Plníme kulturní přání a sny
handicapovaných a nemocných dětí.

Úvod

Martin se jednou postaví na vlastní nohy a bude běhat za ségrou

Splněné dětské přáníChlapeček se narodil zdravý, ale postupem času byl často nemocný a přestal prospívat. V osmi měsících se náhle jeho vývoj zastavil. Kdo ví, co by tenkrát pomohlo jeho zdravotní stav zlepšit? Naštěstí má skvělou maminku, která se mu neustále věnuje. Chodí s ním na rehabilitace, cvičení a plavání. Dělá všechno proto, aby její syn jednou seděl a chodil jako ostatní děti. 

Číst dál: Martin se jednou postaví na vlastní nohy a bude běhat za ségrou

SOUTĚŽ: Pochlubte se svojí velikonoční tvorbou a inspirujte ostatní

Splněné dětské přáníVelikonoce jsou svátky jara, života a nových začátků. Pusťte se během tohoto období do něčeho nového. Využijte tento čas k tomu, abyste u sebe cokoli změnili a zkusili jiný přístup, ať už se to týká jarní očisty, detoxikace, zdravějšího jídelníčku nebo lepšího životního stylu. Můžete to uplatnit i během Velikonoc a pojmout je letos jinak. Pochlubte se nám svými kreativními výtvory, výzdobou či pochoutkami. Oceníme vás milou odměnou. 

Číst dál: SOUTĚŽ: Pochlubte se svojí velikonoční tvorbou a inspirujte ostatní

Vytoužené dítě a nejistá budoucnost, kdy každý den života je velký dar

Splněné dětské přáníDalší životní příběh nám vyprávěla maminka Natálie. Jaké to je, když vám lékaři oznámí, že vaše dítě má nevyléčitelnou nemoc? Rodičům se konečně narodilo vysněné miminko, na které se tak dlouho těšili. Proč se to stalo právě jim? Na to se sice nikdy nedozví odpověď, ale svého syna milují a společně bojují za každý další den jeho života. 

Číst dál: Vytoužené dítě a nejistá budoucnost, kdy každý den života je velký dar

Milé ženy, zveme vás na celosvětovou meditaci

Splněné dětské přáníKristýna Šmejkalová, která společně se svojí maminkou Martinou před devíti lety založila organizaci Splněné dětské přání se kromě pomoci rodinám s handicapovanými dětmi věnuje i dalším aktivitám. Jednou z nich je vedení meditací pořádaných při příležitosti celosvětového Požehnání ženského lůna. Další se uskuteční online již tuto sobotu 27. února. Chcete se také zúčastnit?

Číst dál: Milé ženy, zveme vás na celosvětovou meditaci

Aktuální kolo