Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Aktuálně

Velikonoční soutěž o balíček skvělých cen

Splněné dětské přáníJaro nám pomalu klepe na dveře a to je znamení, že se blíží Velikonoce. Splněné dětské přání si pro vás nachystalo soutěž, ve které můžete vyhrát velký velikonoční balíček. Stačí jenom poslat správně vyplněnou přihlášku a čekat, na koho se tentokrát usměje štěstí.

Číst dál: Velikonoční soutěž o balíček skvělých cen

Veletrh World Of Beauty and Spa je za námi! Které výrobky se nejvíce líbily?

Splněné dětské přáníPokud jste ve dnech 10. a 11. března zavítali do pražských Letňan, mohli jste navštívit další ročník kosmetického veletrhu World of Beauty and Spa, který se uskutečnil v areálu PVA EXPO. Mezi vystavovali nechybělo ani Splněné dětské přání, díky příjemné spolupráci s organizátory, se této akce účastníme již pravidelně. A jaké jsou naše dojmy?

Číst dál: Veletrh World Of Beauty and Spa je za námi! Které výrobky se nejvíce líbily?

Vyhlášení výherce o velký dárkový balíček

Splněné dětské přáníSplněné dětské přání oslavilo v únoru páté narozeniny a k této příležitosti jste měli možnost se přihlásit do nové soutěže. Dnes vám prozradíme, kdo vyhrál velký dárkový balíček a kterou rodinu naše výhra velice potěšila.

Číst dál: Vyhlášení výherce o velký dárkový balíček

Autistický Ondrášek s námi oslavil své narozeniny na výstavě Lego kostek

Splněné dětské přáníByl obzvlášť mrazivý den, to ale ani v nejmenším nevadilo Ondrovi z Hradce Králové. Společně s maminkou Jarmilkou vyrazil brzy ráno vlakem do Prahy na rodinné přání, které jsme mu věnovali. Všechny ostatní vybrané rodiny nám bohužel musely účast z důvodu chřipek zrušit, ale to nám vůbec nevadilo a užili jsme si společně báječný den.

Číst dál: Autistický Ondrášek s námi oslavil své narozeniny na výstavě Lego kostek

Splněné dětské přání slaví 5. narozeniny!

Co vís si přát, než dětem štěstí dát.
Ulevit jim od bolesti a zahnat všechny zlé starosti.
Dodat jim elán do dalších dnů, dopřát jim morální posilu.
Splněné dětské přání 5 let slaví a stále nás to ze srdce baví.
Jsme vaše pohádkové víly, co napnou všechny své síly,
aby se sny handicapovaných dětí vyplnily a jejich oči se radostí rozzářily.

To jsme prostě my, Kristýna a Martina 


Splněné dětské přání
:-)

Soutěž s veletrhem World Of Beauty & Spa

Splněné dětské přáníDo světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po třiadvacáté srdečně zve tým kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.

Číst dál: Soutěž s veletrhem World Of Beauty & Spa

Co zažila Zuzanka od jejího splněného přání, setkání s Genny Ciatti?

Splněné dětské přáníHandicapované Zuzance na vozíčku jsme splnily její velké přání na podzim v roce 2014. Od té doby se z nás staly kamarádky a přítelkyně na celý život. Po celou dobu pečlivě sleduje aktivity naší organizace a velice nás psychicky podporuje. Před pár dny jsme ji oslovily, aby nám napsala, jak se má a co se od u ní od naší společné akce změnilo. Zuzanka prošla chvílemi štěstí i smutku a o to vše, se s námi podělila.

Číst dál: Co zažila Zuzanka od jejího splněného přání, setkání s Genny Ciatti?

Splněné dětské přání slaví narozeniny! Zapojte se do naší soutěže

Splněné dětské přáníOrganizace Splněné dětské přání již brzy bude slavit další narozeniny. K této příležitosti jsme si pro vás připravily soutěž o velký dárkový balíček, ve kterém najdete krásné dárky nejen pro děti, ale také originální látkovou tašku pro maminku. Otestujte své štěstí, pošlete správné odpovědi a třeba bude výhra zrovna vaše.

Číst dál: Splněné dětské přání slaví narozeniny! Zapojte se do naší soutěže

Rodinné přání: Přihlaste se a získejte setkání s námi i návštěvu výstavy LEGO

Splněné dětské přáníS novým rokem jsme pro vás připravili novou akci! Tentokrát se s vybranými rodinami podíváme na originální výstavu modelů z kostek LEGO, která je pouze do 1. února na Výstavišti v pražských Holešovicích. Součástí je i Funk Park neboli zóna, kde si mohou děti hrát a postavit cokoli dle své fantazie. Neváhejte a pošlete nám svou přihlášku! Užijete si spoustu zábavy, poznáte nové přátele a setkáte se s námi osobně.

Číst dál: Rodinné přání: Přihlaste se a získejte setkání s námi i návštěvu výstavy LEGO

Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Splněné dětské přáníNaši milý příznivci, v současné době máte možnost navštěvovat na sociální síti Facebook dvě oficiální stránky Splněného dětského přání. Jedny se jmenují podle organizace „Splněné dětské přání“ a druhé najdete pod názvem „Panenky - pro handicapované i zdravé děti“. Rádi bychom vás informovali o důležité změně, v brzké době dojde k úpravě názvu.

Číst dál: Důležité oznámení o změně jména naší stránky na Facebooku

Podkategorie

Aktuální kolo