohodlí domova bez ohledu na to, na jakém místě v republice se zrovna nacházíte. Jaké překvapení máme tentokrát?

Číst dál: Jak zabavit své dítko? Splněné dětské přání vám pomůže pohádkou!

Látková panenka Martinka pomáhá dětem lépe zvládat rehabilitační cviky

splněné dětské přání rehabilitační panenkaDiplomovaná specialistka Markéta Růžičková je registrovaná fyzioterapeutka, která se věnuje dětské vývojové rehabilitaci. Dojíždí k maminkám domů, nebo cvičení provádí v útulné domácí ordinaci v Praze. Každá návštěva trvá zhruba 60 minut. Děti tak mají dostatek času na adaptaci a předvedení dovedností, jaké zvládají a jaké ne. Teď mají ke cvičení i novou panenku, která jim ulehčí cvičení a poskytne prima zábavu.

Číst dál: Látková panenka Martinka pomáhá dětem lépe zvládat rehabilitační cviky

Připravujeme první vinnou degustaci pro potenciální sponzory

splněné dětské přáníRádi bychom Vás informovali o vinné degustaci, kterou pořádá nezisková organizace Splněné dětské přání pro majitele a odpovědné zástupce firem. Akce se uskuteční ve středu 25. června 2014 od 19 hodin v útulném salonku restaurace Potrefená husa – Albertov, Praha 2.

Číst dál: Připravujeme první vinnou degustaci pro potenciální sponzory

Chcete se osobně zúčastnit slavnostního finále televizní soutěže Hlas Česko Slovenska? Zapojte se do naší soutěže!

hlas česko slovenskaHlas Česko Slovenska se blíží do finále – už ve středu 18. června budeme vědět, kdo se stane vítězem a tedy i právoplatným majitelem 2 milionů korun. Splněné dětské přání u této významné akce samozřejmě nemůže chybět. Ve spolupráci s televizním štábem připravujeme další rodinné přání a také soutěž pro facebookové fanoušky. Živého přenosu se zúčastní 2 rodiny s nemocnými dětmi a 1 výherce.

Číst dál: Chcete se osobně zúčastnit slavnostního finále televizní soutěže Hlas Česko Slovenska? Zapojte se...

Rodinné přání: 2. semifinálový večer Hlasu Česko Slovenska byl skutečně napínavý!

hlas česko slovenska 2014Sotva zaklepal červen na dveře, Splněné dětské přání už pečlivě připravovalo další kulturní akci, na kterou by mohly vyrazit rodiny s nemocnými dětmi. A protože sklidilo poslední rodinné přání velký úspěch, rozhodly se ho organizátorky zopakovat! Na druhý semifinálový večer televizní soutěže Hlas Česko Slovenska vyrazily ve středu 4. 6. holčičky Zuzanka, Dominika a Kristýnka spolu se svými nejbližšími. A i tentokrát se všichni výtečně bavili.

Číst dál: Rodinné přání: 2. semifinálový večer Hlasu Česko Slovenska byl skutečně napínavý!

Rodinné přání: Které děti a rodiče potěšíme tentokrát?

hlas česko slovenskaVe dnech od 28. 5. do 2. 6. pořádalo Splněné dětské přání soutěž o účast na dalším semifinálovém večeru televizní show Hlas Česko Slovenska. Nyní už je rozhodnuto! Vybrali jsme 2 rodiny, které akce osobně zúčastní. Uvidí talentované zpěváky, moderátorskou dvojici Tinu a Leoše a samozřejmě také pětici porotců – Pepu Vojtka, Daru Rolins, Michala Davida, Martu Jandovou a Mika Spirita. Na koho se usmálo štěstí?

Číst dál: Rodinné přání: Které děti a rodiče potěšíme tentokrát?

Nellinka a Kristýnka zavítaly na první živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

hlas česko slovenskaSplněné dětské přání vzalo další rodiny za kulturou, tentokrát do barrandovských ateliérů v Praze, kde se ve středu 28. května ve večerních hodinách uskutečnilo první semifinálové kolo Hlasu Česko Slovenska. Záře reflektorů, jedinečná atmosféra a samozřejmě blízkost známých osobností doslova brali dech. Krásný zážitek si tentokrát užila 17letá Kristýnka a 16letá Nellinka.

Číst dál: Nellinka a Kristýnka zavítaly na první živý přenos soutěže Hlas Česko Slovenska

Podkategorie

Aktuální kolo