Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Vánoční přání: Pejsek Max pomáhá autistické Barunce překonávat strachy

Splněné dětské přáníOrganizace Splněné dětské přání připravila i tento rok speciální Vánoční přání. Vybrali jsme 16 rodin s autistickými dětmi, kterým jsme chtěli potěšit, povzbudit je a seznámit vás s jejich životními příběhy. Každé dítě od nás dostalo originální dárek pod stromeček z naší vlastní dílny. Dnes se můžete seznámit s první maminkou. Petra nám povypráví o své báječné dcerušce Báře a svěří se nám se svými zkušenostmi s autistickým onemocněním.

Číst dál: Vánoční přání: Pejsek Max pomáhá autistické Barunce překonávat strachy

Splněné dětské přání se učí vnímat svět autistických dětí, o Vánocích je obdaruje!

Vánoční přání Splněné dětské přáníStejně jako každý rok, tak i letos jsme připravili naší oblíbenou akci Vánoční přání. Kdo bude mít tentokrát radost a které nemocné děti potěší naše dárečky pod stromečkem, vám prozradíme právě v dnešním článku. Také se dozvíte, jak probíhaly náročné přípravy a kdo nám rodiny doporučil. Autisté jsou lidé jako my, jen mají svůj vlastní svět a naším úkolem je naučit se ho snáze vnímat.

Číst dál: Splněné dětské přání se učí vnímat svět autistických dětí, o Vánocích je obdaruje!

Vánoční soutěž o krásné ceny pro celou rodinu

Splněné dětské přáníPřichází krásný adventní čas, který přináší do našich domovů předzvěst Vánoc. Organizace Splněné dětské přání pro vaše rodiny připravila vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát úžasné výherní ceny. Dejte si na chvilku pauzu od pečení nebo uklízení a pošlete nám přihlášku ještě dnes.

Číst dál: Vánoční soutěž o krásné ceny pro celou rodinu

Rodinné přání: Kája vyrazila za dobrodružstvím na Madagaskar!

Splněné dětské přáníMilujete přírodu a zvířata? A už jste někdy vyrazili na slunný Madagaskar? Desetiletá Karolínka měla to štěstí, že i přes svůj zdravotní handicap toto krásné místo navštívila. A co víc! Dokonce zažila neuvěřitelné dobrodružství s nerozlučnými kamarády – lvem Alexem, zebrou Martym, žirafou Melmanem a hrošicí Glorií. Splněné dětské přání udělalo holčičce radost a vzalo ji i s rodinou na zábavnou show Madagaskar muzikálové dobrodružství.

Číst dál: Rodinné přání: Kája vyrazila za dobrodružstvím na Madagaskar!

Aktuální kolo