Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Prázdninový zážitkový den s organizací Splněné dětské přání

 

Splněné dětské přáníDětem už dávno skončila škola a plnými doušky si užívají báječný čas prázdnin, který je obdobím výletů, dovolených i tajných přání. Připravili jsme pro vás skvělou akci, kdy můžete strávit celý den v Praze a domů si odvézt spoustu krásných zážitků. Co vás čeká a na jaké místo tentokrát vyrazíme? To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku.

Splněné dětské přání připravilo pro vybranou rodinu s nemocným nebo handicapovaným dítětem pozvánku na Interaktivní výstavu Pat a Mat v Muzeu Grévin.

A na co se můžete těšit? Nahlédnete pod pokličku tvůrců Pata a Mata a sami si vyzkoušíte, jak vzniká animovaný film. Pat a Mat jsou k vidění v celém muzeu. Můžete navštívit jejich obydlí a dokonce se s nimi setkat osobně. Tahle povedená dvojka kutilů vám ukáže technologie z produkce animovaných filmů. Můžete se stát součástí Patova a Matova světa díky trikové fotografii a 3D iluzím. Na workshopu light – art show si vyzkoušíte malování světlem známé z divadla Ta Fantastika od umělce Alexe Dowise. Tajemný přístroj Phenakistoscope přiblíží, jak se animované filmy dříve skutečně vyráběly. Je povoleno vše zkoušet, fotit, všeho se dotýkat a hlavně se bavit. Interaktivitě a fantazii se meze nekladou!

Termín akce proběhne v létě po domluvě s rodinnou, která od nás obdrží celkem čtyři vstupenky do pražského Muzea Grévin. Akce je vhodná také pro handicapované děti na vozíku, prostory muzea jsou bezbariérové.

Splněné dětské přání

Soutěžní otázky:
- Napište nám, jakou kulturní akci vaše rodina naposledy navštívila
- Proč máte zájem zúčastnit se tohoto rodinného přání a přijet do Prahy?
- Jaký přínos bude mít pro vaši rodinu účast na této akci?

Chcete se zúčastnit této akce? Stačí udělat jediné! Zašlete nejpozději do 30. 7. 2017 - POZOR DŮLEŽITÉ PRODLUŽUJEME MOŽNOST PŘIHLÁŠEK DO 12. srpna 2017 - na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. přihlášku, do předmětu uveďte „GRÉVIN“.

Přihláška musí obsahovat:
- odpovědi na soutěžní otázky
- požadované informace o vaší rodině a to:
1) jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
2) číslo na mobil,
3) poštovní adresa,
4) jaké má vaše dítě onemocnění, zda má nějaké omezení v pohybu, datum narození a jméno,
5) lékařské potvrzení (z důvodu ověření informace)
6) pokud máte, uveďte prosím svůj facebookový profil

Podmínky pro účast na akci:
Zúčastnit se může rodina, která má handicapované či jakkoli nemocné dítě (astma, cukrovka, rakovina aj.) ve věku od 5 do 18 let včetně a trvale žije na území České republiky. Oznámení výsledků, která rodina se akce zúčastní, oznámíme rodičům telefonicky.

Partnerem akce je Muzeum Grévin Praha (www.grevin-praha-com/cz), speciální poděkování za spolupráci patří Martinu Johannovi.

Chcete nám pomoci? Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí a pomoci nám s realizací této akce či dalších rodinných přání, zašlete dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100.

 

 

 

 

Aktuální kolo