Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Přehled tvůrčích aktivit, rozvojových kurzů a workshopů, setkání i networkingových aktivit

Splněné dětské přáníChceš prožít něco nového, zlepšit své vztahy a objevit nové možnosti? Potřebuješ v životě udělat změny a uvítáš oporu? Láká tě užít si příjemný čas s dalšími lidmi, navázat nová přátelství či využít příležitost ke spolupráci? Pokud ano, jsi na správném místě. Nabízíme širokou škálu rozvojových, kreativních a inspirativních aktivit pro jednotlivce i skupiny. Vydej se s námi v rámci mise Nový domov - Místo naděje cestou sebepoznání, tvoření a podpory druhých lidí. Buď tou změnou, kterou chceš ve světě vidět.

Následující aktivity můžeš absolvovat individuálně nebo ve skupině. Při setkání jeden na jednoho je čas a energie věnována výhradně péči o Tobe, u probíraných témat, léčení traumat či nastavení mysli můžeme jít do větší hloubky a prožitků. Setkání ve více lidech umožňuje naslouchat příběhům a situacím druhých, uvědomovat si skrze ně sebe, co máme s jinými lidmi společného a v čem jsme naopak odlišní. Téma, se kterým pracujeme v daný den je buď na přání zájemců, účastníků nebo je zveřejněno předem z naší strany dle aktuálnosti.

Níže je uvedeno stručné představení jednotlivých aktivit, souhrnný přehled najdeš na konci článku. Individuální setkání lze domlouvat po předchozí dohodě, v případě zájmu nás prosím kontaktuj na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveď název aktivity, které se chceš zúčastnit. Termíny jednotlivých aktivit a kurzů pro skupiny vypíšeme podle projeveného zájmu. Pokud se Ti něco z nabídky líbí, prosím vyplň tento formulář předběžného zájmu https://forms.gle/pZzVa18mKYxuNdSf8 

Individuální rozvojové aktivity

Transformační setkání Vědomé rozhovory

Chceš hlouběji poznat, kým jsi? Rozvíjet své vztahy, sebevědomí a umět řešit výzvy, které přichází do života? Díky absolvování Vědomých rozhovorů si uvědomíš nové souvislosti a možnosti, jakou cestou se chceš dál ubírat, čemu se věnovat a jakými lidmi se obklopovat. Nalezneš svou stabilitu a zvládneš udělat potřebné změny pro dosažení úspěchu a vnitřní pohody. Jedná se o komplexní péči o fyzické i duševní zdraví. Tuto originální techniku vytvořila Kristy Jana na základě různých vědeckých, koučovacích a seberozvojových technik.

Metamorfní technika

Aplikování jemné, neinvazivní a příjemné metody pomáhá uvolnit a odstranit emocionální bloky a vzorce chování, které vznikly během Tvého prenatálního období. Projevují se jako psychická onemocnění, formou emocionální nerovnováhy, různých poruch, vnitřní disharmonie, ale i na fyzické úrovni. Metamorfní technika Ti může pomoci se zlepšením fyzického i duševního zdraví, zvýšením sebevědomí, zlepšením vztahů, navýšením životní energie a posílením kreativity.

Ochutnávka Kombucha mediciny

Zdravý nápoj s dlouholetou tradicí obsahuje řadu prospěšných látek jako jsou probiotika, antioxidanty nebo kyselina octová. Může podpořit Tvé zdraví, imunitu i dobrou životosprávu. Chceš udělat něco prospěšného pro sebe, poznat nové lidi a ještě přitom podpořit dobročinné aktivity? Můžeš se zúčastnit degustace Kombucha mediciny, kterou vyrábí podle své vlastní originální receptury Kristy Jana.

Splněné dětské přání

Skupinové rozvojové aktivity

Transformační kurz Freedom Game

Chceš pochopit mechaniku svého vnitřního nastavení? Jak ideálně fungovat cestou nejmenšího odporu k plnému projevení svých darů a talentů? Toužíš po naplněném životě? Tento kurz Tě seznámí hravou, věcnou a praktickou formou s Human Designem. Stane se pro Tebe srozumitelnějším, kým jsi. Pochopíš, jak fungovat v souladu se svým tělem i hlavou, a také v čem tkví odlišnosti mezi jednotlivými lidmi, a jak díky tomu tvořit harmonické vztahy.

Transformační kurz Osvoboď svou divokost

Práce se vztekem, vyjadřováním emocí a nastavením osobních hranic. Je pro Tebe náročné vyjadřovat nebo projevovat své emoce? Cítíš se izolovaně, omezeně, potlačuješ to, kým vnímáš, že jsi nebo kým se chceš stát? Různé situace či lidé Tě zahání do kouta? Projev svou vnitřní sílu! Říkej s laskavostí: “Ne! Dost! Chci změnu!” Udělej krok k tomu, jak žít v souladu a respektu se sebou i ostatními lidmi.

Prožitkové konstelace

Metoda umožňující názorně zobrazit a procítit vztahy mezi členy konkrétního systému. Pomůže Ti při řešení partnerských, rodinných i profesních problémů. Přináší nové vhledy a varianty, jak danou situaci dál rozvíjet pro dosažení harmonie a pohody pro všechny zúčastněné osoby.

Splněné dětské přání

Skupinové tematické aktivity

Vyladění v ženském kruhu

Jde o setkání žen, jehož smyslem je naslouchání, vzájemná podpora, sdílení, opečování se, uzdravení starých zranění. Tady můžeš být sama sebou, podělit se o své myšlenky, pocity a zkušenosti. V bezpečném prostředí máš příležitost hlouběji se poznat, rozvíjet vztahy s ženami, učit se od druhých. Posílí Tě to při plnění svých snů, ve zdravém sebevědomí a při rozkvětu sebe samé jako ženy.

Podpora v mužském kruhu

Jde o setkání mužů. Společně vytvoříme bezpečný prostor, ve kterém můžeš být sám sebou, hovořit bez posuzování o tom, co se děje v Tvém životě a jakým výzvám čelíš. Svým příběhem či zkušenostmi můžeš ostatní muže inspirovat a motivovat. Absolvovaná cvičení Ti pomohou posílit sebevědomí a vnitřní stabilitu, snáz řešit konfliktní a náročné situace, plnit si svá přání a fungovat snadněji ve vztazích.

Kruh souznění pro rodiče

Chceš se potkat s dalšími rodiče pečující stejně jako Ty o dítě, které má zdravotní omezení či jinakosti? Toužíš po podpoře, pochopení a vyslechnutí? Oceníš možnost sdílet s dalšími lidmi, čím procházíš nebo probrat témata, která Ti vrtají hlavou, ale veřejně se o nich stydíš či bojíš hovořit? Při této příležitosti se můžeš seznámit s lidmi, co řeší podobné situace jako ty. Můžeš najít odpovědi i nové přátele.

Splněné dětské přání

Skupinové kreativní aktivity

Tvůrčí kurz Cesta svobodného sebevyjádření

Zažij radostné tvoření, ať už při malování mandal či jiné kreativní aktivity ve spojení s rozvojovou aktivitou pro odstranění našich bloků a strachů. Co Tě brzdí v sebevyjádření? Proč máš někdy pocit, že nejsi dost? Jak najít odvahu ukazovat světu, co tvoříš beze strachu a omezení? Dovol si osvobodit se od svazujících představ a dovol, ať vzplane tvá tvůrčí jiskra.

Tvůrčí aktivity pro děti a rodiče

Chceš si užít zábavný čas se svým dítětem, na chvíli odložit všechny starosti stranou a poznat se s novými lidmi? Spokojená a odpočinutá máma přenáší pohodu na své dítě. Toužíš svou ratolest podpořit v rozvoji jemné motoriky, tvoření a komunikace? Rádi vás uvidíme! Můžeš se těšit na chvíle kreativního tvoření, při kterém jde především o radost a příjemný zážitek, žádný tlak na výsledek.

Zážitková aktivita Propojeny láskou

Chceš si užít báječné chvíle strávené s Tvojí kamarádkou? Nebo máš chuť prožít výjimečný čas se svojí maminkou? Pak je tahle varianta přesně to pravé. Můžeš se těšit na příjemné prostředí, dobrůtky, společné tvoření, sdílení a aktivity pro podporu vašeho vztahu. Je to příležitost, jak potěšit tu, kterou máš ráda. Ať už přijdeš s nápadem, že můžete prožít něco nového nebo ji překvapíš originálním dárkem.

Splněné dětské přání

Skupinové inspirativní a stmelovací aktivity

Networkingové setkání Byznys pomáhá

Setkání pro podnikatele, majitele či zástupce firem a sponzory u dobré kávy, čaje nebo třeba kombuchy. Poznáš se s novými lidmi, můžeš se dostat k zajímavým příležitostem a zároveň otevřeme možnosti, jak můžeme vzájemně spolupracovat a pomáhat.

Inspirativní rozhovory: Cesty našich přání

Chceš se účastnit jako divák, posluchač nebo speaker rozhovorů se zajímavými lidmi? Zajímají Tě příběhy těch, kteří si splnili své sny a dělají to, co je skutečně baví? Co mají za sebou, jak nalezli odvahu a sílu přejít od vize k hmatatelným výstupům. Najdi v jejich povídání pro sebe motivaci, ponaučení nebo užitečné rady a tipy.

Přátelské setkání pro rodiče

Neformální pohodové setkání pro rodiče a děti, kteří se cítí sami nebo jen mají chuť poznat někoho nového. Můžete dorazit bez ohledu na to, zda Tvé ratolesti bylo zdraví přáno, má nějaké znevýhodnění či jinakost. Záměrem je vytvořit příjemné aktivity, během nichž se mohou poznávat různí lidé, aby se vzájemně inspirovali a sdíleli své příběhy.

Splněné dětské přání

 

Individuální aktivity

 • Vědomé rozhovory - prohloubení sebepochopení, rozvoj vztahů, zvládání výzev
 • Metamorfní technika - uvolnění emocionálních bloků, zlepšení fyzického a duševního zdraví
 • Ochutnávka Kombucha mediciny - podpora zdraví, imunity a dobré životosprávy

Skupinová aktivity

 • Transformační kurz Freedom Game - pochopení vnitřního nastavení, harmonie v životě
 • Transformační kurz Osvoboď svou divokost - práce se vztekem, vyjadřování emocí, nastavování hranic
 • Prožitkové konstelace - řešení partnerských, rodinných i profesních problémů
 • Vyladění v ženském kruhu - naslouchání, vzájemná podpora, sdílení, opečování se, uzdravení
 • Podpora v mužském kruhu - bezpečný prostor pro muže, posílení sebevědomí, vnitřní stability
 • Kruh souznění pro rodiče - podpora, pochopení, sdílení zkušeností s rodičovstvím
 • Tvůrčí kurz Cesta svobodného sebevyjádření - radostné tvoření, odstranění bloků a strachů
 • Tvůrčí aktivity pro děti a rodiče - zábavný čas, rozvoj jemné motoriky, komunikace
 • Zážitková aktivita Propojeny láskou - čas pro sebe a svou blízkou osobu, podpora vztahu
 • Networkingové setkání Byznys pomáhá - setkání podnikatelů, příležitosti pro spolupráci
 • Inspirativní rozhovory: Cesty našich přání - příběhy lidí, kteří si splnili své sny
 • Přátelské setkání pro rodiče - neformální setkání pro rodiče a děti, sdílení zkušeností

 

Mrkni na tohle super video s představením mise Nový domov - Místo naděje

Splněné dětské přání

Sledovat nás můžeš také na https://www.youtube.com/watch?v=SJq1FRSTQ7E 

Sledovat nás můžeš také na:

www.facebook.com/splnene-prani 

www.facebook.com/splnene-prani-eshop 

www.youtube.com/@splnenedetskeprani 

www.instagram.com/splnene.prani 

 

Aktuální kolo