Různorodost nás spojuje:
handicapovaní a zdraví, ruku v ruce

Úvod

Splněné dětské přání oslavuje 1. narozeniny

splněné dětské přáníRozzářené oči, smích dětí i jejich rodičů, šťastný úsměv na tváři a nezapomenutelný zážitek na celý život. To by si přáli organizátoři Splněného dětského přání zažít pokaždé, když vyplní handicapovanému či nemocnému dítěti jeho kulturní přání. Život přináší mnoho malých i velkých starostí, které je potřeba vyvážit krásnými okamžiky. Originální projekt má 1. výročí, a protože k oslavám patří dárky, nebudou chybět ani v tomto případě.

Číst dál: Splněné dětské přání oslavuje 1. narozeniny

Dominika potřebuje 7 tun víček na potřebnou léčbu!

Dominika sbírka víčekO malé usměvavé holčičce a její statečné mamince jsme vám už jednou vyprávěli. Dominika přišla na svět předčasně, což bohužel tragicky ovlivnilo její další vývoj. Ačkoli má dětskou mozkovou obrnu, umí dát svému okolí projevit radost a chuť do života. Paní Vladislava nám prozradila, jak se jí i dceři daří v současné době a co je u nich nového.

Číst dál: Dominika potřebuje 7 tun víček na potřebnou léčbu!

Ohlédnutí za 1. rokem a důležité novinky

splněné dětské přáníZa pár dní to bude rok, od doby kdy Splněné dětské přání vzniklo a splnilo sen prvnímu dítěti. Pilotní kolo sklidilo velmi pozitivní reakce, stejně jako ručně vyráběné panenky, které vyrábí samy zakladatelky. Jaké zásadní novinky a změny plánují na rok 2013?

Číst dál: Ohlédnutí za 1. rokem a důležité novinky

Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

konec světa tour 2012Do pražského klubu Hard Rock Cafe v neděli 3. února 2013 opět zavítala oblíbená česká kapela Legendy se vrací, aby předvedla další povedené hudební vystoupení. Na akci pozvali také organizátorky Splněného dětského přání, které pro rockery vyrobily 10 speciálních edic ručně vyšívaných panenek, jež se pak dražily na jednotlivých koncertech v rámci Konec světa tour 2012. Originální nápad návštěvníky oslovil. Kladný ohlas se projevil i na výtěžku z akce.

Číst dál: Splněné dětské přání: Konec světa tour 2012 vydražilo panenky za 50 tisíc korun!

Aktuální kolo