Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Kosmetický veletrh Wordl Of Beauty & Spa zve do světa krásy a harmonie

Splněné dětské přáníPodzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše nabízí 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018. Stánek organizace Splněné dětské přání najdete již tradičně na akci také.

Číst dál: Kosmetický veletrh Wordl Of Beauty & Spa zve do světa krásy a harmonie

Tip na akci: Nahlédněte do světa krásy a harmonie na kosmetickém veletrhu

Splněné dětské přáníJiž za dva měsíce se uskuteční 23. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO, a to opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Navštívit ho můžete v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017. Splněné dětské přání se i tentokrát zúčastní se svým stánkem, aby představilo produkty ze své autorské dílny a projekty, kterým se aktuálně věnuje. A na co dalšího se můžete těšit?

Číst dál: Tip na akci: Nahlédněte do světa krásy a harmonie na kosmetickém veletrhu

Výstava modelů z LEGO kostek potěší malé i velké návštěvníky

Splněné dětské přání15 nákladních aut kostek a zařízení, 2000 m2 plochy, největší světový Titanic, 100 modelů prezentujících fantastické budovy z několika milionů Lego kostek a Fun Park – Zóna zábavy s kostkami a mimořádná premiéra – postava Martiny Navrátilové vytvořená v měřítku 1:1 z 50 000 kostek LEGO. To vše můžete vidět až do 1. února na pražském Výstavišti v Holešovicéch.

Číst dál: Výstava modelů z LEGO kostek potěší malé i velké návštěvníky

Srdečně vás zveme na 22. veletrh Wordl of Beauty and Spa

world of beauty and spaDalší ročník oblíbeného kosmetického veletrhu se uskuteční v halách areálu PVA Expo Praha – Letňany od 9. do 10. září. Návštěvníkům nabídne novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek. Nebude chybět kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, přípravky pro wellness a spa i mnoho dalšího. Splněné dětské přání bude mít na veletrhu rovněž svůj vlastní stánek!

Číst dál: Srdečně vás zveme na 22. veletrh Wordl of Beauty and Spa

Aktuální kolo