Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Jaký výtěžek přineslo turné kapely Legendy se vrací 2012?

 legendy se vracíOblíbená česká kapela, o níž říká její lídr Petr Šiška, že je jediná, která nemá čas hrát písničky, proto hraje pouze hity, zakončila úspěšně svou koncertní šňůru Konec světa tour 2012. Na vystoupeních ji doprovázela také zpěvačka Markéta Konvičková a začínající umělec Daniel Mrózek. Rockeři nabídli divákům spoustu dobré muziky, vtipů, humorných příběhů a také netradiční dražbu panenek na podporu Splněného dětského přání.

Číst dál: Jaký výtěžek přineslo turné kapely Legendy se vrací 2012?

Co nám rok 2012 dal a vzal?

 splněné dětské přáníMartina Šmejkalová, jedna ze zakladatelek projektu Splněné dětské přání, připravila poslední článek, který v tomto roce vyjde. Trefný titulek - Co nám rok 2012 dal a vzal hovoří za vše. Věnujme tedy chvíli souhrnnému zhodnocení toho, co se letos v rámci Splněného dětského přání událo.

Číst dál: Co nám rok 2012 dal a vzal?

Nahlédněte klíčovou dirkou do zákulisí projektu Splněné dětské přání

splněné dětské přáníRok se pomalu chýlí ke konci, práce na projektu jsou však stále v plném proudu. V roce 2013 představíme Splněné dětské přání v novém kabátě a s atraktivnějšími možnostmi. Neopomeneme ani plnění kulturních přání handicapovaným a nemocným dětem. Chtěli byste vědět, čemu jsme se posledních měsících věnovali, jaké vánoční překvapení připravujeme a na co dalšího se můžete těšit?

Číst dál: Nahlédněte klíčovou dirkou do zákulisí projektu Splněné dětské přání

Skupina Legendy se vrací ovládla pražské Hard Rock Cafe

konec světa tour 2012To, že řetězec Hard Rock Cafe patří hudebním legendám, není novinkou. V pondělí 19. listopadu ale nebyly v hlavní roli kostýmy a kytary světových muzikantů. Pražský klub patřil jiným legendám - konkrétně členům skupiny Legendy se vrací, zpěvačce Markétě Konvičkové a Danielu Mrózkovi. A v neposlední řadě projektu pro handicapované a nemocné děti, který nese název Splněné dětské přání.

Číst dál: Skupina Legendy se vrací ovládla pražské Hard Rock Cafe

Aktuální kolo