Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Zpráva o činnosti organizace Splněné dětské přání: Ohlédnutí za rokem 2022

Splněné dětské přáníRok 2022 byl pro organizaci Splněné dětské přání rokem plný výzev, ale také úspěchů. Přesto, že pandemie Covidu-19 pokračovala a začala energetická krize, podařilo se nám splnit přání dalšímu dítěti, obdarovat k Vánocům další děti a realizovat nové životní příběhy, a to díky podpoře našich dárců a dobrovolníků. Snažili jsme se zaměřit na pozitivní stránky naší práce, abychom ostatním lidem dodali naději a ukázali, že i v náročných obdobích jsou tu světlé chvíle a povzbuzení.

Číst dál: Zpráva o činnosti organizace Splněné dětské přání: Ohlédnutí za rokem 2022

Tip na vánoční dárek - udělejte radost dobrým skutkem

Splněné dětské přáníMilí přátelé, tento týden máte poslední možnost vybrat si výrobek z naší dílničky s doručením před vánočními svátky.

Číst dál: Tip na vánoční dárek - udělejte radost dobrým skutkem

Děkujeme za podporu a dobrý skutek!

Splněné dětské přáníDnes patří naše velké poděkování firmě Látky Miruš, která nám opět po celý rok 2022 pomáhala darováním látek.

Číst dál: Děkujeme za podporu a dobrý skutek!

S prima dobrovolníky jde práce od ruky rychleji

Splněné dětské přáníPéče a podpora rodin dětí, které mají jinakosti či zdravotní omezení, je pro nás radost. Provozovat dobročinnou rodinou organizaci však s sebou nese i administrativní povinnosti a úkony. Lámaly jsme si hlavu, jak to všechno zvládneme.

Číst dál: S prima dobrovolníky jde práce od ruky rychleji

Aktuální kolo