Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Rodinné přání – Šmoulové přijedou do Prahy a rozzáří nemocným dětem oči

Splněné dětské přáníOrganizace Splněné dětské přání pořádá další krásnou akci pro rodiny s handicapovanými dětmi, které budou mít možnost strávit skvělý zážitkový den v Praze. Maminky chcete se odreagovat od každodenních starostí, poznat osobně organizaci Splněné dětské přání a udělat si prima výlet? Pošlete nám přihlášku, co nejdříve a nečekejte na poslední chvíli.

„Šmoulové jsou zpět“ je hudebně-zábavná show pro děti a celou rodinu. Hodinová show je plná světelných efektů, výborných tanečních vystoupení a hlavně oblíbených „šmoulo hitů“, která roztancují nejen děti, ale i jejich rodiče. Jedná se o druhé pokračování loňské úspěšné akce, která má nový děj, písničky a také přibyly i nové postavy jako Gargamel a Azrael.

Splněné dětské přání

Chcete se zúčastnit naší akce?
Toto rodinné přání se uskuteční v neděli 7. 5. 2017 od 17 hodin ve Foru Karlín Praha. Splněné dětské přání pozve rodinu na společný oběd nebo do cukrárny, což bude záležet na přání dítěte a potom vás doprovodí na akci. Darujeme vám čtyři vstupenky na představení. Pokud si přejete mít hezký zážitek, stačí ihned poslat přihlášku na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uvést Šmoulové.

Napište nám, kterou z postaviček Šmoulů má vaše dítě nejraději. Pošlete nám kvalitní a ostrou fotografii vaší ratolesti s oblíbenou šmoulí hračkou, polštářkem nebo jiným výrobkem s motivem Šmoulů. Rádi bychom věděli, proč máme vybrat zrovna vaši rodinku a věnovat jí tento krásný kulturní zážitek. Svěřte se nám, dejte nám motivaci, která by nás měla při výběru právě vaší rodiny inspirovat.

Uzávěrka přihlášek proběhne dne 26. 4. 2017 v 19 hodin. Pokud v přihlášce nezašlete všechny požadované informace, nemůžeme vás zařadit do výběru.

Splněné dětské přání

Vaše přihlášku musí obsahovat následující:
- foto dítěte se Šmoulou
- požadované informace o vaší rodině a to:
1) jméno a příjmení zákonného zástupce dítěte,
2) číslo na mobil,
3) poštovní adresa,
4) jaké má vaše dítě onemocnění, zda má nějaké omezení v pohybu, datum narození, jeho věk a jméno,
5) lékařské potvrzení (z důvodu ověření informací)
6) pokud máte, uveďte prosím svůj facebookový profil

Podmínky pro účast na akci:
Zúčastnit se může rodina, která má handicapované či jakkoli nemocné dítě (astma, cukrovka, rakovina aj.) ve věku od 5 do 18 let včetně a trvale žije na území České republiky.

Oznámení výsledků, které rodiny se akce zúčastní, oznámíme rodičům telefonicky nejpozději do 26. dubna 2017.

Splněné dětské přání

Chcete nám pomoci?
Pokud chcete Splněné dětské přání podpořit v jeho úsilí a pomoci nám s realizací této akce či dalších rodinných přání, zašlete dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 5070227/0100.

Partnerem této akce je: 
SUPER MEDIA HOUSE CZ, s.r.o.

Webové stránky akce: 
http://pohadkoland.cz/smoulove/ 

Aktuální kolo