Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Pro velký zájem je charitativní bazárek s Genny Ciatti prodloužen do pátku 22. 3.

Splněné dětské přáníMilí přátelé, ve dnech 15. a 16. března se uskutečnil avizovaný charitativní bazárek na podporu rodinné organizace Splněné dětské přání a mise Nový domov – Místo naděje. Potěšila nás spousta milý návštěv a setkání s ženami, s nimiž jsme se už dlouho neviděli. Pro velký úspěch jsme se rozhodli akci prodloužit a dát příležitost k návštěvě těm, které onemocněly nebo byly pryč.

Jsme velmi potěšeni ohromným zájmem, který jste projevili o naši charitativní akci bazárek s Genny Ciatti. Díky vaší podpoře jsme dosáhli neuvěřitelného úspěchu, a proto jsme se rozhodli prodloužit trvání této skvělé události!

Prodloužení do pátku 22. března
Vzhledem k velkému zájmu a obrovskému množství skvělých věcí, které jsme pro vás připravili, jsme se rozhodli, že bazárek s Genny Ciatti bude trvat až do pátku 22. března. Tímto se vám naskýtá další příležitost přispět na dobrou věc a získat úžasné předměty za skvělé ceny, které nejenže dají vyniknout vaší postavě a podtrhnou vaši krásu, ale také pomohou těm, kteří potřebují naši pomoc. Skladem máme sukně, šaty, trička, různé tuniky, svetříky, jarní kabátky, zároveň i kalhoty, boty a různé doplňky od náušnic, přes náhrdelníky, náramky aj. Můžete si tu také prohlédnout výrobky z naší tvůrčí dílničky – panenky, kabelky, látkové tašky, polštářky nebo třeba dětské sukně.

Děkujeme za vaši podporu
Vaše podpora je pro nás neocenitelná. Díky vašemu nadšení a štědrosti můžeme dělat věci, které opravdu znamenají rozdíl v životě dalších lidí. Každá zakoupená položka na našem bazárku představuje krok k dosažení našeho společného cíle – šířit radost a pomáhat těm, kteří to potřebují.
Milé ženy, jste srdečně vítané!

Splněné dětské přání
Jsme nadšení ze všeho, co jsme společně dosáhli. Zároveň máme ještě spoustu práce před sebou. Proto vás srdečně zveme, abyste se k nám připojili ve dnech od pondělí 18. do pátku 22. března a přispěli svým dílem k naší výjimečné akci. Denně budeme k dispozici od 13 do 19 hodin v našem centru Nový domov – Místo naděje, najdete nás v 1. patře. Dům je přístupný ze dvou stran, jak z ulice Ke Stírce 55 tak z ulice Nad Šutkou 14, Praha 8 – Kobylisy. Jsme v těsné blízkosti stanice metra C.

Vaše účast má význam!
Vaše přítomnost na našem bazárku není jen o koupi předmětů, ale také o posílení komunity a sdílení radosti z pomoci druhým. Vaše účast má skutečný význam a díky ní můžeme společně dosáhnout ještě větších věcí. Zpěvačka Genny Ciatti nás bude v následujících dnech podporovat sice vzdáleně, na bazárku je však stále dostupné oblečení, které věnovala a jsou to velice šik kousky!

Aktuální kolo